Įkraunama...
Įkraunama...

Penkiasdešimt pilkų atspalvių

Laba diena, esat kas nors skaite Penkiasdešimt pilkų atspalvių knygą ? Aš perskaičiau visas dvi dalys, dabar ieškau trečios ir tik čia radau https://www.knyga.lt...-atspalviu.html nei vienam fiziniam knygyne nebera sad.gif

Kaip knygą trečia įdomi ? smile.gif Eisit kas nors į filmą ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzikas: 21 sausio 2015 - 14:25
Trečia knyga įdomi taip kaip ir pirmos, tik gal trečioj mane sunervino neatsargus panelės Stihl poelgis. būtinai eisiu į filmą bigsmile.gif
Atsakyti
Visų dalių egzempliorių apstu didžiosiose Maximose smile.gif
Atsakyti
Rekomenduoju - Anais Nin Paukšteliai

į 50 atspalvių filmą neisiu smile.gif
Atsakyti
Aš labai užsidegusi buvau nueit, bet pamačiau trailerį kine ir noras praėjo. Visai nesudomino.
O knygas noriu perskaityt, bet kai knyga 50 lt, nekyla ranka pirkt schmoll.gif gal Maximoj per nuolaidas, nors pigiau pirkt iš tų, kurios jau perskaitė, turbūt g.gif
Atsakyti
Tokia pupuliari knyga, tikrai turetu tureti kas nors is pazistamu, as visas perskaiciau uz sokoladus smile.gif
Atsakyti
Skaičiau dainininkės Mijos pasisakymą apie šią knygą. Ji perskaitė pusę knygos ir padėjo į lentyną. Dainininkės nuomone, tai nuobodi, stačiokišku stiliumi parašyta knyga. Viskas dirbtina, nieko stilingo, nieko intelektualaus. Lova, lova, tas pats per tą patį.... irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedruole: 15 vasario 2015 - 13:03
[quote=giedruole,2015 02 15, 13:01]
Skaičiau dainininkės Mijos pasisakymą apie šią knygą. Ji perskaitė pusę knygos ir padėjo į lentyną. Dainininkės nuomone, tai nuobodi, stačiokišku stiliumi parašyta knyga. Viskas dirbtina, nieko stilingo, nieko intelektualaus. Lova, lova, tas pats per tą patį.... irnesakyk.gif
pritariu, tik as po 2 puslapiu nesiau i biblioteką atiduot.Net neverta laiko švaistyti knygai, o tuo labiau filmui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loreti: 15 vasario 2015 - 13:38
Manau, dėl bendro išprūsimo reik perskaityt
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 02 15, 13:39)
Manau, dėl bendro išprūsimo reik perskaityt

man akių gaila)), o dėl bendro išprūsimo manau durnesnė nebūsiu
Atsakyti
neskaičiau, ir, turbūt neskaitysiu. Kažkaip nuvalkiotai viskas ten skamba. Pagal ištraukas niekaip nesuprantu kas ten tokio, kad išnešė knygą į tokias aukštumas. Tokių knygų pilni kampai, tik skaityk irnesakyk.gif filmo žiūrėt neisiu, kada nors namie pažiūrėsiu, jei nuotaika bus irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Loreti @ 2015 02 15, 17:57)
man akių gaila)), o dėl bendro išprūsimo manau durnesnė nebūsiu

durnesnė tai ne, bet visi aplink kalba, o tu nežinai apie ką. Reik savo nuomonę susidaryt.
Va, jūs smerkiat knygą neskaičius, o gal visai patiktų smile.gif
Atsakyti