Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

QUOTE(Loram @ 2016 05 03, 20:14)
nuo to nieks neapsauqotas, teoriškai qali būti, bet praktiškai tai tikimybė maža

Planuojant kitą nėštumą - RDA rekomenduojama 100proc
o paqimdžius priepuoliai kartojasi?

šiaip yra qalimybė, kad priepuoliai retės ir į senatvę visai prapuls smile.gif arba atvirkščiai - dažnės, ilqės, sunkės biggrin.gif

As po nestumo jau virs metu geriu betalozoka del sin tachikardijos, tai priepuoliu buna bet jie trunka iki 10 sek ikvepiu ir praeina, o kaip geriau po antro nestumo atenaloli buvo isnyke pusei metu, o dabar kol laukiu rda galeciau gert atenaloli vietoj betalozoko?
Atsakyti
teoriškai qalima, bet RDA juk qreitai, tai nemanau, kad apsimoka keist
Atsakyti
Mergaites, kokiu budu galima gauti gyd mob nr, noriu tartis, kad operuotu konkretus gyd, o tel nebeturiu:( Skambinau i ju kabineta, tai atostogauja dvi sav
Atsakyti
O kada paaiskeja, jog RDA praejo sekmingai ar ne? Iskart po proceduros ar tik veliau? Taip baisiai skamba tai, jog per daug uzdeginus prireiks stimuliatoriaus..
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2016 05 08, 23:35)
O kada paaiskeja, jog RDA praejo sekmingai ar ne? Iskart po proceduros ar tik veliau? Taip baisiai skamba tai, jog per daug uzdeginus prireiks stimuliatoriaus..
dėl stimuliatoriaus paaiškėja procedūros metu, iš karto; procedūros efektyvumas vertinamas po 3-6mėn
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2016 05 08, 22:35)
Taip baisiai skamba tai, jog per daug uzdeginus prireiks stimuliatoriaus..

Nemanau, kad taip baisiai daug kam uždegina iki tokios būtinybės. Ir neverta galvoti baisiausia, kas dar gal n metų nenutiks smile.gif

Man nieko nedegino, o "dasigyvenau" pati nežinodama nei kaip, nei kodėl tą stimuliatorių. Ir ką...ir gyvenu biggrin.gif Ne pasaulio pabaiga irnesakyk.gif

Aš irgi kulniuosiu pas kardiologę, nes baisiai noriu sužinot yra kokių teigiamų pokyčių širdies "treniruotume" ar ne biggrin.gif Žadu dar pas sporto mediką nulėkt su rezultatais, nes noriu gerulės programos sau, o be naujausių širdies tyrimų nieko nebus, taip ir informavo.
Šiaip sportuoju su asmeniniu treneriu (jėgos treniruotės+kardio), tai savijauta thumbup.gif Ką pati pastebėjau, tai kad per 3 sav reguliaraus sporto vid ramybės pulsas nuo maždaug 72-75, nukrito iki absoliučiai stabilaus - 63 k/min. O jei dar pasivaikštau gamtoje bent 10-15 km, tai išvis ta širdis laiminga smile.gif

