Įkraunama...
Įkraunama...

Ar suveikia KT viduriuojant, vemiant, etc.?

Sveikos,
mąsčiau mąsčiau ir nusprendžiau paklausti patarimo čia. Vakar 20.30 išgėriau tabletę, ~00.30 pasijutau nelabai gerai - pradėjo pykinti, sukti ir pūsti pilvą. Manau, kad galėjau apsinuodyti maistu, arba organizmas tiesiog tą maistą nelabai priėmė. Taigi, nevėmiau, tačiau porą kartų pavarinėjo į tualetą ax.gif tai nebuvo vandeningas viduriavimas, tačiau žarnynui "išsivalyti" prireikė poros kartų.

Ar šioje situacijoje man reikėjo išgerti dar vieną tabletę? Suprantu, kad teoriškai 4 valandos jau buvo praėjusios ir viduriavimas nepatenka į to "gausaus" apibrėžimą, bet gal tabletės įsisavinimas irgi užtruko, jei tą laiką mano skrandis nelabai veikė?

Ar reikėtų papildomai pasisaugoti tas 7 dienas (nors iki ciklo sugėrimo liko 3 tabletės), ar čia jau paranoja?

Ačiū unsure.gif
Atsakyti
Manau, kad nieko tokio, jusu vietoj papildomai nesisaugociau smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,
situacija tokia: geriu kt rigevidon. pries pora dienų apsinuodijau maistu ( vėmiau ir viduriavau), todėl kontraceptine tablete išgėriau 10 val. pavėluotai, kai blogumas jau buvo praėjęs. Kadangi organizmas vis dar nesusitvarkė, vakar vėl sutriko virškinimas ir suviduriavau ir tablete išgėriau kelias valandas pavėlavusi, kai praėjo blogumas, taciau praėjus 9h po tabletes išgerimo vel lėkiau i WC. Dabar net nežinau: ar kontracepcija spėjo suveikti? Per kiek laiko ji įsisavinama i organizmą? Ar reikia išgerti papildoma tablete? Gal kuri galit patarti? g.gif
Atsakyti
Man regis per keturias valandas įsisavina

Paskaitykit info lapuką
Atsakyti
Sveikos, pirmiausia, niekad negalvojau, kad teks kreiptis i jusu foruma pagalbos, bet yra kaip yra..
Taigi, geriu KT jau beveik metus laiko ir pirma karta susiduriau su tokia problema..
Visad geriu KT geriu 21 val.
Sestadieni isgeriau laiku ir nakti apie 01:30 sublogavau, vemiau ( nuo alkoholio.. ). Po to,turejau lyt. santykiu.
Info lapelyje raso, jog pasisavinama per 3-4 val.
Antros tabletes negeriau, pasikliaudama sia info. Sekancias geriau laiku.
Bet dabar jau ima didele baime.. nes lyg ir nugara maudzia, pilva, nors tam dar anksti. Tos dienos turi prasideti antradieni.
Beje, ta tablete buvo antros savaites pabaigos, na 13.
Tiek visko prirasiau, bet konkretus klausimas jums - ar pagrystai nerimauju? Nes tos 4 val. jau buvo praejusios..

Prasau nuraminkite, nes tiesa sakant,baigiu iseiti is proto...
Papildyta:
Beje, is anksto labai aciu uz atsakymus !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReikiaPatarimo: 24 gruodžio 2015 - 01:26
Patariki kazka, dabar man tai labai svarbu...
Atsakyti
siaip jau nestumo pozymius jausti yra gerokai per anksti. Isikalbi cia sau.
Tokiu atveju galima pastoti, bet manau, kad nesi nescia. Bet pamoka kitam kartui bus?
Atsakyti
zinoma, pamoka tikrai labai stipri bus, prisiminsiu ilgai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReikiaPatarimo: 24 gruodžio 2015 - 11:57
daugiau nuomoniu...?
Atsakyti
didesne tikimybe, kad nesi nescia. Nors, aisku, visko pasitaiko, bet dabar pasakyciau, kad nereikia pergyvent.
Atsakyti
Aciu uz komentara...
Atsakyti
Sakykit, prasau, jei sulaukiau menesiniu ir testas neigiamas - galiu buti rami?
Atsakyti