Įkraunama...
Įkraunama...

Aukštas cholesterolis

Laba diena, norėčiau sužinoti, ką maždaug reikėtų valgyti esant aukštam cholesteroliui (HDL - 1,73. LDL - 4,39). Savaime suprantama, vėliau išsiaiškinsiu tą su gydytoja, bet išsityriau dabar, o mano gydytoja atostogaus du mėnesius. Gal galėtumėt ką nors bendrais bruožais patart? Iš anksto dėkoju.
Atsakyti
man padejo toks receptas.....


gali skambeti keistai, taciau zmoniu patikrinta.


dvi citrinos ir du apelsinai supjaustiti smulkiai (su zieve) ir uzpiltu medum. palaikai stiklainy 3 dienas ir poto kas ryta po sauksta dideli, bet ne daugiau...

kai suvalgysi viska pasitikrink ir parasyk kaip sekes...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
na nemanau, kad nuo citrinų ir apelsinų sumažės cholesterolis biggrin.gif .Mano dukros irgi labai didelis cholesterolis.Lankomės pas endokrinologus.Mokys iš naujo valgyti,t.y. griežta dieta, atsisakant riebių produktų kaip kiauliena, sviestas, riebūs pieno produktai, kiaušiniai, subproduktai ir t.t.Manau , kad dietologė paaiškins išsamiau, nes ir man tai labai labai svarbu verysad.gif
Atsakyti
deja, receptuko su medum išbandyti negalėsiu, esu jam alergiška, dabar tiesiog ryju greipfrutus, kažkur skaičiau, kad mažina cholesterolį. O dėl riebaus maisto - bijau, kad manasis bus įgimtas, nes jau prieš penkis metus tyriausi, buvo padidėjęs, pakeičiau mitybą, nevalgau kiaulienos, sviesto, subproduktų, lašinių, kitų riebių produktų, iš to, ką minėjot, valgau tik kiaušinius, bet kiek žinau, pagal naujausius tyrimus, kiaušiniai nedidina blogojo cholesterolio kiekio kraujyje... Gal kas žinot, ar dietologė atostogauja, ar išvis nebekonsultuoja?
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2006 07 08, 00:15)
Laba diena, norėčiau sužinoti, ką maždaug reikėtų valgyti esant aukštam cholesteroliui (HDL - 1,73. LDL - 4,39). Savaime suprantama, vėliau išsiaiškinsiu tą su gydytoja, bet išsityriau dabar, o mano gydytoja atostogaus du mėnesius. Gal galėtumėt ką nors bendrais bruožais patart? Iš anksto dėkoju.Turiu panašią problemą, kuri tikriausiai įtakoja ir mano hipertoniją. Kaip tik dabar po atostogų blogai pasijutau, tad pradėjau ieškotis pagalbos ir patarimų. To, kas nesveika atrodytų nevartoju. Gyvūninės kilmės riebalų atsisakiau seniausiai, jokių kiaušinių ir šokoladų visiškai net nemėgstu, alkoholiu nepiktnaudžiauju, valgau daug vaisių ir daržovių, net viršsvorio neturiu (greičiau atvirkščiai), o kraujospūdis dažnokai užkyla iki 170/100, bendras cholesterolis kažkur 6,9. Greičiausiai tai bus genetiškai užkoduota, nes tam pagrindo tikrai yra.
Net nebežinau ką ir bedaryti. Bandžiau ir čia paminėtus greipfrutus, bet mano organizmas kažkodėl jų netoleruoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vi3: 28 rugpjūčio 2006 - 08:38
Labas, vi3, o aš su gerom sau žiniom - šiandien išsityriau, cholesterolis norma. Tarp kitko, man gydytoja sakė, kad cholesterolis kyla nuo streso, ir akurat, kai anąsyk tyriausi, buvau pervargusi ir išsinervinusi, o dabar rami ir pailsėjus kaip niekad per penkis metus nuo tada, kai pradėjau jį tirtis. Pabandyk ir tu kada po visiškos ramybės būsenos nueit. Žinoma, ir maistas visgi turi būt atitinkamas - riebalų geriau nepadaugint. Nors šiaip aš maniau, kad vėl bus blogas, ir turėsiu laikytis labai griežtos dietos, tai visą mėnesį saujom rijau bulvių traškučius... Matyt, visgi stresas iš tiesų kelia tą cholesterolį nelemtą.
Atsakyti