Buvo darbe kažkada keistai "užkalus", bet apsiėjau be greitųjų. Tiesiog po to labai krėtė šaltis, veidas tai buvo kaip raudonodžių vado, bet grįžau namo, pasimatavau spaudimą (man gal buvo prie"aukštesnių" 130/80 vietoj įprasto 90 ar 100/60, bet pagulėjau ir viskas praėjo. Gal iš strioko taip buvo sureagavę smile.gif Kai tik pradedi koncentruotis kas vyksta, nu tai ir vyksta biggrin.gif
Atsakyti
Labutis sirdutes:)
Kaip Jus laikotes? Kaip jauciates?
Man vel paumejo permusimai, pradejau vel ieskoti priezasciu. Aisku taip ir nerandu:) daug skaiciau ta tema uzsienio tinklalapiuose. Pamaciau kad daugelis zmoniu pasauli kencia nuo permusimu. vargsta kovose ieskodami priezasties ir aisku jos neatradna. Kiek daug zmoniu kuriems tie permusimai varo panika, baime, depresija. Daugelius ju atsiriboja nuo normalaus gyvenimo ir tampa ikaitais savo simptomu. Baisu. As irgi pasineriu i nerima kai man pasimakaluoja sirdute, o jei dar dazniau ji taip pasireiskia tuomet net i depresija puolu, visa drebu is baimes.
Daugelis kencianciu nuo permusimu raso, kad jie sieja permusimus su skrandziu, virskinimu, pilvo putimu, kiti raso del cukraus vartojimo ju pasitaiko dazniau, bet dazniausiai teigia, kad stresas ir tik stresas privede prie permusimu.
Kaip Jus manot nuo ko vyksta permusimai? Gal pastebejote kas tai itakoja?
As sieciau gal but irgi stresa, bet nesu tikra. Kodel tuomet sirdis permusineja kai pasilenkiu, kai sujudu staiga ar kai ikvepiu stipriai ar staigiai pasisuku.
Dar beto nustate man D vitamino trukuma labai dideli, gal tai turi itakos , kaip manote? gal kas girdejote ka nors apie tai?
Pasidalinkite kaip jauciates, ka isgyvenate, kaip su tuo kovojate ar susigyvenate:)
Atsakyti
Norejau pasiteiraut Loram. Kaip yra su sinusine bradikardija jauniem zmonem. Man 27m. apie 8men. karts nuo karto nukrenta pulsas. Buna 42-50. Butent tomis dienomis jauciuosi kaip lavonas, jau atsikelus ryte toks jausmas, kad sunku kvepuot, ner jegu, skauda galva, silpna, pirmus menesius galvojau gal spaudimas zemas bet kiek pamatuoja jis idealus bet visada retas pulsas, pasidariau kraujo tyrimus idealus, snd pasidariau kardiograma pulsas 46. Bet siaip jokiu nukrypimu kitu nera. Gydytoja sake gert energetiniu ar kitu tonizuojanciu gerimu, palakstyt ir bus viskas gerai. Keisciausia tai, kad pries pora metu kaip tik turejau tachikardija ir buvo israsytas betaloc zok, darant kruvio megini teko ji sustabdyt po 4min.nes pulsas ir aks labai pakilo. Betaloko nevartoju jau labai senai nes numusdavo spaudima. Ir stai netiketai tas pulsas nuzemejo. tai nezinau ar cia reik eit pas kardiologe ir ziuret kas yra(paskutini kart pas ja buvau pries nepilnus 2metus) ar tikrai pakanka tonizuojanciu gerimu ir palakstyt laiptais i sesta auksta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee1 @ 2016 05 27, 00:03)
Norejau pasiteiraut Loram. Kaip yra su sinusine bradikardija jauniem zmonem. Man 27m. apie 8men. karts nuo karto nukrenta pulsas. Buna 42-50. Butent tomis dienomis jauciuosi kaip lavonas, jau atsikelus ryte toks jausmas, kad sunku kvepuot, ner jegu, skauda galva, silpna, pirmus menesius galvojau gal spaudimas zemas bet kiek pamatuoja jis idealus bet visada retas pulsas, pasidariau kraujo tyrimus idealus, snd pasidariau kardiograma pulsas 46. Bet siaip jokiu nukrypimu kitu nera. Gydytoja sake gert energetiniu ar kitu tonizuojanciu gerimu, palakstyt ir bus viskas gerai. Keisciausia tai, kad pries pora metu kaip tik turejau tachikardija ir buvo israsytas betaloc zok, darant kruvio megini teko ji sustabdyt po 4min.nes pulsas ir aks labai pakilo. Betaloko nevartoju jau labai senai nes numusdavo spaudima. Ir stai netiketai tas pulsas nuzemejo. tai nezinau ar cia reik eit pas kardiologe ir ziuret kas yra(paskutini kart pas ja buvau pries nepilnus 2metus) ar tikrai pakanka tonizuojanciu gerimu ir palakstyt laiptais i sesta auksta smile.gif

Pasiskaitau postus ir norisi gyd paklausti - jie ka baige medicina ar gatves slave? Kazi ar pati gyd laktu energetinius ir lakstytu kaip patrakus. Butina echoskopija, holteris.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2016 05 27, 00:21)
Pasiskaitau postus ir norisi gyd paklausti - jie ka baige medicina ar gatves slave? Kazi ar pati gyd laktu energetinius ir lakstytu kaip patrakus. Butina echoskopija, holteris.

Tai va gyd.pati sake geria energetinius tai ja patonizuoja ir gerai tada jauciasi, nes arbatu ji nemegsta biggrin.gif Tai sake ir man gert nes vistiek gydymo nera, tai ner ka cia ir mastyt,ale gyvensiu ilgai ir laimingai smile.gif Na viskas butu ciki jei tai tiesa. Tik, kad siaip esu aktyvi gyvenime ir sportas, keliones, bet uzeina momentai, kad nu tiesiog esu gyvas lavonas, buna ant tiek sunku, net kolegos is manes pasijuokia, kad man sunku gyvent ir sake tai akivaizdziai matosi kai ateinu i darba, negaliu produktyviai dirbti, suleteja mastymas, silpnumas ir t.t. tikrai trukdo.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti