Įkraunama...
Įkraunama...

*Blondinės tiesiaplaukės dalinasi paslaptimis*

*Blondinės tiesiaplaukės dalinasi paslaptimis*

Kaip smagu, esam jau 5 temoje!!! thumbup.gif

flirt.gif Toliau dalinamės patarimais ir paslaptimis kaip prižiūrėti ir puoselėti savo šviesius plaukučius 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Senesnės temos, taip pat daug naudingos informacijos mirksiukas.gif
1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dioryte: 02 sausio 2015 - 15:23
sveiki:) ka daryt kai po plauku sviesinimo gaunasi tokia spalva??? sekanti karta dazyti miltukais ir tonuot paskui ar uztenka tarkim garnier 111.? is anksto dekuj uz atsakyma:)
user posted image

imeciau pvz kaip atrodo mano plaukai, tiktai pas mane saknys lb sviesios gavos.
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2015 01 11, 21:12)
sveiki:) ka daryt kai po plauku sviesinimo gaunasi tokia spalva??? sekanti karta dazyti miltukais ir tonuot paskui ar uztenka tarkim garnier 111.? is anksto dekuj uz atsakyma:)
user posted image

imeciau pvz kaip atrodo mano plaukai, tiktai pas mane saknys lb sviesios gavos.

na man atrodo milteliu tikrai reikes doh.gif reikia istraukti ta bjauria oranzine spalva ir tik tada, kai jau normaliai issvieses, tonuoti su salto atspalvio dazais
Atsakyti
QUOTE(Arvena_ @ 2015 01 14, 23:15)
na man atrodo milteliu tikrai reikes  doh.gif reikia istraukti ta bjauria oranzine spalva ir tik tada, kai jau normaliai issvieses, tonuoti su salto atspalvio dazais



jau antra karta uzdejau miltelius ir plaukai pasviesejo...bet vistiek turi auksini stipru atspalvi, aisku apelsininio atspalvio jau sakykim sumazejo iki 80 proc:). O plaukai dazai su pilku atspalviu padeda isstumti is plauku vario spalva???smile.gif
user posted image
user posted image
siuo metu spalva tokia.
Atsakyti
Ar yra mergaiciu kurios dazosi Loreal Majiblond dazais? Kokie butu atsiliepmai?
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2015 01 15, 10:06)
jau antra karta uzdejau miltelius ir plaukai pasviesejo...bet vistiek turi auksini stipru atspalvi, aisku apelsininio atspalvio jau sakykim sumazejo iki 80 proc:). O plaukai dazai su pilku atspalviu padeda isstumti is plauku vario spalva???smile.gif

tai buna ir 3, ir 4 kartus su milteliais ,,isimineja" spalva, kol pakankamai gera spalva gaunasi smile.gif
man gal kokius 3 kartus kirpeja daze su milteliais, ir tada tonuodavo plaukus su salto tono dazais..
plauku dazai su pilku atspalviu neutralizuoja gelsva spalva plaukuose, taip pat ir oranzine sumazina
Atsakyti
QUOTE(Arvena_ @ 2015 01 16, 14:27)
tai buna ir 3, ir 4 kartus su milteliais ,,isimineja" spalva, kol pakankamai gera spalva gaunasi smile.gif
man gal kokius 3 kartus kirpeja daze su milteliais, ir tada tonuodavo plaukus su salto tono dazais..
plauku dazai su pilku atspalviu neutralizuoja gelsva spalva plaukuose, taip pat ir oranzine sumazina

