QUOTE(Alchemie @ 2015 04 24, 09:55)
1.Na sakykim, kad hepatitas B labiau protituciu ir narkomanu liga

as tai norejau pabrezti
2.Taip, kadangi daug aplinkoje gydytoju, tai zinau ne viena atveji, kai dirba su pirsitinem, bet skalpelis eina kiaurai

dantistai, chirurgai ir t.t.
Bet teigti, kad vakas per operacija perpilant krauja uzsikres...tai kodel tada nekotroliuoja, koki krauja ima? Juk buvo skandalas del panasiu probelmu...galiausiai..3.kiek vaiku rekia perpilineti krauja pirmom dinoem? Juk skiepija tai visus, tai iseina, kad 4. visi vaikai potencialiai yra mirstantys ligoniai, uriuos reikia pasaugoti nuo hepatito B, nes gaus ji su perpiltu krauju ir uzkrestu mediku

bet va, kad vaikas nustos kvepuotipo skiepo, nors bus visiskai sveikas, tai kazkaip niekam nesinori nieko sakyti ir skelbti, o viena is komplikaciju sio skiepo yra kvepavimo sustojimas, delko prancuzai jo (tevai uzprotestavo) atsisake kudikiniam amziuje, nes buvo labai isauges kiekis mirusiu vaiku miego metu, butent po skiepo
1.Kodėl? Suprantu, jog prostitutės ir narkomanai yra bent kokių kraujo ir kūno skysčiais plintančių ligų rizikos grupėje, bet akivaizdu, kad ir pats gerbiamiausias gydytojas yra tiek pat imlus hepatito B virusui, kiek ir anksčiau paminėti asmenys.
2.Kraują kontroliuoja.Sakyčiau pakankamai gerai. Problema gali būti tie kraujo ėminiai, kurie patenka į vadinamą "lango" periodą, kai antikūniai laboratoriniais testais neaptinkami. Paprastai tokie atvejai "išgaudomi" PGR tyrimo metu, bet visada yra kad ir menka tikimybė, kad donoro užsikrėtimas bus labai šviežias ir tyrimas neinformatyvus.
3-4 Žmogus, kuriam atlieka viena ar kita intervencinė procedūra ar pilamas kraujas tikrai nebūtinai turėtų būti mirtinu ligoniu. Be to, manau suprantate, kad pirmom dienom suleista pirmoji vakcinos dozė tik įjungia povakcininį imunitetą, o tam, kad imuninė sistema pagamintų pakankamą apsauginių antikūnių kiekį, reikia kiek daugiau laiko.
Ir dar vienas dalykas, apie kurį buvo kalbėta ankstesnėse temose: kūdikių ir mažų vaikų hepatito B eiga iš esmės skiriasi nuo suaugusiųjų ir paauglių. Jei suaugęs, užsikrėtęs hepatito b virusu, turi daug šansų pasveikti visiškai net be gydymo, tai absoliučiai daugumai kūdikių ir mažų vaikų kontaktas su hepatito B virusu baigiasi lėtine liga su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis.