Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiafunkciai elektriniai puodai - 3

***Daugiafunkciai elektriniai puodai***

user posted image
user posted image

I tema4u.gif

II tema
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dagli @ 2015 01 24, 13:01)
Pirmi įspūdžiai ir mintys aplankę mane:
negaliu patikėt ir atsidžiaugt....

Šiandien ryte gaminau avižinę košę....nuostabu, puiku....nei stovėt, nei maišyt nei bėga pienas,
galiu laiką su vaikais skirt ir visa šeima papusryčiavus. Kadangi neperku greitai paruošiamų košių, kur ptaktiškai virt nereikia, tai man šis puodas kažkas iš fantastikos, nes tikrai tingėdavau 20 ir daugiau minučių stovėt, maišyt ir t.t.

Pietums jau pagamintas plovas, nuostabus, skanus, tirpsta burnoje.

Tačiau turbūt savrbiausia yra tai, ką jūs visi rašėte, sakėte, kad nereikia stovėt prie puodų, viską suruošei, sumetei ir vuolia, laikas tau, vaikams ir t.t.  thumbup.gif  Visi sotūs, laimingi, skaniai pamaitinti.

Ačiū už patarimus, kuriuos čia gavau  4u.gif


Super. mirksiukas.gif

Kai pagaminsit ką daugiau sudetingesnio, parašykit. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2015 01 24, 21:29)
Super. mirksiukas.gif

Kai pagaminsit ką daugiau sudetingesnio, parašykit.  4u.gif

Būtinai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dagli @ 2015 01 24, 23:56)

Na ir man džiugu, kad prisidėjau prie tu patarimu, ir jus patenkinta. Visos pradžioi sako, kad "man daug funkciju nereikia" schmoll.gif , o ju poreikis atsiranda veliau. Sveikinu, kad visgi ryžotes ir dabar džiaugiatės geru daiktų drinks_cheers.gif
Tik norečiau jums patarti, nusipirkit geriau silikonine mentelė. Ilgiau tarnaus katiliukas. Ir kai pvz. naudojat programą "žarka", o paskui pilat vandieni sriubai, pilkit šiltą, nes katiliukas buna ikaitės, kad nebutu temp. sviravimo. Tokius patarimus radau rusų forumuosė. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anzelika71: 25 sausio 2015 - 12:58
QUOTE(anzelika71 @ 2015 01 25, 12:49)
Tokius patarimus radau rusų forumuosė. blush2.gif

Ačiū Jums labai už vertingus patarimus 4u.gif

Šiandien dar vienas bandymas- pyragas zebriukas....
išėjo tobulai, nesitikėjau, kad taip puikiai iškils ir pasibaigus programai iš kart atidarius pavyks puikiai išimti ir kas svarbiausiai- nesukris (orkaitėj nors ir baigus kepti iš karto neišimdavau, tačiau man sukrisdavo)....esu prasta pyragų kepėja, nes ne mėgėjai mano vyrukai, kaip sakant nepraktikuojanti,
bet šis man tobulai išėjo: iškilęs, purus, nesukritęs ir labai skanus wub.gif

QUOTE(Ntu-Kpi @ 2015 01 24, 21:29)
Kai pagaminsit ką daugiau sudetingesnio, parašykit.  4u.gif

O kas tas sudėtingiau? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dagli @ 2015 01 26, 13:21)
Šiandien dar vienas bandymas- pyragas zebriukas....
išėjo tobulai, nesitikėjau, kad taip puikiai iškils ir pasibaigus programai iš kart atidarius pavyks puikiai išimti ir kas svarbiausiai- nesukris (orkaitėj nors ir baigus kepti iš karto neišimdavau, tačiau man sukrisdavo)....esu prasta pyragų kepėja, nes ne mėgėjai mano vyrukai, kaip sakant nepraktikuojanti,
bet šis man tobulai išėjo: iškilęs, purus, nesukritęs ir labai skanus  wub.gif
O kas tas sudėtingiau?  blush2.gif  4u.gif


įmeskit receptą ir kaip kepėt (kokia programa, kiek laiko ir t.t) ax.gif
Atsakyti
http://www.povarenok...es/show/100127/ šis zebriukas skanus, tik naudoju paprastą cukrų.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 01 26, 13:31)
įmeskit receptą ir kaip kepėt (kokia programa, kiek laiko ir t.t)  ax.gif

kepiau pagal šį receptą ( kadangi radau ne vieną šio pyrago versiją, tai truputį pakeičiau),
dėjau 4 kiaušinius (turiu l. daug, tai reikia sunaudoti), mažinai kepinių margarino kiekį, dėjau 100g,
vietoj sodos dėjau kepimo miltelius.

http://receptredmond...irog-zebra.html

Recepte rašo, kad tešlą dalinti į 3 dalis, bet to nedariau, dalinau tik į dvi ir į vieną įnaišiau kakavą.
Tada katiliuką ištepiau sviestu ir į centra jo dėjau du šaukštus rudos masės, ant viršaus du šaukštus baltos tešlos ir taip dariau iki baigiau tešlą. viskas, įjungiau programą vipečka, pas mane ji tęsiasi 1 valandą. Baigėsi laikas, išėmiau pyragą ir palikau atvėsti. Kaip jau rašiau- Tobulas thumbup.gif


Atsakyti
QUOTE(dagli @ 2015 01 26, 13:21)
O kas tas sudėtingiau?  blush2.gif  4u.gif


Ką nors iš mėsos, vištienos, kokie nors kepiniai, pyragai.
Jau matau pyragą kepet. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2015 01 27, 08:07)
Jau matau pyragą kepet. thumbup.gif

Taip, kepiau ir pasijutai tikra kepėja biggrin.gif
Dabar numačius duoną kept, be jokios abejonės mėsiški gaminiai, žuvis, ant garų maga išbandyt,
žodžiu bent jau kol kas puodas be darbo nestovės, jau net elektro naktinį tarifą įsivesim, iki šiol tik viena laiko zona buvo.... Manau, kad ir kepant tą patį pyragą elektros sąnaudos mažesnės nei jungt elektrinę orkaitę namuose thumbup.gif Na bus matyt.
Atsakyti
QUOTE(dagli @ 2015 01 27, 09:33)
Taip, kepiau ir pasijutai tikra kepėja biggrin.gif
Dabar numačius duoną kept, be jokios abejonės mėsiški gaminiai, žuvis, ant garų maga išbandyt,
žodžiu bent jau kol kas puodas be darbo nestovės, jau net elektro naktinį tarifą įsivesim, iki šiol tik viena laiko zona buvo.... Manau, kad ir kepant tą patį pyragą elektros sąnaudos mažesnės nei jungt elektrinę orkaitę namuose  thumbup.gif Na bus matyt.


Tame Redmond M-90 katilas su rankenom. Jos ikaista? Pagaminus ką nors galima išimti be pirstiniu?

O dėl elektros idomu ar nebus brangiau? g.gif
Gaminam tai daugiausiai dienos metu, ir dienos tarifas dviejų zonų didesnis nei vienos zonos. g.gif
Nakčiai palieku nebent jogurta gaminti.

Atsakyti
Sverstau ir as apie daugiafunkcinio puoda. Gal galetumete patarti koki geriau pirkti?
Gal bandet daugiafunkciniam puode kepti bulvytes?ar pavyko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nile: 31 sausio 2015 - 02:14