Įkraunama...
Įkraunama...

Šunų ligos, N-toji dalis


 i 
Ši tema neatstoja veterinarijos gydytojo konsultacijos, ji gali tik ją papildyti ar suteikti duomenų tolimesnei diskusijai su veterinaru.
Atsakyti
QUOTE(Inqute @ 2014 12 16, 22:50)
Jau man mano suns sveikata, pacioj auksciausioj vietoj ir be jokiu kalbu. Mediciniskai as viska puikiai suprantu, kadangi tame praktikuojuos, taciau man idomu ar yra buve tokiu po operacijos elgesio pakitimu.

mūsų kriptorchas jorkas buvo dėl šios priežasties kastruotas, bet ankstyvesnėj jaunystės, pastebėjom tik pliusus, - nustojo žymėt teritoriją namie, gal kiek ramesnis ir paklusnenis patapo, bet kaip jums ir minėjo, kiekvienas atvejis individualus, daug kas priklauso ir nuo jūsų šuns caharkterio sąvybių smile.gif

O mes, tfu tfu tfu, lygtais galutinai pasveikome. Nuo rugpjūčio mėnesio leidomės kas mėnesį steroidus, buvom lapkritį dar papildomao pas Vaitkų konsultacijai, apžiūrėjo kaklo slankstelių nuotraukas, sakė viskas mums turėtų būti gerai, kad pasitikėti gydytoja ir gydymu. Šią savaitę dar važiuojam paskutiniam ukoliukui ir poto jau bandysim džiaugtis gyvenimu. Nors ir taip džiuagiamės, šuo senai pilnai atsigavęs, džiaugiamės kiekviena akimirka su juo, prisimindami, ką teko išgyvent.. Stebuklų tikrai būna wub.gif Kiekvieną dieną žiūriu aš į jį tokį mažuliuką ir giriu vis, kiek stiprybės turėjo atlaikyt geriant ir leidžiant tokias milžiniškas vaistų dozes..
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2015 01 26, 12:42)
mūsų kriptorchas jorkas buvo dėl šios priežasties kastruotas, bet ankstyvesnėj jaunystės, pastebėjom tik pliusus,  - nustojo žymėt teritoriją namie, gal kiek ramesnis ir paklusnenis patapo, bet kaip jums ir minėjo, kiekvienas atvejis individualus, daug kas priklauso ir nuo jūsų šuns caharkterio sąvybių smile.gif

O mes, tfu tfu tfu, lygtais galutinai pasveikome. Nuo rugpjūčio mėnesio leidomės kas mėnesį steroidus, buvom lapkritį dar papildomao pas Vaitkų konsultacijai, apžiūrėjo kaklo slankstelių nuotraukas, sakė viskas mums turėtų būti gerai, kad pasitikėti gydytoja ir gydymu. Šią savaitę dar važiuojam paskutiniam ukoliukui ir poto jau bandysim džiaugtis gyvenimu. Nors ir taip džiuagiamės, šuo senai pilnai atsigavęs, džiaugiamės kiekviena akimirka su juo, prisimindami, ką teko išgyvent.. Stebuklų tikrai būna  wub.gif  Kiekvieną dieną žiūriu aš į jį tokį mažuliuką ir giriu vis, kiek stiprybės turėjo atlaikyt geriant ir leidžiant tokias milžiniškas vaistų dozes..

nu va, per anksti apsidžiaugiau, gavom vakar steroido ukolą Depo-medrol ir dar plius tris ar keturis ukolus, jau nebesuskaičiavau, tiap greit viskas vyko.. Pasisakėm gydytojai, kad šuo kartą-du į mėnesį baltom putom pavemia naktį (bet yra taip buvę ir anksčiau, prieš ligą), tai gydytoja sako, kad nuo steroidų vystytis opaligė gali sad.gif Jau taip tikėjausi, kad paskutinis ukolas bus.. bet davė namo porą ukoliukų, jei šiąnakrt vemtų, bet nevėmė, tai sakė tokiu atveju išmest vaistus.. Ir laukiam vėl mėnesį, turėtų gal viskas gerai būti..

