Įkraunama...
Įkraunama...

Cukrinis diabetas

Sveikutes 4u.gif Sukuriau temute, nes neradau aktyvios temos apie diabeta. Man nesenai nustate antro tipo diebeta. Labai noreciau pabendrauti, pasidalinti dziaugsmais ir bedelemis.
Atsakyti
na, dėl to tipo diabeto galima pasirinkt, sirgt juo ar nesirgti.
Mano vyras pasirinko- nesirgti ir jau trys metai -neserga, cukrus normalus.
Kokia dabar tavo būklė- kaip kontroliuoji cukrų- tabletėm?
Atsakyti
Pries daugiau nei savaite tik nustate cukrini diabeta. Iskart skyre insulina-kadangi buvo daug ketonu. Dabar jau ketonai sutvarkyti. Cukrus sumazintas-bet dar nenorma.Tai nezinau ar paliks insulina toliau ar bus vaistai. Kazkodel mastau geriau apie vaistu vartojima nei insulina. Bet as visiska naujoke-tai galiu ir klysti.
Atsakyti
4u.gif Kazkaip tylu cia-nejau nera zmoniu serganciu diabetu?
Atsakyti
QUOTE(GUTE69 @ 2014 12 14, 18:43)
Yra....bet gal ne visi susiranda pabendravimui laiko ar noro. Man pries 2 metus nustate 2CD. Gyvenu tabletemis ir maisto reguliavimu.  Kol taike vaistu dozes tai prisikaupiau metforal500 galiu atiduoti jei kas vartojate

O kaip smagu, kad parasete 4u.gif
Man insulina taike tik savaite-po to paliko tik bazini vakare-o dienos metu vartoju Metforal500 tris kartus dienoje.
Papasakokite ka jus is vaistu vartojate. Koks cukrus ryte? Koks po valgymo praejus 2 val?
Atsakyti
QUOTE(Cukrinė avelė @ 2014 12 18, 22:22)
O kaip smagu, kad parasete 4u.gif
Man insulina taike tik savaite-po to paliko tik bazini vakare-o dienos metu vartoju Metforal500 tris kartus dienoje.
Papasakokite ka jus is vaistu vartojate. Koks cukrus ryte? Koks po valgymo praejus 2 val?


As vartoju Formetic'a 850 , o ryte su cukrumi kariaunu, nes visa diena norma (5.6 beveik visada), o ryte nuo 7 nenulipu g.gif
Atsakyti
O tas formetic 850-tai cia tas pats metforminas taip? Kaip Jus nuo jo jauciates? Gal bandete ir kitus vaistus?
Pas mane ryte nuo 6-9 buna.
Dienos metu sokineja nuo 5,7 iki 9.

newyear.gif Beje su sventemis. Kaip atsilaikete su dieta per sventes?
Atsakyti

newyear.gif Beje su sventemis. Kaip atsilaikete su dieta per sventes?
[/quote]

Na sventes yra sventes biggrin.gif , o Formeticas tas pats kaip metforminas... pavadinimas ir gamintojas kitas. Nz jokiu salutiniu pozymiu dar nerandu, geriu ir tikiu kad gerai thumbup.gif
Atsakyti
Na sventes yra sventes biggrin.gif , o Formeticas tas pats kaip metforminas... pavadinimas ir gamintojas kitas. Nz jokiu salutiniu pozymiu dar nerandu, geriu ir tikiu kad gerai thumbup.gif
[/quote]
O ka jausdavote nuo Metforalio??? Ar pajutote, kad jis mazina apetita?
Beje kiek testeriuku israso gydytoja Jums menesiui?
Gal turite invaliduma? Nes kiek skaitau labai daug serganciu cd zmoniu ji turi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cukrinė avelė: 30 gruodžio 2014 - 00:48

O ka jausdavote nuo Metforalio??? Ar pajutote, kad jis mazina apetita?
Beje kiek testeriuku israso gydytoja Jums menesiui?
Gal turite invaliduma? Nes kiek skaitau labai daug serganciu cd zmoniu ji turi.
[/quote]

Metforalio netoliaravau visai - man prakaitas upeliu per veida tekedavo jo isgerus, nors sake taip negali buti. Pas mane IICD ir nz ar kas duotu neigalumo pazymejima, nors turiu problemu ir su sirdimi nuo vaikystes. Jus gal vilniete? Galeciau atlikysi metforali atiduoti, o juosteles tai i 3 men 50 vnt. doh.gif
Atsakyti
Net nezinojau, kad antro tipo diabetui tai nesuteikiama. Idomiai...
Juosteliu man reikia 3 kartus dienoje-kartais 4.
Leidaus insulina pradzioje 3 kartus trumpalaiki-vakare viena karta bazini.
Daba vietoje insulino vartoju metformina-o vakare insulina.
Tu juosteliu tikrai tiek neuzteks kiek kompensuoja.

Ne-as ne is Vilniaus.
Atsakyti
Sveiki, as tokiu klausimu, gal kas suteiks info, nes nezinau verta kreiptis i gydytoja ar pačiai stebėti kas bus...žodžiu paskutiniu metu labai vargina prakaitavimas, galvos skausmas, beprotiškai norisi saldumynu ( visa tai siejau su nervine įtampa)... Turiu aparaciuka cukrui matuoti, ryte pasimatavus rodė 2,5. Kaip suprantu tai yra žemiau negu norma, tai dabar man stebėti ar dienos eigoj jis kyla ar kažko imtis? Esu visiskai žalia šiuo klausimu, nes giminej niekas nera su tuo susidure.... Aciu
Atsakyti