[quote=murmur,2015 05 14, 22:58]
remarka nelabai suprantu koks tikslas kraustytis kas 30km

pačioj Kroatijoj užtektų dviejų nakvynės vietų, visą kitą pakeliui aplankant. Kam vaikus tampyti vis į kitą vietą
Kad mes ilgai vienoj vietoj neištempiam

be to tuomet vis tiek tąsymas gaunasi, geriau vienoj vietoj kelias naktis, paskui kitoj. Mes taip Sicilijoj išbandėm ir labai tiko/patiko, o šiaip kiekvienas keliauja kaip jam geriau
Papildyta:
QUOTE(mutti @ 2015 05 14, 23:11)
Remarka, gal galėtumėte pasidalinti info, kur užsisakėte nakvynę Čekijoje, kažkur prie ežerų ? Niekaip nerandame nakvynės už priimtiną kainą (iki 50Eur)
Gal kas nors galėtų parekomenduoti kokį Hotelį ar apartamentus maždaug nuo Vyškovo iki Mikulovo tame kelio tarpe

Arba bent pasufleruokite kur ieškoti, nes bookingas tai nesamoningas kainas meta ( mes keliausim 2 suaugę ir 3 vaikai)
Mes irgi niekaip neradom normalios kainos ( mums normali kaina ne daugiau 50 eur, nematau prasmės daugiau mokėti ) todėl po ilgų ieškojimų radau čia
http://www.kemp-merk.../en/price-list/ parašiau el paštu, po kelių dienų atsakė, kad laukia. Kaina už bungalow 1040 CZK ( apie 40 eur už 2+2 )