kykute, o kaip jūs pvz manot, mes nuo rugpjūčio leidžiamės kas mėnesį Depo-medrol, praleidom, žinoma, skiepą metinį, mums lapkritį priklausė, gydytoja siūlo po šio paskutinio ukolo viekimo pasiskiepyt.. aš kažkaip svarstau, kad kai nustos ukolo veikimas, pasižiūrėt dar papildomai mėnesį kokį, kaip šuo jausis be vaistų ir tada skiepyti.. o gal visai nebeskiepyti?? Šuniui devyni metai bus birželį, gal nebekanink jo su tom injekcijom.. pasimetimas unsure.gif
Atsakyti
Sveiki ! Turiu jorksyro terjera labai grazu tikra sidabriuka jam pusantru metuku,plaukas silkinis viskas tvarkoje , tik va jau senokai tokia beda yra jam is tikruju baisiai smirda is burnos apziurejau dantukus atrodo nera sugedusiu pirkau kramtalus , keiciau maista kaip smirda taip smirda ... kas esat susidure su sia problema ? ir kaip ja issiprendet? ar jau vertetu kreiptis i veterinara? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ametisteja9 @ 2015 02 02, 01:13)
Sveiki ! Turiu jorksyro terjera labai grazu tikra sidabriuka jam pusantru metuku,plaukas silkinis viskas tvarkoje , tik va jau senokai tokia beda yra jam is tikruju baisiai smirda is burnos apziurejau dantukus atrodo nera sugedusiu pirkau kramtalus , keiciau maista kaip smirda taip smirda ... kas esat susidure su sia problema ? ir kaip ja issiprendet? ar jau vertetu kreiptis i veterinara? doh.gif

Manau, kad turite jorką parodyti vet. gydytojui. Dažnai blogas kvapas iš burnos yra porodontozės priežastis g.gif .
Atsakyti
QUOTE(ametisteja9 @ 2015 02 02, 00:13)
Sveiki ! Turiu jorksyro terjera labai grazu tikra sidabriuka jam pusantru metuku,plaukas silkinis viskas tvarkoje , tik va jau senokai tokia beda yra jam is tikruju baisiai smirda is burnos apziurejau dantukus atrodo nera sugedusiu pirkau kramtalus , keiciau maista kaip smirda taip smirda ... kas esat susidure su sia problema ? ir kaip ja issiprendet? ar jau vertetu kreiptis i veterinara? doh.gif

Jei dantukai gražūs, gali būti ir problemos su skrandžiu, kreipkitės į vetą, pakonsultuos..
Atsakyti
labai keistu klausimu, rolleyes.gif
gal kas yra naudoje pampersus suniui,
14 metu bus, linksmas, gerai eda, nukrypimu rimtu nera, bet va-nenulaiko kai kada slapimo, kaip maziukas-balutes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 02 02, 17:38)
labai keistu klausimu,  rolleyes.gif
gal kas yra naudoje pampersus suniui,
14 metu bus, linksmas, gerai eda, nukrypimu rimtu nera, bet va-nenulaiko kai kada slapimo, kaip maziukas-balutes doh.gif

normalus klausimas smile.gif dėkit, bus visiems patogiau, yra spec. šunims pirkti, be brangiai kainuoja, mano draugė tai deda vaikiškus, apkerpa ten kažkaip ir mauna.
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2015 02 03, 13:18)
normalus klausimas smile.gif dėkit, bus visiems patogiau, yra spec. šunims pirkti, be brangiai kainuoja, mano draugė tai deda vaikiškus, apkerpa ten kažkaip ir mauna.

nu vel klausiu, gal bendraujate su drauge, vaikiska pampersa perka pagal suns svori ar kaip kitaip,
su miegojimo pataleliu viskas ok, nupirkom zmogisku paluciu pagal ploti ir klojam, jei slapias-keiciam,
mes ir pas vetus su pakloteliu einam-ir ten bedos istinka doh.gif
ir miegojimo vieta pakeitem, salia saves pasidariau, nakti paglostau, jam ir silta miegamajame,
knarkimo duetas nakti nepakartojamas-vyras is vienos puses-suo is kitos lotuliukas.gif
o sunisku nelabai radau, gal nemoku ieskoti rolleyes.gif
Atsakyti
O vaistus šlapimo nelaikymui gydyti bendėte?
Atsakyti
QUOTE(Riher @ 2015 02 08, 13:59)
O vaistus šlapimo nelaikymui gydyti bendėte?

Kuriuos turite omenyje? Propalin?
Atsakyti
mano vete sake, kad propalin tinka kastruotoms kalems, hmm, net nezinau g.gif
cirkai su tais pampersais, namie nieko, i lauka neina su juo
imam stiklainiuka ir laukiam laiptineje kada nori slapintis ir pakisam stikliuka, lasiukai aisku, nubega, bet visa kita turim taroje lotuliukas.gif
toks sakyciau nepastovus nelaikymas, nematau rysio su kazkuom
Atsakyti