Įkraunama...
Įkraunama...

Skaičiuojam kalorijas

QUOTE(Imante @ 2008 09 08, 19:19)
Labuka, mamytukes wink.gif žiūrėkit, nebesuprantu, kaip ten su tom košėm ? pusryčiams valgau grikių ar perlinių kruopų košes, ir vienur rašo, kad tai yra apie 350 klc, kitur,kad tik apie 200 klc ;o nebesuprantu visai. Kiek jūs duodate kalorijų ? g.gif


ant valgomų košių pakuotės turi būt nurodytas kaloražas :] nėra?
šiaip priklauso nuo to, o dažniausiai šimtas gramų nevirtų košiu buna apie 300-350kcal, netgi kai kurios iki 400kcal traukia :] 4u.gif
Atsakyti
Vat ir nežinau, būna ant pakuočių, bet kažkaip išvirus- jau kitaip ten. Na, nesuprantu. Pati duodu apie 350 klc. 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Imante @ 2008 09 08, 19:52)
Na, nesuprantu.

350 kcal- 100gr. sausų kruopų arba apie 300 gr. virtos košės (be priedų- pieno, sviesto, uogienės ir pan.).
Atsakyti
As irgi lendu cia su savo klausimais ax.gif Gal kas zinote tiksliau kaip yra su salto rukymo skumbre?Susiradau ''Kalorijos''knygeleje,kad skumbre rukyta turi 238kcal,bet kazkaip neisskirta ar tai s.r ,ar k.r nemanau,kad tai tas pats.Gal galit kas patikslinti ax.gif

Kitas klausimas apie vistienos slauneles.Ryt noreciau pasigaminti salotas su rukyta vistiena.Neturiu supratimo kiek reiktu duoti karsto rukymo vistienos slaunelei?

Aciu dideliausias,mano pagalbininkes
group.gif wub.gif
Atsakyti
dar klausimelis smile.gif, o kaip su tusintomis darzovemis, kcal islieka toks pat??? jau kelinta diena svajojiu apie tusintus kopustus tongue.gif
Atsakyti
[quote=Arubaa,2008 09 09, 11:39]
o kaip su tusintomis darzovemis, kcal islieka toks pat??? Susiskaiciuoju naudojamu darzoviu koloringuma ir pridedu kolorijas riebalu,kokius naudoju betusinant.Po to issiskaiciuoju iseiga,issiaiskindama kiek kcal yra 100gr.
Bent jau as taip darau mirksiukas.gif
Atsakyti
jei jau paskutinėm dienom šiam skyrely šitaip aktyviai užsiimam matematika, tai aš ir norėčiau savo išgyvenimais pasidalint - čia bus dėl saulėgrąžų kaloringumo.. smile.gif tarkime, aš suvalgiau pakutį saulėgražų (60g). 100g saulėgrąžų - ~610kcal. vadinasi, minėtame pakutyje iš viso teoriškai turėtų būti 610*0,6=366kcal. būtų paprasta, bet tada aš pagalvojau, kad vis tik lukštų aš nevalgiau bigsmile.gif ... taigi juos pasvėriau ir mano nuostabai jų buvo 30g, vadinasi logiškai mąstant saulėgrąžų pakučio kaloringumas dvigubai mažėja iki 183kcal. kas pasakys ar aš teisi? 4u.gif
Atsakyti
nu nezinau kaip cia yra su tom saulegrazom? g.gif Nubegau net pasiziureti,mat turiu islukstentu saulegrazu maiseli.Tai stai:Ant ''Organic Sunflower seeds'' maiselio raso,kad simtas gramu tu lukstentu turi 580kcal....

Siaip tai logiska,kad nevalgant tam tikros dalies produkto krenta jo svoris,o tuo paciu ir kaloringumas.Bet as tai skaiciuoju su tuo papildomu svoriu visada-nektarinus su kaulu,mandarinus su zieve,ir t.t
Atsakyti
QUOTE(icibici @ 2008 09 08, 22:14)
As irgi lendu cia su savo klausimais ax.gif  Gal kas zinote tiksliau kaip yra su salto rukymo skumbre?Susiradau  ''Kalorijos''knygeleje,kad skumbre rukyta turi 238kcal,bet kazkaip neisskirta ar tai s.r ,ar k.r  nemanau,kad tai tas pats.Gal galit kas patikslinti ax.gif

Kitas klausimas apie vistienos slauneles.Ryt noreciau pasigaminti salotas su rukyta vistiena.Neturiu supratimo kiek reiktu duoti karsto rukymo vistienos slaunelei?


man regios skumbre lieka skumbre ar ji salto ar karsto rukymo-kcal bus vienodai
tas pat ir su vistiena
Atsakyti
QUOTE(Nute_Bitute @ 2008 09 09, 22:08)
taigi juos pasvėriau ir mano nuostabai jų buvo 30g, vadinasi logiškai mąstant saulėgrąžų pakučio kaloringumas dvigubai mažėja iki 183kcal. kas pasakys ar aš teisi?  4u.gif

manau, kad tu teisi... tik biski keista, kad saulėgrąžų pusė svorio į lukštus išeina.. g.gif

QUOTE(icibici @ 2008 09 09, 22:57)
Siaip tai logiska,kad nevalgant tam tikros dalies produkto krenta jo svoris,o tuo paciu ir kaloringumas.Bet as tai skaiciuoju su tuo papildomu svoriu visada-nektarinus su kaulu,mandarinus su zieve,ir t.t

jei tu skaičiuoji su kaulais ir žievėm, tada tau ir kaloringumą imti kitą... pvz., toj lentelėj, kur aš naudoju, tai yra kaloringumas duotas ir su kaulu/be kaulo arba su žieve/be žievės. Nes juk tada dalį svorio išmeti, kai kuriais atvejais netgi nemažą dalį. Pvz., mano šiandieninis greipfrutas, kurį vėliau valgysiu, su žieve sveria apie 450 gr, bet grynos valgomos dalies bus gal nepilni 300 gr. Taigi, kiek kalorijų sutaupom.. mirksiukas.gif
Atsakyti
vel nezinioj as smile.gif mama atnese dziovintu spanguoliu (tai ir kremtu jas darbe biggrin.gif ), pasakykit kaip ten su dziovintomis uogomis? as net nerangu kiek nedziovintos jos turi kcal....? g.gif
Atsakyti
pas mane parasyta kas 1 ridikelis turi 1 kcal, o 100 g.- 16 kcal...
Ar tikrai gali buti tiek mazai?? smile.gif g.gif jei tai tiesa tai valgyt ir valgyt- bent jau man pats tas prie mesytes smile.gif smile.gif tongue.gif
Atsakyti