Įkraunama...
Įkraunama...

Aiškinamės sapnus toliau

Skubu pradėti naują temą.

Monteverte- apie tą kaimynę aš apskritai buvau pamiršusi, kad tokia egzistuoja. Ji buvo senelių kaimynė, mirusi prieš gerus septynerius metus (o gal ir daugiau. Nepamenu tiksliai), tai matydavau aš ją itin retai. O senelis mirė keli metai atgal ir kiekvienąkart, kai jį susapnuoju, aš vos ne verkdama prašausi, kad galėčiau eiti su juo, nes jo labai pasiilgau (sapne nesuvokiu, kad jis miręs), o jis visada sako, kad turiu pasilikti ir eiti kartu negaliu. Dabar man baisu, kad ta kaimynė liepė ateiti, nes, kiek žinau, tai mirusieji kai sako ateiti, jie pas save kviečiasi. O esu jauna. Mirti tikrai nenoriu. blink.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 21 gruodžio 2014 - 22:40
Atnešu jūsų originalą:

1. "Aš jau antrą dieną iš eilės ateinu į temą, nes kuo toliau, tuo labiau mano sapnai primena kraupių nesąmonių kratinį: sapnavau vestuves su vaikinu, kurį išrinko tėvai. Visą tą laiką man buvo labai liūdna, nes galvoje buvo mintis, kad dabar viskas. Negalėsiu tekėti už MB. Kažkas bažnyčioje labai juokėsi ir aš juos išvariau lauk. Mus sutuokė.

2. Grįžom namo ir mane per langą pasikvietė mirusi kaimynė pakalbėti, o kai aš nuėjau, ėmė mane guosti, kokia aš vargšė, kaip čia taip man gavosi.

3. Kitas sapnas: sapnavau, kad pagimdžiau vaiką ir verkiau kruvinom ašarom. Priėjusi draugė ėmė raminti, kad ji viską sutvarkys, man reikia nusiraminti ir mama būti man nereikės- viskas bus gerai, aš teturinti ja pasikliauti. Tada priėjo mano a.a. senelis, aš jam sakau: va, dabar bus proanūkė močiutei (močiutė gyva), o jis man ir sako: ne, ne močiutei. Čia proanūkė seneliui."

Mirties tai aš neįžvelgiu, nurimkite 4u.gif
1. Čia aš įžvelgiu kažkokį jūsų nenorą kažką daryti, bet vistiek daromą per prievartą. Nežinau ar tai susiję su vyriškiu ar/ir su jūsų tėvais g.gif (Čia priklauso nuo to kaip anksčiau pildėsi jūsų sapnai, nors kiek tiesiogiai, panašiai ar ne).

2. Pats nuėjimas aišku skamba kraupiai, bet pats kontekstas tikrai kitoks nei tų sapnų kai mirusieji išsiveda. Ji gi jus guodė g.gif Tai taip paanalizavus, gal ta kažkokia situacija, ko jūs nenorėsite galiausiai išsispręs ar bent sulauksite kokio palaikymo g.gif

3. Gali būti koks sunkumas, bet galbūt padės kas išspręsti. Nežinau ar draugė, vėlgi priklauso ar tiesiogiai kada pildėsi jūsų sapnai. O kad senelis pasakė, kad proanūkė bus jam, kurios jūs visai nenorite ir kurią kaip suprantu sapne lyg ir draugė perima iš jūsų, tai gal vėlgi tai reikš, kad problemą, sunkumus kažkokius kažkas padės išspręsti, nuims nuo jūsų smile.gif

Gimdyti, ypač, kai to nenorite, vaikas - tai reiškia rūpesčius.
Nemalonu aišku, o dar kai mirusieji įpinti į sapnus, bet visi mes tų rūpesčių turime, kartais net labai didelių, bet išgyvename 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 21 gruodžio 2014 - 23:02
QUOTE(Pavasario saulė @ 2014 12 21, 22:37)
Skubu pradėti naują temą.

Monteverte- apie tą kaimynę aš apskritai buvau pamiršusi, kad tokia egzistuoja. Ji buvo senelių kaimynė, mirusi prieš gerus septynerius metus (o gal ir daugiau. Nepamenu tiksliai), tai matydavau aš ją itin retai. O senelis mirė keli metai atgal ir kiekvienąkart, kai jį susapnuoju, aš vos ne verkdama prašausi, kad galėčiau eiti su juo, nes jo labai pasiilgau (sapne nesuvokiu, kad jis miręs), o jis visada sako, kad turiu pasilikti ir eiti kartu negaliu. Dabar man baisu, kad ta kaimynė liepė ateiti, nes, kiek žinau, tai mirusieji kai sako ateiti, jie pas save kviečiasi. O esu jauna. Mirti tikrai nenoriu. blink.gif  verysad.gif

