Įkraunama...
Įkraunama...

Kas prižiūrėjo pirmagimį, kai gimdėt antrą vaiką?

Pasidalinkite patirtimi. Laukiuosi antro, noriu, kad vyras dalyvautu gimdyme. Pirmagimiui bus apie 2,5 metu.
Atsakyti
QUOTE(Skraido @ 2015 01 13, 15:47)
Pasidalinkite patirtimi. Laukiuosi antro, noriu, kad vyras dalyvautu gimdyme. Pirmagimiui bus apie 2,5 metu.


Nu mum tokia problema neiskilo - gimdem namuose, vyresnele jau miegojo tuo metu. Jeigu butu reikeje i ligonine tai arba kaimyne arba seimos drauge butu pasieme ja.
Atsakyti
Mano visi gimdymai buvo planiniai cezariai, tai kai važiavom antrosios gimdyt, ryte vyras parsivežė anytą ( gyvena netoliese). Vyresnėlė dar miegojo.
Kai gimdėme trečiąją, pagelbėjo vyro sesuo - kaip tik atostogavo.

Skubėjimo ir nežinojimo nebuvo, nes žinojom tikslią datą, valandą kada reikia prisistatyti ligoninėn, tai preše savaitę supažindinom "aukles", kad reikės jų pagalbos smile.gif.
Atsakyti
šeima arba draugai. Pas mus sunkiausias variantas buvo kai gyvenom Šilutėje. Tėvai Vilniuje o gimdyt taremės Kaune. Tai tėtis atvažiavo į Kauną, ten perdavėm jam vaikus ir į gimdymo namus.

Atsakyti
Mano situacija įdomi tuo, kad net neplanavau tą dieną gimdyti, iš ryto buvau pas gydytoją, sakė dar greit negimdysi, be to, ir nebuvo jokių požymių. Važiavome su vyru į ligoninę tik tonų užrašyti. Tad su vyresniuoju sūnumi trumpam buvo likusi močiutė. Na bet gimdymo namuose susisukome labai greitai - per 2 valandas ir tonus užsirašėme ir sūnelį supavome. biggrin.gif

O dukrą gimdžiau per šventes, buvo 3 išeiginės dienos, kaip tik močiutė pas mus viešėjo, tad teko vėl trumpam vaikus jai palikti. Kažkaip buvau įsitikinusi, kad tą savaitgalį pagimdysiu. Ir šį kartą susisukome labai greitai smile.gif.
Atsakyti
Mums kaip tik ispuole, kad likus porai dienu iki gimdymo, vyresnelis apsirgo, tai greitai isvezeme ji pas senelius.
Atsakyti
Gal zinote, ar gali lankyti vaikai (2-3 metu) pagimdziusias mamas? Na jei turi privacia palata bent. Labiausiai domintu antakalni ar samtariskese.
Atsakyti
QUOTE(Pumpule @ 2015 01 17, 00:29)
Gal zinote, ar gali lankyti vaikai (2-3 metu) pagimdziusias mamas? Na jei turi privacia palata bent. Labiausiai domintu antakalni ar samtariskese.

Aisku galima, kodel negalima?
Atsakyti
QUOTE(miss_ @ 2015 01 29, 12:20)
Aisku galima, kodel negalima?

drinks_cheers.gif

Kiek zinau VGN vaikai neileidziami smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Panda26 @ 2015 01 29, 14:26)


Kiek zinau VGN vaikai neileidziami  smile.gif

Ar tikrai? Kaip tik ten ruosiuosi antra gimdyt... g.gif
Atsakyti
Oho, kaip idomiai gaunas blink.gif

KMUK privacioj palatoj mano vyresnelis karta nakvojo, o siaip kiekviena diena bent po kelias valandas pabudavo.
Atsakyti
QUOTE(Panda26 @ 2015 01 29, 15:26)
drinks_cheers.gif

Kiek zinau VGN vaikai neileidziami  smile.gif

VGN kaip tik ileidziami;)
tiek i patologini tiek i pogimdyvini skyriu, santaruose nelabai noriai leidzia, bet ileido mano sunu (konkreciai i patologini skyriu)
Atsakyti