Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai 65 tema

64 tema
65 tema breketų nešiotojoms ir toms, kurios dar tik ruošiasi pradėt šį kelią!
Toliau dalinamės patirtimi, įspūdžiais ir patarimais! [/size][/color]

user posted image

Mūsų ortodontai:

Kaune

Rasa Damušienė, 8-686-65072, Kauno ortodontijos centras, Savanorių pr. 435
Dalia Smailienė, 8-37-330533 , Šv. Apolonijos stomatologijos centras, Minties rato g. 11b
Dalia Latkauskienė, 8-615-71197, Kauno ortodontijos centras, Savanorių pr. 435
Ieva Buškienė, 8-37-387560 , KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Eglė Zasčiurinskienė, 8-37-387560 , KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Viktorija Krušinskienė, 8-37-378379 , Ortodontijos klinika, Baltijos g. 42
Alė Gaidytė, 8-687-50735, KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Irma Andziulienė, 8-37-755075 , Neodenta, Baltų pr. 49A
Skirmantė Obelienienė, Kauno Šilainių poliklinika, Baltų pr. 7/R. Vėbrienės odontologijos kabinetas, Pakraščio g. 21, 8-687-12077
Gintarė Urbonienė, +370 657 33 009, Vivadent odontologijos klinika, Savanorių pr. 60
Vilniuje

Mindaugas Šarva, 8-5-2715367 , "Domus dentes", Vytauto g. 46/1-2
Dalia Latkauskienė, 8-615-71197, 8-5-2760725 ,"Vilniaus implantologijos centras", Polocko g. 21/Žvirgždyno g. 1
Eugenija Bučinskienė, 8-610-11222, 8-686-69966 "Dantų harmonija" Olimpiečių 1A-9
Janina Stoma, 8-614-36878, K.Ladygos g. 1-123
Vita Budrienė, 8-615-71197, 8-5-2760725 ,"Vilniaus implantologijos centras", Polocko g. 21/Žvirgždyno g. 1
Diana Baubinienė, Diadenta, Gabijos 32. Tel. 85 2736728 8 640 40889
Margarita Musteikytė, 8 (5) 2138883, 8 (620) 98835, "Amicus dentis", T. Ševčenkos g. 12
Evelina Margelytė Bobinienė, +370 604 19888, "Mano šypsena", Rugių g. 12A

Turime ir sąrašą, pas ką kuri narė gydosi, kad būtų paprasčiau pasiteirauti apie ortodontą, kuriuo domitės. Sąrašą rasite čia!

Pildome ir savo fotoalbumą, kuriame dalinamės pokyčiais pakeliui į gražią šypseną. Prisijungimo duomenys suteikiami tik aktyviai temoje bendraujantiems, įtrauktiems į sąrašą ir ketinantiems pasirodyti forumo dalyviams. Mūsų foto albumas - public.fotki.com.

Kviečiame jungtis ir aktyviai dalyvauti pokalbiuose!

Dėl prisijungimo duomenų ir įtraukimo į sąrašą, asmenine žinute kreipkitės į takemyscars  4u.gif

Atsakyti
Mergaites, as dar taip ir neapsipjauciau dantenu. Uzrase si karta mane pries darba, primirsau kaip tas gijimo procesas vyksta doh.gif ar galesiu kalbeti?
Atsakyti
Sveikutės, dabar ir man aktuali ši tema apie briketus. Man gyd. sakė, kad nešioti teks 2 ar 2,5 metus o veliau visą likusį gyvenimą dėtis nakčiai kažkokia plokstęlę ar kapas nežinau kaip tiksliai vadinasi blush2.gif Ir taip... sakė, kad mano 2 klasė tai dės tiek viršutiniam, tiek ir apatiniam žandikauliui doh.gif kadangi dėsiu metalinius kaina vienam žandikauliui bus 1400 Lt o aplamai sake tiems 2 metams iš viso man atseis apie 4000 Lt verysad.gif Norėjau labai dėtis tuos kurie nesimato, bet sake tada dėti iš karto dar +1000 Lt papildomai vienam žandikauliui ir negana to prigazdino, kad juos vėliau nuimant yra tikimybė, kad gali skilti ar lūžti mano pačios dantis, tai atšoko iš karto fantazija, galvoju bus gerai ir su metaliniais briketais unsure.gif tik keista, kad juos deda pakankamai ilgai o kaina jų yra nemaža g.gif Gal kuri gali pasidalinti kiek iš viso šis "malonumas" kainavo jums?
Atsakyti
QUOTE(Romedukas @ 2015 01 13, 12:08)
Sveikutės, dabar ir man aktuali ši tema apie briketus.