Nemirsite 4u.gif Turite suprasti, kad jokie sapnai nera pranasyste 4u.gif Vieniems tai reiskia viena, kitiems kita. Na kodel jus dabar kazkokia mirusi kaimyne issives? Paskaitineje daugiau simboliu apie mirti, pradesite sapnuoti ir krintancius dantis ir bulves, na kas dar cia mirti pranasauja? g.gif
Tai tik daugybe baimiu, prikimstu daugybes sapnu aiskintoju 4u.gif Kaip ir daugybe prikurtu prietaru, jo zmones kuryba vis tik niekada nesiskunde. Turite nugaleti baimes, nes po mirties gyvenimas nesibaigia. Sapnai tera tik sapnai. Jei norite jums Monteverte parasys visas galimas blogybes, jusu simboliuose, tada dar labiau bijosite ir pradesite sapnuoti dar baisesnius sapnus. Cia skaitantiems bet ne nerasantiems issigimeliams bus labai juokinga jusu baimes skaitineti.
Ignoruokite sapnus, susiraskite kazkokia geresne veikla, pamatysite , kaip issimiegosite be jokiu minciu kratiniu! 4u.gif Pazadu mirksiukas.gif
Atsakyti
Prieš miegą išgersiu melisų arbatos- gal geriau miegosis. Labai jums ačiū, merginos. Nuraminote. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2014 12 21, 23:30)
Turite suprasti, kad jokie sapnai nera pranasyste  4u.gif Vieniems tai reiskia viena, kitiems kita.

Turite nugaleti baimes, nes po mirties gyvenimas nesibaigia.

tada dar labiau bijosite ir pradesite sapnuoti dar baisesnius sapnus.

Išaiškinki cool.gif

Garantuoji? g.gif Papasakoki daugiau

Tie nesipildys, jei sapnuojami yik dėl baimių tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 12 22, 09:26)
Išaiškinki cool.gif

Garantuoji? g.gif Papasakoki daugiau

Tie nesipildys, jei sapnuojami yik dėl baimių tongue.gif

Kai zmogus nesigilina i sapnus, pasamone labai graziai blokuoja ta dali 4u.gif Nes tai tiesiog kazkas kas paprasciausiai nustumiama i sali , kaip daugelis kitu ta para ivykusiu neidomiu dalyku, kurie labai sekmingai uzsimirsta. Kuo daugiau i tai gilinamasi, tuo labiau ta smegenines dalis dirba, tuo daugiau sapnu prisapnuojama ( kratiniu), nes tada susilieja viskas kas per para buvo labiausiai neuzmirstamo( kartais isstumiama kazkas seno,kas jau uzmirsta, bet retai) . Na o to kai kurie ir siekia. Paaiskinimas is tikruju nera toks sudetingas, kaip gali atrodyti. 4u.gif
Monteverte jus norite kad zmones gilintusi i sapnus, bet tai tikrai daugiau beprasmiska, nei turi prasmes . Sapnuoti yra normalus dalykas, bet nieko daugiau. Kai kuriems tai tampa bendravimo budu, kai kuriems zaidimo budu.
Man sapnai tai tik sapnai, kuriuos as sekmingai nustumiu i siukliadeze 4u.gif Beje tai vienas is psichologu patarimu, kuris neblogai veikia mirksiukas.gif
Atsakyti
kas ten per psichologai, kurie nezino, jog sapnai yra pasamones vaisius ir tai, kas nustumta i pasamone, reiskiasi vis tiek. Tik kadangi nesusigaudai kame reikalas, tai tie pasamones pasireiskimai ir nesuvokiami samoningai, bet visada norint galima issiaiskinti. Ir jei jum, Riviera, patare nekreipt demesio i sapnus, kaip i pasamones dali, tai turbut del to, kad bais uzknisote tuos psichologus pasakodama apie kalejimus ir is ten besisapnuojancius pedofilus ir pan, kad liepe demesio nekreipt. esu girdejusi viena psichiatro konsultacija su vaikinu, kurio gyvenimo prasme ir esme buvo jo paties wc reikalai. taip, psichiatras kovojo su wc labai trumpai, paskui liepe atplest mintis nuo to, nes tai tik wc ir nieko daugiau. aisku, tas nepadejo, kaip nebut padejes ir detalus wc reikalu aiskinimasis. zodziu, nustume jis salin ta pacienta kaip beviltiska. prisiminiau, nes pabai panasu i jusu uzsiciklinima ant tu kazkokiu mistiniu zaideju, kurie kisa jums sapnus, skaito forumus ir vis nori pakenkti. paprastai toks uzsiciklinimas vadinamas paranoja. ir tokiu atveju psichologai tikrai nesiaiskina su serganciu, nes tai yra beviltiska ir beprasmiska. ir jei jum dave leidima ginklui, tai matyt kad greiciau nusisautumet, a tai uzknisot jau visas med istaigas biggrin.gif siaip netikiu nei gautais ginklais, nei daktaru isvadomis, jog Jus sveika, nes akivaizdu cia, kad sergate ir stipriai. antraip jums nesivaidentu jokie sapnu zaidejai is kalejimu. ir pasamones nebijotumete. bet kadangi mastymas aiskiai sutrikes ir nenuoseklus, tai bijote pasamones ir nurasot sapnus, nebent pedofilas is kalejimo atsiuncia, vo tada svarbu. tai geraiusia butu, jog viena pati ir aiskintumete s su veidrodziu. nors cia gal irgi nieko, juokinga kartais buna. dabar tai jau net gaila kazkaip...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 23 gruodžio 2014 - 20:14
Amariliai, psichologai dabar nebetaip aiskina sapnus, kaip anksciau pagal vadoveli, nes ne vienas praejo tuo keliuku taipogi 4u.gif
Paranoja, kai baimes perzengia sveika prota 4u.gif
Mano atveju baimiu nera, nes nugali sveikas protas , man nesivaidena niekas mirksiukas.gif
Atsakyti
nu tai ne as viena matau, kad su sveiku protu prasilenkiat ir man atrodo zinau kur sutikot tuos psichologus, kurie praejo tuo paciu keliu kaip jus. nu tiek to. neduos tas vaisiu, velniop. haloperidolio injekcija isgelbetu nuo visu pedofilu is kalejimo, bent trumpam, bet greiciausiai jus nutraukete vaistu vartojima, nes simptomai siauteja pilnu tempu. mano pasiulymas yra vis tik vartoti, kas jums paskirta, maziau bus tu visu isivaizuduojamu aukstuju, mediku pazymu, ginklu ir psichologu su pedofilais is kalejimo ir tokia patirtimi kaip jusu. geru svenciu ir sveikos nuovokos. o kitiem geru sapnu biggrin.gif
Atsakyti
Ir tau geru svenciu 4u.gif Ir biski čil pill 4u.gif kad taip nesijaudintum del mano postu 4u.gif Nervai visu ligu priezastis 4u.gif
As nesinervuoju, todel ir nesergu lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras, su šventėmis visas! smile.gif

Savaitgalį sapnavau keistą sapną, bet tik dabar prisiminiau, kad jį sapnavau. Gavau šiek tiek laiko, tai parašysiu dabar. Sapnavau, kad su drauge ir jos vaikinu ramiai jodinėjom žirgais. Draugė sėdėjo jau ant žirgo (jos ir jos vaikino žirgai buvo šviesūs, mano - rudas su juodais karčiais), jos vaikinas nuo medžio atsirišinėjo savo žirgą, o aš pavadžius savojo laikiau rankoj ir paleidau palakstyt šiek tiek, jis bėgo kaip šuo - lėkė nuo manęs, paskui aš jį pašaukiau "Reksai" (net man pačiai juokinga toks vardas arkliui - šiaip aš turiu šunį Reksą) ir jis apsisuko, grįžo pas mane paklusniai ir ramus buvo, ir atsisėdau ant jo ramiai. Ir buvo dar vienas žirgas (iš viso keturi) - irgi rudas, bet iš žmonių buvom tik mes tryse.
Tai va. Žiūrėjau sapnų reikšmes, bet jei žiūrint po detalę - mano bėras arklys reiškia atsirasiančią meilę (šiaip vaikino neturiu). Bet kitų detalių reikšmės prieštarauja vienos kitoms. Norėčiau žinoti, ką bendrai paėmus toks sapnas reikštų smile.gif
Atsakyti
sveiki. Šiąnakt sapnavau prieš savaitę palaidotą brolį. Supratau, kad tai jo dvasia, jis sako sese, aš pykstu ant tavęs. Paklausiau kodėl, atsakė "man visą savaitę buvo sunku". Rodė koją, kur atseit buvo didelė žaizda.
Jis mirė kol kas nežinomomis aplinkybėmis, aiškinuosi, nerimstu, labai norėjau jį susapnuoti kad paaiškėtų aplinkybės. Ką reiškia šis sapnas, ar kad aš neleidžiu jam visą savaitę ramiai ilsėtis, ar jis bando pasakyti man, kad jam prieš mirtį visą savaitę buvo blogai? Manęs neapleidžia mintys, ar jis kankinosi, ar mirė staiga, kuo negalavo. Bet kodėl sapne sako, kad ant manęs pyksta? Gal kažką įžvelgsite. 4u.gif
Atsakyti