Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

Aparatai:

Johnson&Johnson
Neutrogena
Olay
Isigyti www.drugstore.com, amazon.com, cvs.com, walgreens.com, gal walmart.com, target.com, ebay.com
DDF (Doctor's Dermatologic Formula Revolve 400X Micro-Polishing System)
Vos ne vienas prie vieno jis su Olay prausikliu uz $30 (buvo padeta tik prausiklis (skystis) ir galvute, o paties aparato ne, kad nepavogtu matyt) biggrin.gif Veikia taip pat, t.y. besisukdamas, su baterijomis, galvute is paziuros vienas prie vieno (dydziu, isvaizda) ir svelnumas toks pat kaip Olay
Sigma Cleansing and Polishing Tool
Video kaip veikia cia
Komentaras: Jis veikia Olay principu, t.y. sukasi, o ne vibruoja. Man patiko isvaizda, patiko, kad 3 rusiu galvutes turi, kad su deklu (patogu kelionese)
Dermanew
Skinsonic
Komentaras: Uzsakinejau is http://www.siriusbeauty.com/skinsonic/ matau kad pakele siuntimo kaina i LT, bet galima tiesiogiai su kreditine atsiskaityti.
Kazkas klausi del masazo antgalio, tai jis vibruoja kaip ir visi kiti antgaliai.
Radau kad skinsonic turi internetine parde www.truthinaging.com, siuncia i lietuva ir kainuoja tiktai 5dol 1vnt siuntimas.
CVS ir Conair
Komentaras: paciu CVS aparaciuka (primena Olay). Na jie isvis savo firmine kosmetika ir kitus daiktus daro kopijuodami zinomus brand'us - pvz ROC, Olay ir tt produktai lentynose stovi ir salia ju CVS, tai greitai uzmetus aki atrodo, kad vienas ir tas pats. Nebandziau aisku jo, bet manau tikrai pakankamai geras butu, o kaina $19.99 (nors kai toks mazas skirtumas, tai man kazkaip Olay vistiek patrauklaiu atrodo).
-Conair firmos aparaciuka (2 greiciai, 2 galvutes). Kaina $14.99, pavarciau dezute truputi, tai pats aparaciukas pasirode ne toks simpatiskas kaip kiti matyti tokio tipo. Raso, kad yra 2 greiciai, 2 galvutes (viena su sereliais, kita lygi, kaip kempinele - atrodo kaip ta Sirius, kur berods skirta kremui imasazuoti). Tik idomiai, kad raso, jog viena galvute giliam valymui, o kita svelniam (?) - atrodo taip, jei teisingai pamenu. Zodziu, ten raso, kad abi valymui, bet tai ta kempinine nieko neisvalys kaip sereliais manau....
Clarisonic - populiariausias
Isigyti galima John Lewis, amazon.com, nordstrom.com, feelunique.com, clarisonic.com, ebay.com
Komentarai:
Kelioninis Clarisonic mia variantas - galvutė ta pati, tik pats aparatas kiek mažesnis, vieno greičio, neturi stovelio.
Clarisonic'o šepetėlis vibruoja, o Olay sukasi.
Olay visas tas šepetėlis sukasi, o Clarisonic tik viduriukas vibruoja, o išoriniai šereliai nieko nedaro, tai Olay daugiau paspaust galima ant odos.
Skinsonic aparatas vibracija veikia, tai visi antgaliukai vibruojanciai (taip pat ir clarisonic vibruoja). Sigma ir Olay veikia sukimosi principu.
Ne ne, Clarisonic sereliai nesisuka - skinsonic ir Clarisonic veikai vibracijos principu, o Olay ir Sigma sukimosi principu. Bet to klausimo esme buvo apie pacius serelius Skinsonic, nes pvz Clarisonic galvutes isoriniai sereliai (1-2, nepasakysiu jau tiksliai) nevibruojantys yra, nejuda, o po to jau visi kiti uz ju esantys judantys, t.y. vibruojantys - man sitas buvo prie nepatogumu, nes tuomet tai, kas prieinama tik tais sereliais (pvz nosies kampuciai) lieka nepilnai isvalyti. Nors tipo tas nejudejimas yra gerai, nes netasko vandens i sonus, bet maniskis Olay nors ir su visais sereliais sukasi, nieko aplink nepritasko, juk neismirkyta galvute vandenyje buna, o tik suslapinta.
Skinsonic visi iki vieno vibruoja sereliai
Clarisonic pakraunamas, o Olay naudoja baterijas, Skinsonic - baterijos
Perziurejus video is jos komentaru skinsonic aparatas veikia tuo paciu principu kaip ir clarisonic, minusas kad labiau vibruoja, pliusas jo kaina 50 USD ir turi daugiau keiciamu antgaliu. Gal kas bandet skinsonic, mane jis labai gundo, nes kaina padori gaunasi. Bet ar nebus taip kad skupus du kartus moka.

user posted image

Mineti dermabrazijos aparatai:

Microderm MD
PMD Microderm
BEURER FC 100
Atsakyti
QUOTE(Amedea @ 2015 01 22, 15:24)
BEURER FC 100  4u.gif
Papildyta:
pastebėjau, kad gan populiarus youtube..
išvaizda man jo neverta tokių pinigų, atrodo kaip žaislinis..  smile.gif gal tik atrodo  smile.gif


Niekur nerandu atsiliepimu apie Beurer. Kiek kartu bandet? Ar patiko?