Jei visas gydymas kainuos 4000litu, tai is visu skaitytu temu manau labai normaliai. g.gif
O vertinti reikia viska, nes negydant dantu, veliau gali buti dar didesniu islaidu. Mano atveju gresia paradontoze ir sake, kad neistiesinus dantu ir sakandzio bus sudetingi ir visi protezavimai ar implantu dejimai. Taip kad gerai apsvarstykit visus uz ir pries. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Romedukas @ 2015 01 13, 14:08)
Sveikutės, dabar ir man aktuali ši tema apie briketus. Man gyd. sakė, kad nešioti teks 2 ar 2,5 metus o veliau visą likusį gyvenimą dėtis nakčiai kažkokia plokstęlę ar kapas nežinau kaip tiksliai vadinasi  blush2.gif  Ir taip... sakė, kad mano 2 klasė tai dės tiek viršutiniam, tiek ir apatiniam žandikauliui doh.gif kadangi dėsiu metalinius kaina vienam žandikauliui bus 1400 Lt o aplamai sake tiems 2 metams iš viso man atseis apie 4000 Lt  verysad.gif Norėjau labai dėtis tuos kurie nesimato, bet sake tada dėti iš karto dar +1000 Lt papildomai vienam žandikauliui ir negana to prigazdino, kad juos vėliau nuimant yra tikimybė, kad gali skilti ar lūžti mano pačios dantis, tai atšoko iš karto fantazija, galvoju bus gerai ir su metaliniais briketais  unsure.gif  tik keista, kad juos deda pakankamai ilgai o kaina jų yra nemaža  g.gif Gal kuri gali pasidalinti kiek iš viso šis "malonumas" kainavo jums?

as skaiciavau kad viso 6000-7000 be darbu po smile.gif
Atsakyti
Tai va butent man tai ir sake, kad jei nesidesiu gresia paradontoze ir del dantu kreivumo negaletu man protezuoti mano dantuku ateityje verysad.gif tik kai nereikejo nesidomejau smarkiai kainomis, bet jei cia kaina normali vis man ramiau ant sirdies bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Romedukas @ 2015 01 13, 19:23)
Tai va butent man tai ir sake, kad jei nesidesiu gresia paradontoze ir del dantu kreivumo negaletu man protezuoti mano dantuku ateityje  verysad.gif tik kai nereikejo nesidomejau smarkiai kainomis, bet jei cia kaina normali vis man ramiau ant sirdies  bigsmile.gif

Perverskit kelias temas atgal, tikrai dalinosi merginos kainomis. Ir dar pas kelis kitus ortodontus pasikonnsultuokit. Sekmes apsisprendziant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Romedukas @ 2015 01 13, 15:08)
Gal kuri gali pasidalinti kiek iš viso šis "malonumas" kainavo jums?


normali kaina, mano betaliniai 3 tuks. lt. plius kainuos paskesni vizitai


aš taip pat breketams ryžausi paskaičiavus, kad ateityje reikėtu didesnių investicijų gerai dantų būklei išlaikyti

Tai va, vakar paklausiau orto iš kur tos dėmės ant apatinių dantų priekinių, pasirodo, tai nuo listerino, nes jis dažo, o tie dantis smulkesni, breketu uždegti, tai sunkiau nusivalo. Sakė aloe vera nedažo, galima būtu rinktis ji, bet funkciškai efektivesnis listerinas, nes gerai dezinfekuoja burnos ertmę, tik patarė dantis skalauti tik 1 kartą dienoje - vakre ir truputi praskiesti jį vandenių.

Balinančią bastą irgi leido su sąlyga, kad būtu fluoro (pas mane 1435 pp), bet nenaudoti ištisai, bet mainant su iprastom pastomis

pakeitė man vakar abu lankus, apačia jau buvo nurimus, tai šiandien maudena, o viršus ir nebuvo nurimęs, tai net nejaučiu pasikeitimų biggrin.gif o šiaip po gero mėnesio matosi, kad po truputi juda dantis, ypač jaučiasi ant tarpdančių
Atsakyti
QUOTE(Dalyte:) @ 2015 01 14, 08:25)
Tai va, vakar paklausiau orto iš kur tos dėmės ant apatinių dantų priekinių, pasirodo, tai nuo listerino, nes jis dažo, ...

As naudoju bespalvi Listerina. O su tuo fluoru tai jau galvaskausmis, raso/sako, kad baisus brudas, as jau keli metai naudoju pastas be fluoro. Kitur sako, kad butina doh.gif
Atsakyti
Sveikutės, susidėliojo galvoje mintys, kad gal verta būtų vis tik leisti sau kažką ir dėl savęs... Turiu keletą klausimų .
1. Manau, kad verta būtų pasikonsultuoti bent pas kelis gyd., ir išgirsti kelias nuomones.
2. Ar kas iš Jūsų gydosi Žalgirio klinikoje? Kokie atsiliepimai, kažkodėl įdėtame sąraše nemačiau nė vieno gydytojo iš ten ...
3. Pas ką Vilniuje rekomenduotumėte nuvykti konsultacijai? (nežinau nuo ko pradėti, sąrašas gydytojų netrumpas...)
P.s. man neužilgo 40, gal jau post faktum?
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2015 01 14, 11:44)
As naudoju bespalvi Listerina. O su tuo fluoru tai jau galvaskausmis, raso/sako, kad baisus brudas, as jau keli metai naudoju pastas be fluoro. Kitur sako, kad butina  doh.gif


aš kolkas randu tik lengvai žydrą listerina

dėl floro, tai aš tik už, mano dantis linkę gęsti, tai aš butinai su floru pastą perku. aš gi jos neryju, išspjaunu smile.gif nu bet čia kaip kam pasiseka
(aš turiu net gelį su 12 000 pp, kurį kartą savaitėje galima naudoti, aš ji pirkau, nes dantų kakleliai nuogi buvo)

dėl to floro: buvau Žalgirio klinikoje su vaikais, pas vaikų odontologę , pasakiau, kad su weleda pasta valom dantis, ji sako tai tas pats, kaip vanduo. Nereikia bijoti fluoro, Vokietijoje vaikai čiulpia fluoro tabletes, valosi dantis su fluoru ir jų dantis yra žymiai sveikesni,nei lietuvių vaikų. Pas mus ir prekyboje kur yra pastos 7 m vaikui tik su 500 pp kai jau yra nuolatinių dantų ir odontologė rekomendavo 1000 pp

Bet jai jūs valotes be fluro ir dantis negenda vadinasi jums tinka smile.gif

QUOTE(gliuka @ 2015 01 14, 12:00)
Sveikutės, susidėliojo galvoje mintys, kad gal verta būtų vis tik leisti sau kažką ir dėl savęs... Turiu keletą klausimų .

P.s.  man neužilgo 40, gal jau post faktum?


drinks_cheers.gif

ne post faktum, vakar mačiau , kad po manęs pas orto būtent tokio amžiaus moteris ėjo smile.gif
Atsakyti
40 metų- tai tikrai ne priežastis nesidėti breketų. Labai sėkmingai gydymas pritaikomas ir suaugusiems pacientams.

Dėl skalavimo skysčio: nudažo ne dažikliai, o chlorheksidinas, kuris yra kai kurių rūšių skysčių sudėtyje. Nerekomenduojama naudoti skalav.skysčio su chlorheksidinu daugiau nei 10-14dienų.
Atsakyti