Įkraunama...
Įkraunama...

Reikia pagalbos vargingai šeimai

Sveikos mamytės. Va ką tik prisijungiau prie Jūsų, nes matau, kiek gerų darbų padarote:) Labai reikia pagalbos vienai šeimai, gyvenančiai Kaune. Joje auga trys vaikai. Pirmą vaiką, kuriam dabar 16 metų, moteris pagimdė nuo pirmo vyro, kurio jau nebėra tarp mūsų. Kitu du vaikučiai visai nedideli, 3 ir 2 metų nuo dabartinio gyvenimo draugo. Labai sudėtingas tas jų gyvenimas, kadangi moteris nedirba( na namuose gintarinius karolius paveria, bet ką gi galima uždirbt du kleckus prižiūrint). Dirba vyras lentpjūvėje. Važinėja į darbą kasdien 60 km, todėl didelė dalis algos pro automobilio išmetimo vamzdį išrūksta. Na, gyvent dar turi kur, nors ir susispaudę nedideliame kambaryje...Žinau šitą situaciją gerai, nes tas vyras - mano tėtis, o du maži kleckai- mano brolis ir sesuo (nors ir ne vienos mamos). Prašau pagalbos, nes aš jau nebeišgaliu visada jiems padėti, širdį spaudžia pagalvojus, kad gal šiuo metu jie neturi ką valgyt. Pagalba praverstų bet kokia, nes ir baldai labai seni, šaldytuvas vos veikia, ir drabužėlių trūkumas, nes jų nuspirkt praktiškai nėra jokios galimybės. O parama maisto produktais išvis būtų pats fantastiškaiusias dalykas.
Atsakyti

 i 
Prašyčiau man savo kontaktus atsiūsti asmenine žinute
Atsakyti