Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

Sveikos dar kart 4u.gif

Niekas nesukūrė naujos, temos, tad Sigma šepetėlių įsigijimo proga pradedu aš smile.gif

Aišku, turiu iškart klausimą, gal atsilieps šepetėlių ekspertės smile.gif Tie šepetėliai, mano manymu, kažkokie pokreiviai, bet ne kirpimas, o atrodo, kad buvo siųsti ir prispausti, tad manau, jog praradę formą smile.gif Ar naujus šepetėlius reikėtų išplauti? Gal taip ta forma atsistatytų? Ar gali būti, kad man brokas papuolė?

Konkrečiai kalbu apie F60 (kažkoks nukreivėjęs)
Ir E25, irgi kažkoks persisukęs :/
Atsakyti
Sveika, gal gali pakomentuoti kokius sepetelius pirkai, kur juos pirkai ? kaip issirinkai ? kaiptik mastau siuo metu apie siuos sepetelius... taciau velniskai brangiai gaunasi, bet lb jau norisi, tiek visko gero apie juos raso 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2015 01 04, 18:48)
Sveikos dar kart  4u.gif

Niekas nesukūrė naujos, temos, tad Sigma šepetėlių įsigijimo proga pradedu aš smile.gif

Aišku, turiu iškart klausimą, gal atsilieps šepetėlių ekspertės smile.gif Tie šepetėliai, mano manymu, kažkokie pokreiviai, bet ne kirpimas, o atrodo, kad buvo siųsti ir prispausti, tad manau, jog praradę formą smile.gif Ar naujus šepetėlius reikėtų išplauti? Gal taip ta forma atsistatytų? Ar gali būti, kad man brokas papuolė?

Konkrečiai kalbu apie F60 (kažkoks nukreivėjęs)
Ir E25, irgi kažkoks persisukęs :/


kaip idomiai g.gif , kiek siunciausi is USA kosmetiniu sepeteliu (MAC ir sigma), visada normali ta forma budavo. Butu geriau, kad nufotkintumet, butu aiskiau kas ten su jaus negerai 4u.gif
Atsakyti
Būtinai nufotkinsiu sad.gif doh.gif Taip neramu dabar pasidarė.

Uoga, šepetėlius aš rinkausi pagal tai, kurioms sritims man jų labiausiai reikia, tai pasirinkau šepetėlius kreminei pudrai F60, skaistalams arba biriai pudrai F80, akių šešėlių padengimui E25 ir išsklaidymui E40. Rinkausi pagal atsiliepimus SM, Sigma best-sellers sąrašus, Lisa Eldridge rekomendacijas smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2015 01 04, 16:48)
Ar naujus šepetėlius reikėtų išplauti?

As visada naujus plaunu, juk lieciasi prie odos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moocho: 05 sausio 2015 - 22:07
QUOTE(dewofsoul @ 2015 01 05, 08:53)
Būtinai nufotkinsiu sad.gif  doh.gif  Taip neramu dabar pasidarė.

Uoga, šepetėlius aš rinkausi pagal tai, kurioms sritims man jų labiausiai reikia, tai pasirinkau šepetėlius kreminei pudrai F60, skaistalams arba biriai pudrai F80, akių šešėlių padengimui E25 ir išsklaidymui E40. Rinkausi pagal atsiliepimus SM, Sigma best-sellers sąrašus, Lisa Eldridge rekomendacijas smile.gif  4u.gif

aciu ! siuntetes per tarpininkes ? Vilniuje prekiauja sigma sepeteliais, taciau siustis per tarpininkes turbut pigiau ?
Atsakyti
Gal galit numesti nuorodą, jei yra, tų šepetėlių, kur Vilniuje prekiauja, galėsiu pasakyti kaip labiau apsimoka smile.gif

Beje, F80 aš taip pat esu labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
Na va, įmetu savo kreivuoliukus, sakykit, verta sunerimt, siųst atgal, ar ką? smile.gif

F60 (laikau tiesiai, nors gal nuotraukoje atrodo kitaip)
user posted image

user posted image

Sekantis, pasirodė kažkoks iškandžiotas, neaptakus E55
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Negi niekas nepakomentuos, ar normaliai nauji šepetėliai atrodo taip, kaip nuotraukose? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2015 01 06, 18:13)
Negi niekas nepakomentuos, ar normaliai nauji šepetėliai atrodo taip, kaip nuotraukose?  unsure.gif


Aš visada gaudavau tvarkingus. Turiu ir F60, ir E55. F60 tai nieko blogo neįžvelgiu, gal gyvai kitaip atrodo. O šešėlių šepetėlį bandyčiau išplauti ir džiovinti šiek tiek prispaudus, gal sugrįžtų forma. Jei ne, tai turbūt kreipčiausi dėl grąžinimo.

Atsakyti
Aš jūsų vietoje kreipčiausi dėl grąžinimo ir siųsčiau jiems šias nuotraukas.. Už sumokėtus pinigus man šepetėlis jau nupirktas ir gautas turi atrodyt ir "veikt" normaliai - o ne žaist su visokiais plovimais ir spaudymais, kai kitos pirkėjos, lygiai tą patį mokėjusios, gauna tvarkingus daiktus.. Žiūrėkit tada, ką sakys, o na.. blogiausiu atveju - šešėlių šepetėlį išties bandykit plaut. Juk neimsi ir nemesi daikto bent kol kas.
Atsakyti
Na, ačiū labai už neabejingumą smile.gif Bandysiu gal plauti, nes per tarpininkes turbūt labai sudėtinga bus gražinti atgal tuos šepetėlius...
Atsakyti