Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbai - 13 tema

sakykite, jus vienoje vietoje pirkote ir audinį ir pasiuvo jums? Sakykite kur įsigijote užuolaidas?:) Ačiū:)

Atsakyti
QUOTE(Ginciuke @ 2018 07 20, 13:25)
<p>Gal kam teko neseniai pirkti užuolaidas? Jei konkrečiai parekomenduotumėte pardavėją iš Urmo bazės (norisi protingos kainos), būsiu labai dėkinga:) Mane domina naktinės (pradžiai) užuolaidos svetainėje du vitrininiai langai su apšviesta niša lubose. Galbūt teko įsigyti naktinės užuolaidos faino audinio, norisi kažko lengvo, kad gražiai kristų ir žiūrėtųsi ir lengvai skalbtųsi:)
</p>

Labai patiko uzuolaidu audiniu pasirinkimas ir kainos Kaune Vytauto prospekte prie turgaus abejose gatves pusese yra po uzuolaidu parduotuve.
Atsakyti

Sveiki, paaiškinkite man prašau, kaip teisingai skaičiuojasi audinys. Vieni sako vienaip, kiti sako kitaip, jau pati susipainiojau. Pvz., renkantis audinį, etiketėje nurodomas 290 cm matmuo, tai yra audinio ilgis ar plotis? Man reikia audinio 3 metrų aukščio. Bėda tame, kad vieni aiškina, jog tie 290 cm yra audinio plotis, o į ilgį galima imti kiek nori. Kiti aiškina, kad tai yra audinio ilgis, o į plotį galima imti kiek nori. Tai kaip yra iš tiesų??? 

Atsakyti
QUOTE(Feelings @ 2018 09 30, 13:24)
<p>Sveiki, paaiškinkite man prašau, kaip teisingai skaičiuojasi audinys. Vieni sako vienaip, kiti sako kitaip, jau pati susipainiojau. Pvz., renkantis audinį, etiketėje nurodomas 290 cm matmuo, tai yra audinio ilgis ar plotis? Man reikia audinio 3 metrų aukščio. Bėda tame, kad vieni aiškina, jog tie 290 cm yra audinio plotis, o į ilgį galima imti kiek nori. Kiti aiškina, kad tai yra audinio ilgis, o į plotį galima imti kiek nori. Tai kaip yra iš tiesų??? </p>

Gali būti tiek vienaip, tiek kitaip. Kita kryptimi, nei nurodo pardavėjas, negalima kabinti manau dviem atvejais: audinys tamprus (į ilgį turi temptis mažiau nei į plotį) arba su piešiniu, kuris akivaizdžiai tinka tik tam tikra kryptimi.
Atsakyti

Sveiki,

Gal Kaune turite romanečių siuvėjos tel.nr? Gal kokią nuorodą? Ačiū

Atsakyti
QUOTE(rugilaite @ 2018 10 30, 13:42)
<p>Sveiki,</p><p>Gal Kaune turite romanečių siuvėjos tel.nr? Gal kokią nuorodą? Ačiū</p>

Labai rekomenduoju Ausfa, visiem namam gaminomes pas juos, atvaziuoja, ismatuoja atsiveza daug audiniu, pataria, pasiuva, atvaziuoja ir pakabina, tik geriausios rekomendacijos apie dizainere Vilma 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritinelis1: 01 lapkričio 2018 - 21:00

o gal kas parekomenduotų kur žaliuzes arba roletus įsigyt?

Atsakyti
Sveikos, kokį užuolaidų saloną galite rekomenduoti Vilniuje, kad tenkintų kainos ir kokybės santykis?
Atsakyti

Hey. Na aš asmeniškai labiau roletų mėgėjas, žaliuzės man kažkaip atrodo perdaug detalių ir vargo turintis prietaisas, nepatogu valyti dulkes ir panašiai. Bet aišku kiekvienam savo. Rekomenduoju paskaityt šitą https://www.delfi.lt...a.d?id=67045056visai neblogi patarimai apie tai kaip išsirinktį ir ką. Dar yra iš lauko pusės tvirtinamas variantas https://baremarytai....roles-sistemos/ nors gal butams ne pats geriausias. Bet labai gerai tinka ir nuosaviems namams su dideliais langais. Gerai apsaugo nuo UV spindulių nes sulaiko beveik visą šviesą, o lygiagrečių pakreipimo laipsniai labai jautrūs, tai šviesos tikrai užtenka.

Atsakyti

Sveiki, galiu rekomeduoti roletų ir tinklelių gamintoją Kaune +370 656 65371

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryytia: 21 gegužės 2020 - 15:39
Ar turite kas tokias užuolaidas? https://www.ardena.lt/Allusion Pasidalinkite patirtimi ar kokybiškos, gražios? Kodėl jų kaina žiauriai skiriasi skirtinguose salonuose?
Atsakyti
QUOTE(lauryytia @ 2020 05 21, 16:36)
<p>Sveiki, galiu rekomeduoti roletų ir tinklelių gamintoją Kaune <strong><span>+370 656 65371</span></strong></p>

Ar dirba kituose miestuose?
Atsakyti