Įkraunama...
Įkraunama...

Pelėsis 3

Žiūrint kaip vėdinsitės. Mes stengiamės išpurškę Pufu išvažiuot bent savaitgaliui. O šiaip per dieną ar dvi išnyksta kvapas. Yra dar toks Bechmann purškalas, tai juo tipo galima net miegamąjį purškt ir nebūtina niekur išvažiuot, bet mums jis ne toks efektyvus buvo, likdavo pelėsio žymės. Pirkom kaip alternatyvą kai laukiausi man atrodo smile.gif
Atsakyti
Pas mus naujas bajeris. Pelėsis apsigyveno ant plastikinių langų. blink.gif
Atsakyti
sveikos, matau kad čia tema apmirus. Gal teko susidurti su specialistais naikinančiais pelėsį bute? Radau kelis, tik nežinau ar verta... Kampinis butas pas mus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskalepeska: 24 birželio 2017 - 17:38
o antipelėsiniais dažais nudažyti negana? Po to šiltinti? Pas mus medinėm lentutėm iškalta, tai po jom ir laikosi pelėsis. Reiks matyt plėšti jas..
Ar kvietėt specialistus, kad išpurkštų ar patys darėt?
Atsakyti
Mes dažėm kai kur antipelėsiniais dažais. Sienos - gražios. Bet pelėsis po kurio laiko išlindo... ant plastikinių langų. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Taip, kad visiškai nuo jo pabėgti vistiek nepavyko. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Only1 @ 2017 06 28, 16:59)
Mes dažėm kai kur antipelėsiniais dažais. Sienos - gražios. Bet pelėsis po kurio laiko išlindo... ant plastikinių langų.  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Taip, kad visiškai nuo jo pabėgti vistiek nepavyko.  ax.gif

atsiprašau,gal aš pasirodysiu įkyri, bet noriu atsikratyti šios problemos. O jūsų kampinis butas? Jei taip, ar nemėginot kreiptis į butų ūkį, kad siūles iš lauko sutvarkytų?
Atsakyti
Čia gal sutapimas, o gal ir ne, bet kai mums sutvarkė siūles, tada problema su pelėsiu tik padidėjo, t.y. pelėsio atsirado daugiau ir daugiau vietų. Tada prasikeikėm, nes patys ir prašėm, kad mums siūles dėl pelėsio sutvarkytų. Mūsų kampinis butas, viršutinis aukštas. Šiaip pas mus to pelėsio nėr labai daug. Pagrinde kampuose ant arba šalia lubų. Nėra, kad jis per visą sieną. Ale vistiek nervina. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Only1 @ 2017 06 29, 14:29)
Čia gal sutapimas, o gal ir ne, bet kai mums sutvarkė siūles, tada problema su pelėsiu tik padidėjo, t.y. pelėsio atsirado daugiau ir daugiau vietų. Tada prasikeikėm, nes patys ir prašėm, kad mums siūles dėl pelėsio sutvarkytų. Mūsų kampinis butas, viršutinis aukštas. Šiaip pas mus to pelėsio nėr labai daug. Pagrinde kampuose ant arba šalia lubų. Nėra, kad jis per visą sieną.  Ale vistiek nervina.  ax.gif

Geras patarimas : reikia pries dazant papurksti su paprasciausiu batu impregnatoriumi- ir tada dazyti. Ir problema dings su visam. Paprasta.
Atsakyti
QUOTE(Inetulee @ 2017 08 08, 17:18)
Geras patarimas : reikia pries dazant papurksti su paprasciausiu batu impregnatoriumi- ir tada dazyti. Ir problema dings su visam. Paprasta.

Gal galit tiksliau? Ar jūs taip darėt? Kokie dažai tinka? Išpurškus kiek laukti? O prie ko čia batai jei namo blokas drėksta iš lauko?
Atsakyti
ir aš atėjau patarimo. Pas mus buvo pelėsis ant dažytos sienos, kariaudavom pufu, aišku periodiškai jis vis atsinaujindavo. Dabar namą renovavo, apšiltino sienas iš išorės, pelėsis jau kuris laikas neatsinaujina, norim remontuotis kambarius - ką daryt su ta siena? reikia ją kaip nors spec. apdirbt? gal iš naujo tinkuot?
Atsakyti
Mes apšildėm iš vidaus sieną. Deja, praėjo 3 metai ir pelėsis vėl ima rodytis tik ne ant sienos, bet ant lubų ties ta vieta kur apšiltinta siena jungiasi su lubomis. Neviltis ima. Ir dar aplink plastikinius langus metasi pelėsis. Kaip valot pelėsį nuo plastikinių langų rėmų? Gal kas bandėt kviesti įmones kovajančias su pelėsiu? Loram, bandykit antipelėsinius dažus.
Atsakyti
Planavau pats naikinti, bet žmona sakė nė nebandyt ir nesinuodyt nesamonė, tai išsikvietėm kažkokį berniuką pagal skelbimą. Primetėm, kad kainuos apie 80-100€. Atvažiavęs iš karto įvardino problemą - labai prastas vėdinimas (tą vėdinimą pats buvau ir sugadinęs, kai bute remontą dariau, ventiliacijos užkimštos ir pan...). Teko grąžint ventiliacijas į veikimo poziciją, papildomai padarė ventiliacijas languose. Naikino ne su chemija kažkokia, o su ozonu lyg, tai parą nebuvo galima būti namuose, po to tas dalykas reaguoja su oru ir išgaruoja, todėl nei dengt reikia daiktus, nei ką, nes po paros nieko nelieka. Net ir sofą išpurškė, kur prie apipelijusios sienos stovėjo, sako visur tų porų gali būti. Minusas - viskas kainavo ne planuotą sumą, o 400€... Bet kol kas viskas ok, vaikai pradėjo geriau miegoti, namuose pakankamai gaivu.

Panaši situacija su skruzdėlėm buvo... Kol firma neatvažiavo, tai užkniso naikint, o dingo per parą!! Net aplink daugiabutį ėjo ir lizdus visur purškė.
Atsakyti