Įkraunama...
Įkraunama...

ღღღ Rusų mėlynieji. 38 tema ღღღ


user posted image

Jei Jūsų namuose gyvena katinas, Jūs - turtingas žmogus!
Jūs turite draugą, radijo imtuvą, komiksų žurnalą, šildytuvą,
antidepresantą, dulkių surinkėją bei žaidimų treniruoklį.
Ir visa tai viename asmenyje!



Rusų mėlynųjų kačių veislynai:


user posted imageuser posted image


Krištolinė akis

Mažoji arka

Žydrasis sirijus

Žydroji fėja


user posted image

TEMOS NARIAI :

1. Bazile – Zacharas 2006.05.19
2. bugyte - Pegi 2007.10.14
3. `delfine` - Tera 2008.12.16
4. Famili - Marselis 2010.09.03
5. Faustyna - Itas 2010.02.05
6. Gija 23 - Zaza 2006.06.01
7. Itrea - Špricas 2007.08.15
8. jurgitel - Ričis 2010.07.01
9. Just Mammy - Aqua 2008.12.16
10. Kopka - Alita 2010.05.23
11. kristabelly - Rydikas 2011.07.12
12. lolce - Kobrytė 2009.09.27
13. Lusasita - Nika 2004.01.28
14. Mildainis - Ramzis 2010.12.13
15. moocho - Tiggy 2008.03.17
16. Odilija 5 - Fibi 2012.04.07
17. Saintlina – Katia 2001.03.08, Basta 2007.08.10
18. solar beam* - Simba 2008.06.02
19. vylien - Bayronas 2008.08.04
20. ŽYDROJI FĖJA * LT - Aktia, Tessa, Foma, Bendita, Jeffry, Iris, Charovnitsa


user posted image
user posted image
user posted image

NUORODA NUOTRAUKŲ ĮKĖLIMUI ČIA

1. Laukelyje " Talpink paveislėlį " spaudžiame " pasirinkti ".
2. Pasirenkame nuotrauką iš kompiuterio.
3. Laukelyje " Keisti paveikslėlio dydį " pasirenkame dydį 400 px arba 640 px.
4. Spaudžiame " Talpinti ".
5. Kopijuojame nuorodą " Paveikslėlis forumui " ir per Paste tiesiog įdedame ją rašydamos žinutę.

ANKSTESNĖ TEMA ČIA

PS. Nariai, kurie nebesilankys 3 mėn., bus braukiami iš sąrašų.

Malonaus bendravimo!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ŽYDROJI FĖJA * LT: 21 lapkričio 2014 - 11:09
ačiū, ŽF, už naują puikią temą 4u.gif
Atsakyti
Žydroji Fėja - tikra Fėja!

AČIŪ už nuostabius rusiukų namučius! Nesinori iš čia išeiti: gražu, jauku ir miela. wub.gif
Atsakyti
Aciu uz naujus namucius 4u.gif

Zydroji feja draskykle uzsisakiau is SUPERKATES, man jos labai patiko, laukiu nesulaukiu, kada turesiu si grozi namuose mirksiukas.gif
Atsakyti
Dėkoju, merginos. Džiaugiuos, jei tikrai patiko naujieji namučiai. wink.gif
Noriu priminti...

Prieš talpinant nuotraukas, įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą nuotraukos dydį. Nesinorėtų, kad tema būtų iškraipyta.
Atsakyti
ir kaip visų kiculiai gyvena? Šildosi prie radiatorių? smile.gif
Mano senoji jau rytais į lauką nebeina, per šalta jau jai. Tiesa, dieną dar pravėdina uodegą. O Bastai nieks nebaisu - ar sniegas, ar pliurzė, lekia kaip lėkusi. Visur jai reikia įlįst, viską apeit. Ir daržinę patikrint, ir vištas aplankyt, ir sodą/daržą apmarširuot, ir pirty pelių paieškot, ir dar pažiūrėt, kas pas kaimynus įdomaus smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Mano Bela tai neblogai gyvena, jau visa savaite su mumis smile.gif apsiprato, jau naktim netriuksmauja, zodziu kolkas viskas gerai, dziugina ir akis ir siela wub.gif
Atsakyti
saintlina, gerai gyvena: pelių gaudyti nereikia, tai vis sugalvoja, ką gaudys vietoj jų. lotuliukas.gif Rankinės, murkiančios, su pagražėjusiu žieminiu kailiuku (Kam tik joms jis reikalingas? biggrin.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Just Mammy @ 2014 11 24, 12:42)
... su pagražėjusiu žieminiu kailiuku (Kam tik joms jis reikalingas?  biggrin.gif ).


aha, iš tiesų - kam gi naminėms katėms prieš žiemą kailiukas sutankėja kaip lauke gyvenančioms? biggrin.gif
Atsakyti
Mano katinai gyvena atskirai, ne su katėmis. Jie turi išėjimą į lauką. Ogogo kokį kailį užsiaugino. O katės gyvena bute, tai kailiukai ne tokie tankūs, kaip pas katinus.

O štai mūsų žavingoji statulėlė, jai sekmadienį sukaks 10 mėn. Pagal kačių amžių taps pilnametė.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ŽYDROJI FĖJA * LT @ 2014 11 26, 23:22)

O štai mūsų žavingoji statulėlė, jai sekmadienį sukaks 10 mėn. Pagal kačių amžių taps pilnametė.

wub.gif Gražuolė...
Atsakyti
Laba diena, visom rusiukų mylėtojams/joms

Reikia patarimo. Labai labai reikia.

Prieš mėnesį pas mane apsigyveno reto gerumo, meilumo ir grožio 5 mėnesių rusiukas. Su senbuve rainiuke Patricija sutaria puikiai, net kartu miega viename guolyje prie radiatoriaus.

Ir štai vakar iš dukters šeimos atkeliavo 2 mėnesių kačiukas mišrūnas orientalas. Dėl to mažylio ji svaigo ir labai jo norėjo, tad pragyveno katukas pas ją tik 5 dienas. Viena iš vilkšunių ( oa jos šeimoje jų 2) kačiuko netoleravo taip, kad..žodžiu, kačiukaui nieko, jaunesnė kalytė nukentėjo nuo vyresnės taip, kad teko šeimininkui įsikišti.
Reziumė: kačiukas su visu kraičiu iškeliavo pas mane, šunys laimingi, šeimininkui perkąsta ranką.
Tai va tokia istorijos pradžia. Situacija mano šeimojė: rainiukė nori pas orientaliuką, labai gražiai murkia ir kviečia ji žaisti. O mano mielasis rusiukas šnypščia ant mažylio. Į kambarį, kuriame apsigyveno kūdikis veržiasi tik rainiukė, nors kai ji atidaro duris, su malonumu įbėga ir rusiukas.
Kol nemato vaikelio, jis ramus, bet reikia tam tik pasirodyti rusiuko akiratyje, kai prasideda šnypščiojimas.
Ką man daryti su rusiuku, kad jis suprastų, nors pas mus atsirado dar vienas katukas, aš myliu jį kaip ir ankščiau, ir kad jis priimtų tą kūdikį.
Kol kas mažylis atskirtas nuo maniškių.
Atsakyti