Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sportuoti sporto klube, n-toji tema

as uzdariau senus, tai ir atidarau naujus namucius sportininkems wub.gif
Atsakyti
Sveikos, jungiuos as prie jusu smile.gif
Siuo metu mano tikslas nr 1- susigrazinti riesta uzpakali. Ir noriu riebala apdegint.
Siaip svorio mest nereikia, bet padirbet ties atskirom kuno dalim tikrai reikia.

Nesu naujoke sporte. Tik dabar buvau beveik 6 metams apleidus sporto sale (vaikai, seima...)

Domiuosi del treniruociu sakiciaus savaiteje. Visur patarineja mx max 5 kartus per savaite, nes persitreniravimas tik blogesnius rezultatus atnes. Tik nerandu kokius tiksliai.
Kiek jus kartu per savaite sportuojate?
Atsakyti
3-4 kartus, 5 man jau per daug būtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2015 01 31, 23:24)
Sveikos, jungiuos as prie jusu smile.gif
Siuo metu mano tikslas nr 1- susigrazinti riesta uzpakali. Ir noriu riebala apdegint.
Siaip svorio mest nereikia, bet padirbet ties atskirom kuno dalim tikrai reikia.

Nesu naujoke sporte. Tik dabar buvau beveik 6 metams apleidus sporto sale (vaikai, seima...)

Domiuosi del treniruociu sakiciaus savaiteje. Visur patarineja mx max 5 kartus per savaite, nes persitreniravimas tik blogesnius rezultatus atnes. Tik nerandu kokius tiksliai.
Kiek jus kartu per savaite sportuojate?

Persisportuojant gali sudeginti raumeni.
Atsakyti
QUOTE(South @ 2015 02 01, 11:07)
Persisportuojant gali sudeginti raumeni.

Na taip. Raumenims atsistatyti reikia 48 val.
Bet jei as kasdien darau vis kitai raumenu grupei pratimus?
Atsakyti
as rytais vaziuoju i klases, vakare smegenis pravedint ant tako, dviracio arba slidziu 4u.gif 4-5 d./sav. kai nelankiau klasiu, namie sportuodavau su kamuoliu ir bodyflex (rytais) 4u.gif dabar trenere pasake, jei 2k. bodypump, 2k. cxworx ir 2-3 val. cardio per sav. po 8 sav. prades matytis rezultatai.... tai bandysiu cia juos iziuret biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukine prerija)
Cla negreitina metabolizmo, jie neleidzia absorbuoti angliavandeniu, pvz neleidzia eiti i pilva viskam 4u.gif


Net ir taip galima? bigsmile.gif Ar tik i pilva neleidzia nueiti ar ir visur kitur? Raso, kad naturalus papildai. O kaip yra is tiesu? Organizmas nepripranta prie ju? Nebus taip, kad nutraukus ju vartojima issiderins viskas? g.gif Tikiuosi, kad normaliai suformulavau savo mintis biggrin.gif



As sportuoju 4 kartus per savaite dabar. Anksciau trenere buvo sudariusi programa 3 dienoms per savaite, bet dabar pridejo dar viena papildoma diena uzpakaliukui.
Atsakyti
Sveiko merginos,
Sportuoju 3 menesi,3k/sav- aisku rezultatu nelabai matosi, be to trenere labai atsainiai žiūri į savo darbą, na bet nesiskusti atėjau smile.gif Noriu paklausti kaip sportuoti, kad paploninit blauzdas, slaunis... Kiek skaiciau tai dariau blogai, ivairus pratimus su didelem masem, ziuriu rekomenduoja su mazesnem ir daugiau kartu. Tiesa? Ir kuris elipsinis geriausias? Ačiū ax.gif
Atsakyti
Dideli svoriai su mazesniais pakartojimais raumenu auginimui. Daugiau pakartojimu su mazesniais svoriais- riebalu deginimui, liesai raumenu masei.
Man pats geriausias cardio yra begimo takelis. Su elipsiuku ir pan tik apsilimus pries treniruotes darau.
Dviracius isvis isimciau is sales. Bet cia mano nuomone smile.gif
Atsakyti
Ačiū Esha 4u.gif
Atsakyti
na ką sportininkės? mirksiukas.gif įsivažiavau ir aš pagaliau, nesimuliuoju, iki galo stengiuosi, tai sezonui tikiuosi pasiekti rezultatų.

Klausimėlis: troso trauka plačiai / siaurai, čia nugarai-kuo skiriasi? Kuris būdas tinkamesnis?
Atsakyti
Gal kas turit minciu, kaip reikia sportuoti, kokius pratimus atlikti, ko geriau nedaryti, kai norima sumazinti slaunu raumeninguma? biggrin.gif pas mane slaunys vos gavusios didesni kruvi iskart ima pustis, turiu omeny, puciasi raumenys g.gif noreciau sumazinti juos blink.gif nebezinau nei kaip besportuoti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bubbleghost: 15 vasario 2015 - 12:03