Įkraunama...
Įkraunama...

Tautvilė

Kaip jums sis vardas?
Atsakyti
QUOTE(Bry. @ 2014 12 16, 01:09)
Kaip jums sis vardas?


Gražus prasmingas.. 4u.gif
Atsakyti
smile.gif
kazkaip niekas niekada nera pasakes,kad grazus vardas,man tai jis grazus,ne toks daznas,o jos sese dvyne Vytaute irgi niekas nera pasakes,kad grazus,as tai visada pagiriu kitu vaiku vardus smile.gif
Atsakyti
Normalus vardas. Tinka su Vytaute.
Atsakyti
Tautvilė man labai gražus vardelis smile.gif Turbūt niekad neklausėt, todėl niekas ir nesakė, kad gražu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bry. @ 2014 12 16, 15:35)
smile.gif
kazkaip niekas niekada nera pasakes,kad grazus vardas,man tai jis grazus,ne toks daznas,o jos sese dvyne Vytaute irgi niekas nera pasakes,kad grazus,as tai visada pagiriu kitu vaiku vardus smile.gif


Man - labai gražus. O kad niekas kitas nesako, tai gal todėl, kad neklausiat? lotuliukas.gif
Va, dėl Vytautės neklausiat, tai ir nesakysiu, ką galvoju (nors man vardas gražus)
Atsakyti
Labai gražus vardas, o Vytautė tai ir tiesiog wub.gif . Mano mylima dukterėčia- Vytautė.
Atsakyti
smagu girdet smile.gif na manes irgi ne klausia,bet as visada visada pagiriu varda,aisku tik gimusio,neinu ir negiriu visu ax.gif
esu girdejusi tik,kad senoviniai,labai ilgi,vaikuj bus sunku parasyti mokykloj doh.gif ir viena karta sena bobute pagyre,kad grazus,idomus vardai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bry. @ 2014 12 16, 15:35)
smile.gif
kazkaip niekas niekada nera pasakes,kad grazus vardas,man tai jis grazus,ne toks daznas,o jos sese dvyne Vytaute irgi niekas nera pasakes,kad grazus,as tai visada pagiriu kitu vaiku vardus smile.gif

Mačiau dvynukų temoje seses Tautvilę ir Vytautę, tikriausiai tos pačios mergytės bigsmile.gif Mūsų dukrytė Vytautė wub.gif
Atsakyti
Grazus vardas. Ir prasme grazi.
Atsakyti
Jo jo tos pačios mes is dvynuku temos smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Vardas man labai gražus, tačiau turiu pažįstamą, kuriai vis šį vardą sutrumpina daugelis į Tautvę. dry.gif
Atsakyti