Labai daug geru atsiliepimu apie ta PMD Microderm del to ir mastau. Nesvarbu kaip atrodo svarbu kad gerai atliktu darba smile.gif

Dar mastau apie si Microderm MD

Noriu kad pravalytu poras, palygintu veido spalva.

Kiti aparatai tik stangrumui, tai tik del tokio poveikio pirkt nenoriu.

Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2015 01 22, 16:46)
Niekur nerandu atsiliepimu apie Beurer. Kiek kartu bandet? Ar patiko?

Labai daug geru atsiliepimu apie ta PMD Microderm del to ir mastau. Nesvarbu kaip atrodo svarbu kad gerai atliktu darba  smile.gif

Dar mastau apie si Microderm MD

Noriu kad pravalytu poras, palygintu veido spalva.

Kiti aparatai tik stangrumui, tai tik del tokio poveikio pirkt nenoriu.

Matyt del to, kad naujai atsiradęs.. bandžiau kokius 4 kart, pirmus kartus per tą pačia vieta braukiau po kartuką o paskutini kart jau po du, tris tai pagaliau ir ant kempinėlės radau nešvarumų..
aš norėjau, kad apmažintų smulkias raukšlytes ir palygintų, pastangrintų oda kolkas kažkokių panašių rezultatų nematau, po procedūros lieka tik veidelis švelnus.. na, bet turbūt ne viskas iškart.. smile.gif
dar vienas dalykas, kad beurer turi tik tris greičius.. tai lyg ir užtenka tik galėtų būt kokia rankenėlė ar mygtukas su kuriuom galėtum tą intensyvumą reguliuot o čia tris kart paspaudi ir psio.. smile.gif
to trečio greičio nei neteko naudot pilnai pakanka dviejų..
o dabar mmm tai teko procedūra praleist lyg ir skaičiau kad negalima, paprastai darau karta i savaitėlę.. smile.gif na sunku dar kažka pasakyt, pats aparatas tai padarė nebloga ispūdi.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amedea: 22 sausio 2015 - 19:50
QUOTE(Amedea @ 2015 01 22, 20:43)


o kaip su porom? ar pravalo?
kokia jusu oda? turite paberimu? jei taip, ar padeda tvarkytis su spuogeliais?
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2015 01 23, 11:06)
o kaip su porom? ar pravalo?
kokia jusu oda? turite paberimu? jei taip, ar padeda tvarkytis su spuogeliais?

Mano oda mišri, tik ant kaktos yra smulkių spuogelių..
o ar padeda kolkas negaliu pasakyt, nes realiai normaliai aš juo naudojausi tik kartą.. kolkas kažkokių pokyčių ant odos nematau.. na aš ir tikiuosi daug daug ir kad raukšleles apmažins ir oda palygins, pastangrins tai manau visa tai pamatysiu jau po ilgesnio naudojimo..
del porų nei neatkreipiau dėmesio, gal del to kad jos pas mane neišsiplėtusios.. na bet jei pritraukia nešvarumų tai turbūt kad pravalo.. g.gif
Atsakyti
Keliu temą į viršų. Gundausi Sirius aparatą pirkt. Norėčiau aišku Clarisonic, bet bet bet ... smile.gif
Atsakyti
Savaitgali jau turi atkeliauti mano Sirius thumbup.gif laukiu nesulaukiu kada galesiu isbandyt. Siaip, perskaiciau visa ana temute ir tikrai nematau reikalo pirkti Clarisona. Kaina ispusta ir tiek, bent jau as taip galvoju, kad naminiam kasdieniam naudojimui, tikrai puikus bus ir Sirius smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

reklamuoja ir atseit labai giria si aparaciuka? Ar kas nors naudojote? O gal jau esat aptare ji?
user posted image
Atsakyti
Sveikos vėl. Mąstau apie SILK'N SONIC CLEAN aparatą ir pamačiau, kad yra jo tipo "geresnis" brolis SILK'N SONIC CLEAN PLUS , kuris apart vibravimo dar ir pulsuoja. Gal kas gali tai pakomentuot? Ar verta pirkt tą PLUS ir mokėt brangiau?
Atsakyti
Dwin, as irgi svarstau apie sita nauja sepeteli pobling. gal jau isigyjote? jei taip pasidalinkite ispudziais. nes kiek skaiciau tai raso kad butent poru valymui skirtas ir kasdieniam makiazo valymui. o man butent to ir reikia, nes poros issipletusios, greitai kemsasi.
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleee @ 2015 02 16, 14:56)
Savaitgali jau turi atkeliauti mano Sirius thumbup.gif laukiu nesulaukiu kada galesiu isbandyt. Siaip, perskaiciau visa ana temute ir tikrai nematau reikalo pirkti Clarisona. Kaina ispusta ir tiek, bent jau as taip galvoju, kad naminiam kasdieniam naudojimui, tikrai puikus bus ir Sirius smile.gif

Naudojau abu ir tikrai jie yra skirtingi. Clarisonic zymiai labiau patinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caridian: 20 vasario 2015 - 20:10
user posted image
Gavau dovanu-Filips VisaPure Essential.
Atsakyti