Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimas Vokietijoje

Labas visoms 4u.gif Gyvenancioms Vokietijoje.
Netingekime padeti vienos kitoms. Bukime pakancios bei nuolankios kito nezinojimui ar nemokejimui ieskoti informacijos.
Pries uzduodant klausima praverskite senas, uzdarytas temas-ten tikrai yra beveik visi atsakymai.
Atsakyti
praeita tema: http://www.supermama...howtopic=969707
Atsakyti
QUOTE(kastonasrudeninis @ 2015 01 29, 14:14)
praeita syki man dantis nemokamai nuvale  g.gif . o laiske parasyta " aus verwaltungstechnischen Grunden bitte....100 eur . tai kaip ir del kazkokiu administraciniu priezasciu, truputi juokingai ....

ieskokites kito dantisto, cia jus ryskiai isnaudoti nori, tipo jus nieko nezinot, tai galima biskeli pinigu ismelzti... doh.gif
nesu nieko pas dantista mokejusi, nebent uzsimanau pati kazkokiu keramikiniu plombu(pas mane jos nelaiko), arba kaip dabar prasidejo nesamones su dantu apvilkimu ir tiltu dejimu. uz valyma irgi nesu mokejusi. vaikams taip pat nemokamai viskas padaroma, ten tas Versiegelung pvz. kur isdygusiu kruminius padengia apsauga.
Atsakyti
o ir suaugusiems plombos nemokamos>? Idomu kaip su implantais (senatvei artejant ) reikia ruostis - ar finansuoja kazkiek? smile.gif

Ir dar gal kas zinos - kokie mokesciai yra esant Eigentumbesitzer - nekilnojamojo turto, zemes mokestis ar dar koks draudimas privalomas? Yra kazkas panasaus ir kiek? Aisku paprasciau matyt nuomoti, bet visgi smile.gif
Atsakyti
Priekiniu dantu plombos nemokamos, o "nematomu" dantu plombas, jei nori baltu o ne amalgamos, reikia primoketi. Bet siaip nera labai daug, priklauso nuo dantisto ir plombos dydzio, kokiu 30-60eur g.gif
Implantus siek tiek apmoka ligoniu kasa, bet labai nedidele dali. Man kadangi reikejo didelio implanto (pusantro dancio dydzio), skridau i LT jo darytis, su 2x skrydziais sumokejau dvigubai maziau, nei buciau sumokejus DE.
Galima apsidrausti papildomu dantu draudimu, kuris kazkiek tai kompensuoja visokias tokias islaidas, bet as esu pries visokius papildomus draudimus.... ax.gif

Turint savo nekilnojamaji turta, pirmiausia reikia moketi ji perkant isigijimo mokesti (Grunderwerbsteuer) - 3-5proc nuo vertes, priklauso nuo savivaldybes. Ir kasmet moketi Grundsteuer, priklauso irgi nuo vertes ir nuo savivaldybes, bet nera labai didelis,- jei nepameluosiu daugumoj visi moka kelis simtus euru uz buta/nama 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moocho: 31 sausio 2015 - 13:16
Sveikos, kur Vokietijoje pasikeist Lietuvoje isduotas teises ?
aciu
Atsakyti
QUOTE(Savannaa @ 2015 01 31, 15:23)
Sveikos, kur Vokietijoje  pasikeist Lietuvoje isduotas teises ?
aciu


Rathaus. Führerscheinstelle.
Atsakyti
QUOTE(Tybuka @ 2015 01 31, 22:13)
Rathaus. Führerscheinstelle.

jeigu ten tokia yra, o siaip Verkehrsamt. Man butu visai kitam mieste.
Papildyta:
QUOTE(l-aura @ 2015 01 31, 12:57)

Ir dar gal kas zinos - kokie mokesciai yra esant Eigentumbesitzer - nekilnojamojo turto, zemes mokestis ar dar koks draudimas privalomas? Yra kazkas panasaus ir kiek? Aisku paprasciau matyt nuomoti, bet visgi smile.gif

Ziurint kur tas namas, dauguma turi dar kitokiu mokesciu. Dar buna toks dalykas, jeigu miestas sugalvoja prie tavo namo padaryti ar atnaujinti saligatvi, tau irgi reikia uz ji moketi, tukstanciais.
Be to namas namui nera lygu, ziurint kokiam jis stovyje, gali prireikti daug daugiau investiciju sugrusti i ji, nei galvota. cia reikia pasidometi apie Auflagen bei Hauskauf ar pan. Pvz. jeigu senas apsildymas, gali prireikti ji iskart pakeisti, i toki, kuris atitiktu normas.
Jeigu name yra isnuomojami butai, taip pat yra Auflagen. Turi namas tureti energijos pasa, o kad ji gauti, turi buti atitinkamai apsiltintas ir t.t. vnz. gali ne tik nuosavybe, bet ir nelaime sau uzsikrauti, reik ziuret ka perki.
Atsakyti
jo,jau pastebejau kad De visokiu apribojimu ir kontroles pilna biggrin.gif Demokratija smile.gif

o sakykit jei vaikams reikia breketu - matyt papildomai moketi reikia, paprastas draudimas ko gero ju nekompensuoja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l-aura: 01 vasario 2015 - 11:04
Prisijungiu ir aš prie šios temos, atsiprašau jei vėl kartosis mano klausimas.
Kokios butų nuomos kainos Berlyne?Turiu omeny periferinį miegamąjį rajoną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alceste: 01 vasario 2015 - 15:22
QUOTE(Alceste @ 2015 02 01, 14:21)
Prisijungiu ir aš prie šios temos, atsiprašau jei vėl kartosis mano klausimas.
Kokios butų nuomos kainos Berlyne?Turiu omeny periferinį miegamąjį rajoną.


Nueinat i puslapi immoscout.de arba immowelt.de ir isivedat rajona koki norit ir pamatysit, nes pauschal atsakymo sia tema nera 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2015 02 01, 12:03)
jo,jau pastebejau kad De visokiu apribojimu ir kontroles pilna biggrin.gif Demokratija smile.gif

o sakykit jei vaikams reikia breketu - matyt papildomai moketi reikia, paprastas draudimas  ko gero ju nekompensuoja?


Mano vaikas 9 metai buvo pas Kieferorthopäde, jam pasake kad reikia kazkur tai kazka tai lygint (nelabai vokiskai supratau), atsiunte tipo paskaiciavimus 3500 Eur. blink.gif Klausiau draugiu, patare dar pas kita gydytoja apsilankit. As pati pas vaika nematau kreivu dantu, tik vienas isaugu trupuciuka ne i tema. Ir sake kad galima kreiptis i savo draudima ir prasyti kad jie periimtu islaidas. Tai va padariau termina pas kita, paziuresim ka pasakys ir paskaiciuos. Dabar tai paprasysiu, kad tiesiog parodytu kur ir kaip reikia dailint dantukus uz tokia suma. smile.gif
Atsakyti