Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos



user posted image

Pradedantiesiems vairuotojams privaloma automobilio galinės dalies kairėje pusėje turėti baltą kvadrato formos skiriamąjį ženklą su žaliu apvadu ir žaliu klevo lapu viduryje.

user posted image

Ankstesnė tema:
--> Čia <--


< Ar jau pagamino mano VP? >
<2m. galiojančio VP keitimas >

Gero ir saugaus kelio Jums smile.gif

user posted image

Atsakyti
Siandien labai daug vazinejua.. nuo ryto iki tamsos... ir nu ... nesikeiksiu... Man norisi islipti is automobilio.. prieit ir gerai pakratyt pesciuosius.. kiek siandien praleidinejau.. nu didesne dalis (tik moterys tokios neatsargios ir paaugliai) eina i pereja nepasukus galvos.. nesustoja visikai prie perejos..seskinei prie turgelio vapse bezpredelas.. eina vidury kelio..
Kai kurie net realiai nemato ar automob. vaziuoja.. nes nugara i automob. eijo.. ir net nesustodami zengia greitu zingsniu... lig automobiliu visiskai nebutu gatvese.. gerai ,kad nuspejau toki viena atveji... kad paliubomu zengs ji i gatve... ir akurat.. prieky automobilis visiskai to matyt nesitikejo.. ir per stabdzius kirto...nelaimes isvengta.. bet vat del tokiu norisi islipt ir kratyt. mad.gif mad.gif mad.gif

Moterys vis dar mane stebina ... ivaziavus i kiema viena.. gera gabala nuvaziavus.. prie bordiuro priparkuoti automobiliai... man ner kur detis.. is priekio ..is kiemo.. jau placios labai aiksteles.. sustojo auto. ir laukia kol as pasitraukisu.. nors tai ***** BOBAI .. atbuline reikia tik paduot vaira pasukus.. ir laisvai prasilenktume.. tai man teko.. vaziuot atbulom i gatve-ja isleisti blink.gif apipipino.. gesta kazkoki neaisku parode.. doh.gif

Kita aiksteleje sustojo taip.. kad jei noreciau prasilenkti.. tureciau per bordiura lipt.. o masina zema.. to tikrai nepadaryciau. as jai rodau ..kad ji pasitrauktu.. nes jai yra kur i sona.. uzpakalis man jos trukdo pravaziuot.. tai ta sedi ir nieko nedaro.. islipau.. sakau patrauk uzpakali automobilio... o ji tokia fizionomija padare.. su cepsejus.. tokia nepasitenkinimo israiska buvo.. .. nu nafik. doh.gif doh.gif vsio... daugiau negaliu... einu ramuneliu gert biggrin.gif
Atsakyti
Tai jau tikrai, matosi, kad nuo nervų net rankos dreba, vietoj kablelių visur daugtaškiai, skaityti neįmanoma smile.gif
Atsakyti
Vakar nakti "cirkinomes" su dukra degalinej doh.gif biggrin.gif Vaziuoju nakti namo,ziuriu-vaikas Nesteje kura pilasi,uzsuku...sakau-imk 100lt dar uzsipilk,pigus benzas dabar,tai iki pilno bako.Sako-netilps,sakau-turi tilpti,nu bet jei kas tai i mano baka dapilsim.Pastaciau savo masina is kitos puses koloneles,pilam-netilpo,davai pilti i maniske,ir as prisimenu,kad pas mane irgi beveik pilnas bakas doh.gif O toliau buvo zvengimas ir dideles pastangos sukisti visa kura i baka doh.gif vaikas laiko slanga persukta i kita puse,o as momentais palinguodama masina po truputi meginu supilti viska (maniskeje neveikia alsuoklis ir neiseina oras is bako),sukisau,bet uzpilta tai iki pat virsaus gavosi doh.gif Vaizdelis buvo geras,dvi blondines kura pilasi lotuliukas.gif doh.gif
Nestej 95 buvo po 4.09 ,o dar + 12cnt nuolaida...isvis lafa,super thumbup.gif
Atsakyti
Liux, kad kuras pinga. Cia tai geris!!!
O mes tai sian nauja seimos nari vaziavom parsivezt. Truputi bijojau, nes slidu, net gatve pereit slidu. Bet susikaupiau ir vaziavau, zinojau, kad mano masiniuko batukai tikrai su geresniais protektoriais negu mano demi batai su lygiu padu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 06 gruodžio 2014 - 16:48
mes šeštadienį važiavom pas MB tėvus, savam kieme - žvyras, tai nė nepajutau to slidumo, kelias, aišku, blizgėjo, tad įtariau, kad gali būti slidu, bet kol važiavau nesijautė, be abejo. bet kaip iš tiesų slidu supratau tik, kai prie pc sustojom ir belipdama iš mašinos vos neišsitiesiau biggrin.gif gerai kad spėjau už durelių nusitvert.
Atsakyti
QUOTE(Dark Elf @ 2014 12 05, 18:41)
Man norisi islipti is automobilio.. prieit ir gerai pakratyt pesciuosius..