prasta jusu kirpeja jei su miltukais nuimineja spalva.... spalvos isemimui yra daromas spec misinys, ir net juodi nusiima per viena karta.
Atsakyti
sos labai reikia pagalbos vakar kiroeja nudegino plaukus pirma kart pamaciau toki vaizda kad sukuojant plaukus slapius nuo galvos sruogos krito... lankiausi pas sia kirpeja nuo vasaros viskas buvo kaip ir puiku minusiukai kad ima labai daug o ir proceduros trukdavo ilagai... dazniausiai gaudavausi 2-3 atspalviu (saknys ryzos ko nekenciu, vidurys baltas o galai dar kitokie) taciau po sio karto kai nudegino nebezinau nei ka daryt... dar sumokejau virs 200lt ( zinau reikejo nemoket taciau ne mano charakteris draskytis, labai nuliudau ir supykau grizus blioviau plaukai iki krutines) dabar virsugalvi daug plaukuciu like 5cm ilgio ir kaip siaudai susiraitoje. na siaubo filmas. bandau gaivinti kaukem, ampulem aliejais. gal kas kokiu patarimu ka jiems dar padaryt kad pagelbet. paskaicius temos pirmus postus isvis nerMu pasidare nes ten rasiusi mergina neminejo sruogu kritimo o rezultatas nudeginti plaukai iki saknu, nebezinau ko man tiketis. kojos kelti pas ja nebezadu nes jos pasakymas ziurek plaukus nudeginom ir tipo kita kart atsargiau dazysim tj sorry. nesuprantu kam reikejo per visa galva miltelius istept jei galai buvo mano norimos spalvos...isvis net nenorejau but ziauri blonde. norejosi kazkokio pelenu tamsumo :/ kur rasti gera kolorista Vilniuje? sumokeciau ir 250 lt tik kad butu geras rezultatas ( ta prasme tolygi spalva o ne trispalve) kiek keiciau kirpeju visoms saknys ryzos likdavo. gal cia plaukai tokie, gal per daug noriu? nesuprantu ar vis ne ten uztaikau. o gal geriau keisti plauku spalva i tamsia? vienu zodziu esu pasimetus reikia bet kokios pagalbos
Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2015 01 18, 22:14)
sos labai reikia pagalbos  vakar kiroeja nudegino plaukus  pirma kart pamaciau toki vaizda kad sukuojant plaukus slapius nuo galvos sruogos krito... lankiausi pas sia kirpeja nuo vasaros viskas buvo kaip ir puiku minusiukai kad ima labai daug o ir proceduros trukdavo ilagai... dazniausiai gaudavausi 2-3 atspalviu (saknys ryzos ko nekenciu, vidurys baltas o galai dar kitokie) taciau po sio karto kai nudegino nebezinau nei ka daryt... dar sumokejau virs 200lt ( zinau reikejo nemoket taciau ne mano charakteris draskytis, labai nuliudau ir supykau grizus blioviau  plaukai iki krutines) dabar virsugalvi daug plaukuciu like 5cm ilgio ir kaip siaudai susiraitoje. na siaubo filmas. bandau gaivinti kaukem, ampulem aliejais. gal kas kokiu patarimu ka jiems dar padaryt kad pagelbet. paskaicius temos pirmus postus isvis nerMu pasidare nes ten rasiusi mergina neminejo sruogu kritimo o rezultatas nudeginti plaukai iki saknu, nebezinau ko man tiketis. kojos kelti pas ja nebezadu nes jos pasakymas ziurek plaukus nudeginom ir tipo kita kart atsargiau dazysim tj sorry. nesuprantu kam reikejo per visa galva miltelius istept jei galai buvo mano norimos spalvos...isvis net nenorejau but ziauri blonde. norejosi kazkokio pelenu tamsumo :/ kur rasti gera kolorista Vilniuje? sumokeciau ir 250 lt tik kad butu geras rezultatas ( ta prasme tolygi spalva o ne trispalve) kiek keiciau kirpeju visoms saknys ryzos likdavo. gal cia plaukai tokie, gal per daug noriu? nesuprantu ar vis ne ten uztaikau. o gal geriau keisti plauku spalva i tamsia? vienu zodziu esu pasimetus reikia bet kokios pagalbos


manau turetumet bent pora menesiu nieko nedaryt su plaukuciais o tiesiog naudoti stipresnes drekinancias kaukes, pilkinancius sampunus/balzamus. Pati daziau du kartus su loreal blond (platinum) miltukais...bet plaukas plonas ....siek tiek pasiuro bet netragiskai. Is kokios spalvos jums taip sviesino? Jei naturalus plaukuciai lb lb tamsus(juodi) tai kokia prasme dazyti juos priesinga naturaliai spalvai?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2015 01 18, 22:54)
manau turetumet bent pora menesiu nieko nedaryt su plaukuciais o tiesiog naudoti stipresnes drekinancias kaukes, pilkinancius sampunus/balzamus. Pati daziau du kartus su loreal blond (platinum) miltukais...bet plaukas plonas ....siek tiek pasiuro bet netragiskai. Is kokios spalvos jums taip sviesino? Jei naturalus plaukuciai lb lb tamsus(juodi) tai kokia prasme dazyti juos priesinga naturaliai spalvai?
4u.gif

sviesinu jau daug metu spalva kaip pas daugima lietuvaiciu nei juoda nei ruda bet tamsi. norejosi buti blondinei biggrin.gif taciau jau po tiek metu pabodo nuolatiniai plaukuciu gadinimai ir ryzos saknys ar pati dazau ar kiroyklose ( ismeginau 3-4 skirtingas) bet po sio karto kai net nenorejau but peroksidine o padare tokia ir dar nudegino tai manau nebenoriu jau nieko. plaukai net rairosi tose vietose kur daugiausia nudegimo. siandien nakciai uzdejau aliejuka is ryto ploviau su ampulem o plaukai kad ir svelnus bet kur nudege jau matau kad nebepataisysiu nes plaukas iki krutines o nuo saknu 7cm i apacia toks susiraites ( seip plaukai labai ploni ir tiesus) isdziovinus matosi nudegimas ir juosta trumpesniu plauku kurie kaip siaudai styro toj vietoj ( nuo saknu 7cm mazdaug) po to vel ilgi ir tiesus bei svelnus plaukuciai. lyg tai apatiniu sluoksniu nepazeide
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi pie jusu temutes....


Vis niekaip neatsikrautau savo to geltono atspalvio doh.gif Siandien pirkau parduotuvej DIreCTA NO YELLOw KAUKE, plaukuciai svelnuciai bet noimo spalvos rezultato neisgavau vistiek... verysad.gif noisi naturalumo, pilkumo.... senesnei temoj skaiciau kad vienai panelei labai tiko si piemone.. jei ka galiu pigiau parduoti.... vistiek nenaudota stoves ji man... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tralialia @ 2015 01 15, 20:51)
Ar yra mergaiciu kurios dazosi Loreal Majiblond dazais? Kokie butu atsiliepmai?

Man Lorealio sie dazai labai pasausino plaukus, aisku atspalvis grazus gaudavosi, tokie sakyciau stiproki dazai.
Atsakyti