Įkraunama...
Įkraunama...

Kava: kokia skaniausia?

Nesu didelė kavos mėgėja, geriu tik dirbant, kad neužmigti.  user posted image. gal dėl to, kad nemoku paruošti.
2 šaukšteliai maltos kavos užpilu verdančiu vandeniu...ir visa kava.. user posted image. Aišku, kad tokį "gėrimą" gerti neįmanoma, bet kitaip paruošti nemoku, o gal ir tingiu.  :P

Bet užtat geriu tirpią kavą su pienu. tik man atrodo neturi ji tokių savybių "žadinti smegenis"  ;D

O labiau už kavą mėgstu "Inką". Bet čia jau ne kava, o tai jau  visai kita istorija...

Atsakyti
Aš geriu tik maltą kavą su pienu. O tirpios jaunystej atsigeriau, tai dabar brrrrrrrrrrr.
O kavą ruošiu paprastai: pora šaukštelių į puodelį, užpilu verdančiu vandeniu ir pabarstau ant viršaus cukrum. Kai plutelė nusileidžia įpilu grietinėlės arba pieno.
Kartais naudoju kavos virimo aparatą, bet kava nekokia gaunasi  user posted image
Atsakyti
As geriu tik merrild juoda ar raudona, tik juoda kazkur paskutiniu metu is parduotuviu isgaravo  :( ir uzplikau taip pat kaip ir jus.

O tirpios man - grynas s....... , nuodas
Atsakyti
As labiausiai mėgstu Jakobs maltą kavą. Geriu stiprią, dažniausiai trečdalį puoduko maltos kavos ir du trečdalius vandens. Šaukštukais nematuoju, jai senai darau is akies.  Cukraus nededu. Saldinta iš viso nepatinka, tada geriau gerti arbatą. Dažniausiai per dieną išgeriu vieną didelį puodą kavos. O miegui įtakos tai neturi, galiu gerti ir vakare, o po to ramiai miegoti.
Atsakyti
Geriu tik malta kava siuo metu tai "lavazza-exspresso",patinka stipri  :) jokio cukraus,jokio pieno smile.gif
Atsakyti
Net nepamenu kada gėriau tirpios kavos :smile.gif
Šiaip geriu pusryčiams baltintą kavą , na ir dar dienos bėgyje kokius 1-2 puodelius juodos kavos.Skaniausia man Amaroy kava- mažiausiai karti(čia jos nematau pirkti- vyras perka Vokietijoj) Dar kartais perku Lavaza- irgi skani.
Atsakyti
   As nesu stiprios kavos megeja. Geriu,kaip as sakau "vaikiska" kava. Labai megstu saldzia,balinta kava. Balinu pienu,grietinele,bet dazniausiai kondecuotu pienu ir geriu,uzkasdama saldainiais.   user posted image
Atsakyti
Megstu stipria malta kava ir butinai su dveis sauksteliais cukraus.O geriu tai Merilda juoda,man kazkaip ji skaniausia.Na dar perku kavos pupeles sokolado kvapo ir maluos,tai irgi skanu  [img]http://www.wedding.lt/baby/yabbimages/smilies/cwm30.gif[/img]
Atsakyti
mmmmm kavyte, be jos gyvenimas nemielas  :-/ nutraukiau si malonuma 9 menesiams. siuo metu lepinuosi "vaikiska kava"  :-X  o mano megstamiausia yra Lavazza, ji uzvaldziusi mano sirdi  ;D ruoszdavau ja paprastai, kaip ir dauguma jusu.
Atsakyti
rytas be kavos ne rytas smile.gif dazhniausiai geriu jacobs juoda, neseniai dar ir 3 puodelius atsiemiau  ;D
Atsakyti
As irgi labai megstu balinta kava. Namie pasidarau su pienu, o kavineje pasimegauju Caffe Latte arba Cappucino.
Perku vaniles kvapo pupeles. Siaip neissikiriu ne vienos kavos rusies, tik buvau labai prasta nusipirkus Maxwell House. Dar gera kava Lavazza.
Is tirpiu megstu gerti Nescafe su pienu. Man ir tirpi ir netirpi patinka, bet apsiriboju puodeliu i diena ir tik ryte, o tai paskui vaikas nakti nori dukti smile.gif
Atsakyti
visai fainai cia aprasyta apie kava, yra net keleta receptu su alkoholiu. [img]http://smilies.sofrayt.com/%5E/x/coffeecup.gif[/img]
Atsakyti