dar baisiau,kad taip elgiasi ir vaikai mokyklinukai ir mamos su vežimėliais unsure.gif kūdikis vežime juk pirma mamos eina,o ji tik bac neapsidarius į perėją vaiką kiša gatvėn verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2014 12 08, 12:26)
dar baisiau,kad taip elgiasi ir vaikai mokyklinukai ir mamos su vežimėliais  unsure.gif 

Pažįstamas neseniai mergaitę nutrenkė, išpuolė į gatvę užsižiopsojus.. Gerai, kad matė iš tolo krūvą vaikų ant šaligatvio, sulėtino gerokai greitį, laimingai viskas baigėsi. Pastaruoju metu iš viso pastebiu tokią tendenciją: eina kokia bobulė užsisvajojus, pamato, kad jau automobilis atlekia, sustoja viduryje kelio, pamato, kad jau stabdo mašina, ir SULĖTINUS žingsnį ropoja toliau doh.gif
Atsakyti
Šiandien buvo taip: vaziuoju as masina savo puse, o kita puse vaikas toks eina irgi mano kryptimi. Gatve... Ka aš žinau sad.gif
Atsakyti
Neišeina iš galvos įvykis Moletu plente, kur moterį partrenke ,nuotraukas žiurejau-kraupu,kaip taip eit per gatve, tokioj vietoj, aišku užuojauta artimiesiems, bet kaip dabar vairuotojui jaustis ...,kažin ar baudžia tokiais atvejais vairuotojus, jei partrenke kai žmogus ejo neleistinoj vietoj, nu už greičio viršijimą tai tikrai nubaus, o toliau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja2: 08 gruodžio 2014 - 18:05
QUOTE(Vėja2 @ 2014 12 08, 19:03)
Neišeina iš galvos įvykis Moletu plente, kur moterį partrenke ,nuotraukas žiurejau-kraupu,kaip taip eit per gatve, tokioj vietoj, aišku užuojauta artimiesiems, bet kaip dabar vairuotojui jaustis ...,kažin ar baudžia tokiais atvejais vairuotojus, jei partrenke kai žmogus ejo neleistinoj vietoj, nu už greičio viršijimą tai tikrai nubaus, o toliau  g.gif

Vairuotojas nekaltas siuo atveju ir niekas jo tikrai nebaus,pescioji isbego i gatve draudziamoje vietoje,+ ji kirto gatve istrizai-reiskia,buvo vairuotojo akloje zonoje.Bet-vairuotoja policija tampys ilgai,kokius metus tai tikrai,bet cia irgi dar baikes,baisiausia-tam zmogui su situo reikes visa gyvenima gyventi... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 12 08, 18:03)
Neišeina iš galvos įvykis Moletu plente, kur moterį partrenke ,nuotraukas žiurejau-kraupu,kaip taip eit per gatve, tokioj vietoj, aišku užuojauta artimiesiems, bet kaip dabar vairuotojui jaustis ...,kažin ar baudžia tokiais atvejais vairuotojus, jei partrenke kai žmogus ejo neleistinoj vietoj, nu už greičio viršijimą tai tikrai nubaus, o toliau  g.gif

nieko vairuotojui nebus, tikrai gal tik už greitį. Mano močiutę taip užmušė. Bet ji kalta buvo.

Šian pajutau, ką reiškia akloji zona. Per veidrodėlį nesimato mašinos, o jinai šalia jau lenkia. Net keista buvo. Visada dar pasukioju galvyte, nepakenkė niekada smile.gif

Va, ką radau :

Pagal pateikiamus statistinius duomenis pėsčiajam, partrenktam automobilio, važiavusio 32 km/h, tikimybė likti gyvam išlieka 95 proc., prie 48 km/h, ši tikimybė sumažėja iki 55 proc., o prie 64 km/h – jos lieka vos 15 proc. Važinėdami „greičiau“ mieste, žmonės dažniausiai sutaupo vos pusantros minutės. Tad ar verta dėl to rizikuoti savo ir kitų gyvybėmis?


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 08 gruodžio 2014 - 19:00