Įkraunama...
Įkraunama...

1.5 m atiminėja iš vaikų žaislus, kaip elgtis?

Sveikos mamos 4u.gif

Mano pipiriukui 1,5 metu, ir jei buna zaidimu kambary atimineja is kitu vaiku tas paspiriamas masinytes, sedasi i jas, lipa, nors jau ten sedi kiti vaikai smile.gif nu nejuokinga aisku... Atsisedus, po 10 sek pamato kita masinyte su kitu vaiku, ir bega prie jo ir is ten ji meta, nori i ta jau masinyte sest... Snd taip terorizavo kokius 4 ar 5 berniukus, is visu masinas bande atimt... Man net geda pries tu vaiku tevus buvo.. Kaip elgtis tokiais momentais? Ka sakyt? I zodzius "negalima, palauk, db berniukas sedi"- nereaguoja... Nepatinka man, kai kiti tevai bando sakyt savo vaikui, kad uzleistu manajam...Nu man kito vaiko gaila- kodel turetu uzleist? ne ne....
Tai ar isaugs cia maniskis is tokio sindromo ir nereaguot, ar kazkokiais zodziais visgi aukleti? Patarkit, ir aciu mamos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delphine: 26 lapkričio 2014 - 23:30
Pasakai vaikui, kad negalima, pasiimi jį ir nusivedi/nusineši prie kitų žaislų. Pradžioj pyksta ir verkia, paskui susipranta ir problemų nebekelia tokiose situacijose.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2014 11 27, 10:17)
Pasakai vaikui, kad negalima, pasiimi jį ir nusivedi/nusineši prie kitų žaislų. Pradžioj pyksta ir verkia, paskui susipranta ir problemų nebekelia tokiose situacijose.



ok, dekui uz atsakyma. Snd vel analogiska situacija buvo, tai padejo tik demesio perfokusavimas ant kitu daiktu..padeda trumpam..
Atsakyti
Mokyti, aiškinti, patiems dalintis, su savimi visada turėti savo žaislų, kad pasiūlyti mainus. Tai veikia ir net labai. thumbup.gif
Atsakyti
jei esant 2 vaikams vienas is kito atimineja tai atimu aplamai ir tada nei vienam neduodu, nes kazkuriam vienam duoti, o kitam aiskinti kad reikia dalintis, pazais ir atiduos yra beprasmiska biggrin.gif
Atsakyti