Įkraunama...
Įkraunama...

Šilkas

user posted image
laba diena,

tapau ant šilko ne vienus metus,
šilkas užbūrė ir užkerėjo... wub.gif
Tikiuosi, kad ir Jums mano darbai suteiks tiek pat, ar bent dalį to džiaugsmo, kaip man juos kuriant
gyvenu Vilniuje, darbus siunčiu visur, jūsų sąskaita 4u.gif

natūralus, 100% šilkas, skiriasi. Šilko savybės priklauso nuo to kokiu būdu suausti siūlai audinyje, kiek šilko gijų sudėta į siūlus. Šilkas skiriasi savo blizgumu, kritimu, tankiu ir etc. Kuo didesni skaičiukai prie šilko, tuo šilkas tankesnis.
Tapau tik ant natūralaus, 100% šilko.

ŠIFONAS (3,5 ir 8)
user posted image ŠIFONAS3,5 user posted image ŠIFONAS8
plonytis, lengvutis

HABOTAI (8 ir 10)
user posted image HABOTAI8 user posted image HABOTAI10
matinis

FlatCrepe8
user posted image
su blizgesiu, kažkas tarpinio tarp habotai ir krepdešino

KREPDEŠINAS 12
user posted image
matinis, dar tankesnis

SATIN Charmeuse (12 ir 19,5)
user posted image SATIN Charmeuse12 user posted image SATIN Charmeuse19,5
iš vienos pusės blizgus, labai švelnus ir minkštas

nežinau kiek jums matysis nuotraukose..... g.gif

darbus prižiūrėti paprasta - skalbti rankom, geriausia naudoti plaukų šampūną, o kad neįsielektrintų skalaujant galima įpilti kondicionieriaus, arba išpurkšti antistatiku (jo pirkti yra visose parduotuvėse). Lyginti drėgną.

daugelis mano darbų sudėta čia tapyba ant šilko

laisvus darbus dedu čia darbai, kurie pas mane yra

Atsakyti
ačiū už patvirtintą temą 4u.gif

user posted image

jei norisi tik užrišti ant kakliuko šalikėlį, neapvyniojant apie kaklą ilgį reikėtų rinktis maždaug iki 150 cm, jei norisi apvynioti apie kaklą ilgio reikėtų apie 170/180 cm.

tapau ir užsakymus, dažniausiai pasilieku apie 2 savaites, kad nepavesčiau ir tikrai suspėčiau.

ačiū... labai labai, kad apsilankot, kad paliekat pėdsakiukus, man jie labai brangūs ir reikalingi wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveika naujuos namuos 4u.gif
gražiu darbu pradedi temutę wub.gif linkiu, kad ir toliau jie būtų šilti ir spalvingi mirksiukas.gif
Atsakyti
Wėtrute pats nuoširdžiausias ačiū wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif oro_buckis.gif šiltų, gerų, sočių, draugiškiausių ir nuostabiausių Kalėdų!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
nestandartinis.. tačiau mano darbukas ax.gif iš pradžių raišiojau, pyliau dažus, o tik vėliau piešiau biggrin.gif
vat tokie mano "Raudonieji paukščiai" (100% šilkas, satinas)
user posted image
Atsakyti
Rudoji svajonė biggrin.gif 100% šilkas (FlatCrepe 8mm) 56,5x180 cm
įkrito man į širdį šios gėlytės.... ax.gif biggrin.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
naujas, laisvas darbas
100% šilkas/silk (krepe de chine) 50x175 cm

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveika, Naujais metais 4u.gif 4u.gif 4u.gif
gražiai pradedi metus thumbup.gif wub.gif Uuuuu,aaaaaaa nuginklavai biggrin.gif pašnibždėk į AŽ kainytę ir koks audinukas (nu, tas krepe man nelabai ką sako blush2.gif )
pakėliau truputį nosį aukštyn rolleyes.gif apie krepe supratau rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wėtra: 08 sausio 2015 - 14:56
didžiulis ačiū Wėtrute wub.gif wub.gif krepdešinas nuo satino skiriasi savo faktūra, jei satinas švelnutėlis, tai krepdešinas su ryškiau išreiksta faktūra... ištiesų žodžiais paaiškinti sudėtinga..... reikia pačiupinėti biggrin.gif ir satinas, ir krepdešinas yra nuostabūs, tik kiekvienas savotiškai.. ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaV @ 2014 12 19, 10:25)
ačiū už patvirtintą temą 4u.gif

user posted image

jei norisi tik užrišti ant kakliuko šalikėlį, neapvyniojant apie kaklą ilgį reikėtų rinktis maždaug iki 150 cm, jei norisi apvynioti apie kaklą ilgio reikėtų apie 170/180 cm.

tapau ir užsakymus, dažniausiai pasilieku apie 2 savaites, kad nepavesčiau ir tikrai suspėčiau.

ačiū... labai labai, kad apsilankot, kad paliekat pėdsakiukus, man jie labai brangūs ir reikalingi wub.gif  4u.gif


Nuostabus darbas smile.gif 4u.gif
Atsakyti
AkacijuAleja ačiū wub.gif man labai gera biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
dar vienas laisvas darbukas, sunkiausia prisiruošti apsiūti darbus.... ax.gif biggrin.gif eisiu siūti palaidinę, nutapytas šilkas guli ir laukia laukia... smile.gif

user posted image

user posted image

100% šilkas/silk (crepe de chine) 50x174 cm
Atsakyti