Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 16tema

QUOTE(zuikutis25 @ 2015 02 10, 14:35)
Irene,  thumbup.gif belieka sėkmingai startuoti


nu jo. kazkoks tikejimas atsirado bent.
siusiu savo video dabar turkams ir paziuresim ka jie atsakys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2015 02 10, 14:34)
RosituK kad nieko ir neieskojo. tiesiog reikejo uzblokuot kiausintaki mirksiukas.gif
Jauciuosi kazkaip nenormaliai gerai. Nieko neskauda, jau 2 val po operacijos galejau varyt namo.
Zinot ko vakar po LP labai norejau....raudono vyno taures lotuliukas.gif nors as jo nelabai megeja.

Manau vienas iš svarbiausių dalykų gijime yra tai jog gerai jautiesi, o dar nuostabiau, kad viskas praėjo taip, kaip pati norėjai ir tikejais (be jokių chirurginių pjuviu ir su gera savijauta). thumbup.gif tai kada dabar planai i tr?
Atsakyti
Klausimėlis iškilo eilinis ax.gif gal esat susidūrę su Memorial gydytoju (a) Yücel Şahin? Ar čia vyras ar moteris? blush2.gif nes mus pirmą užrašė pas šį gydytoją, o po to pas Semrą.
Atsakyti
QUOTE(zuikutis25 @ 2015 02 10, 17:29)
Klausimėlis iškilo eilinis  ax.gif  gal esat susidūrę su Memorial gydytoju (a) Yücel Şahin? Ar čia vyras ar moteris?  blush2.gif  nes mus pirmą užrašė pas šį gydytoją, o po to pas Semrą.

Tai gydytojas vyras, jis mane diena prieš sodinimą apžiūrėjo smile.gif ta diena nebuvo vertėjų, tai teko patiems su juo sneket, bet jis labai sunkiai šneka angliškai, tik keletą pagrindinių frazių, bet jūs nepergyvenkit, su jumis pirmą kart tikrai bus koordinatorė. Beto atvykus į kliniką dar gali pasikeisti gydytojas, nes labai daug kam taip buvo, kai užrašė pas vieną, o atvykus pas kitą nuveda smile.gif nepergyvenkit dėl gydytojų, jie visi ten puikus, buvau patekus pas berods 5, ir nei vienam priekaištų neturiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(šifonyte @ 2015 02 10, 17:49)
Tai gydytojas vyras, jis mane diena prieš sodinimą apžiūrėjo  smile.gif  ta diena nebuvo vertėjų, tai teko patiems su juo sneket, bet jis labai sunkiai šneka angliškai, tik keletą pagrindinių frazių, bet jūs nepergyvenkit, su jumis pirmą kart tikrai bus koordinatorė. Beto atvykus į kliniką dar gali pasikeisti gydytojas, nes labai daug kam taip buvo, kai užrašė pas vieną, o atvykus pas kitą nuveda  smile.gif nepergyvenkit dėl gydytojų, jie visi ten puikus, buvau patekus pas berods 5, ir nei vienam priekaištų neturiu  thumbup.gif

thumbup.gif noriu būt tik pasiruošus, ką pamatysiu pirmiausia. Bet tikrai jei keičia taip, tai nėra taip ir svarbu. Mums svarbus rezultatas, tai tegu nors ir 10 vyrų apžiūri biggrin.gif
Atsakyti
l_satyra, ailima, abiems sėkmingo skrydžio rytoj 4u.gif
meiles kibirkstele, o jūs poryt kylat į babylandą? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 10 vasario 2015 - 18:55
QUOTE(šifonyte @ 2015 02 10, 14:59)
tai kada dabar planai i tr?


nu tai jei TR duos zalia sviesa, tai gautusi kazkur 02.28-03.02.
ir jei ciklas po LP nesudurniuos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2015 02 10, 21:36)
nu tai jei TR duos zalia sviesa, tai gautusi kazkur 02.28-03.02.
ir jei ciklas po LP nesudurniuos g.gif

O, saunumelis, kaip greitai, net nepajusi kaip tuoj ateis ta diena kai krausi lagaminus ir keliausi pas vaikus i babylanda 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras, mergaitės 4u.gif
Pirmiausia, sėkmės visoms laukiančioms starto ir sveikinimai besidžiaugiančioms rezultatais 4u.gif

Jungiuosi dar kartą į Jūsų būrį blush2.gif Rašiau trumpai rudenį, bet nusikėlė visi mūsų planai, tai pasitraukiau į pogrindį blush2.gif Tikiuosi, kad jau šį kartą priimsit ilgesniam laikui rolleyes.gif
Taigi parašėm pirmą laišką į Memorial, gavau, kaip suprantu, standartinį atsakymą, kokius tyrimus reikia pasidaryti. Jei viskas tvarkoje, važiuotumėm kovo pradžioj I-ai konsultacijai (pačiai nesitiki, kad kažkur važiuosim, nes visiškai nesame keliautojai ax.gif ).
Mergaitės, ar šiuos tyrimus reikia pasidaryti iki pirmos konsultacijos ar prieš IVF procedūrą (IVF planuojame birželio pab.). Kai kurie tyrimai daryti prieš metus, pvz. raudoniukė, ŽIV, o hormonai, AMH prieš 10 mėn. Viską siunčiau, bet nieko dėl tyrimų nesakė. Ar jie jau negalioja ir viską daryt iš naujo? Patarkit, prašau ax.gif

Ir dar, kas neseniai darėsi, gal galėtumėt paaiškint, kokie čia tyrimai? (ne kažką mums su anglų k. ir medicina blush2.gif )
Hormonų
- Free T4
- TSH
SEROLOGICAL TESTS
- Hbs Ag
- Anti-Hbs
- Anti-HCV
Būsiu be galo dėkinga 4u.gif

Trumpai: 2 IVF LT - nepavyko, problema - oligospermija (bent taip sako LT medikai).
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2015 02 10, 20:36)
nu tai jei TR duos zalia sviesa, tai gautusi kazkur 02.28-03.02.
ir jei ciklas po LP nesudurniuos g.gif


Ziurek, gal dar kartu gausis, jeigu ir mums zalia sviesa duos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bernadeta77 @ 2015 02 10, 22:11)
Labas vakaras, mergaitės  4u.gif
Pirmiausia, sėkmės visoms laukiančioms starto ir sveikinimai besidžiaugiančioms rezultatais  4u.gif


Ir dar, kas neseniai darėsi, gal galėtumėt paaiškint, kokie čia tyrimai? (ne kažką mums su anglų k. ir medicina  blush2.gif )
Hormonų
- Free T4                   
- TSH
SEROLOGICAL TESTS                                                                                                                                                                             
- Hbs Ag                                                                               
- Anti-Hbs                                                                           
- Anti-HCV                                                                             
Būsiu be galo dėkinga  4u.gif

Trumpai: 2 IVF LT - nepavyko, problema - oligospermija (bent taip sako LT medikai).

Free T4 yra skydliaukės hormonas FT4,TSH irgi skydliaukė

kiti tyrimai hepatitai 4u.gif



Rosita,ačiū už linkėjimus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bernadeta77 @ 2015 02 10, 21:11)
                                                         
- Hbs Ag                                                                               
- Anti-Hbs                                                                           
- Anti-HCV                                                                             

O man paskui dar LV susigalvojo pridėti tyrimą HBc, t.y. kiek suprantu blush2.gif imunizavimas Hepatitui B, rodo ar prasirgta. Ir siurprizas - atsakymas teigiamas. Daktarai sako, IVFui tai netrukdo, bet aš pati supykau - prasirgau ir nežinojau?!
Atsakyti