Įkraunama...
Įkraunama...

Rival de Loop YOUNG kosmetika

Sveikos 4u.gif

Droge neseniai pasirodė naujas RDL Young kosmetikos stendas.
Gal jau ką išbandėte? Kas patiko, nepatiko?

user posted image

Kosmetika pigi, pagal pakuočių ir kt. vaizdą matomai orientuota į paaugles, bet gal yra kokių "perliukų", t.y., gaminių, kurie gana kokybiški ir verti dėmesio? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo odriana: 11 vasario 2015 - 09:49
Esu bandžiusi šitokį tušą

user posted image
(nuotrauka skolinta)

Man patiko - blakstienas dengė gražiai, nenubyrėjo, nusivalydavo lengvai, kaina - juokinga. Kai norėjau antrą kartą pirkti, pasirodė, kad nebėra! Tai visai nudžiuginote mane dabar, kad stendas atsirado, gal ir tas tušas bus smile.gif
Atsakyti
man patiko nagų lakas. Platus šepetėlis, vienu užtepimu visą nagą padengia, gera pigmentacija, nei per skystas, nei per tirštas, gana greitai džiūsta. Turiu raudoną, bet turbūt pirksiu dar kokią kitą spalvą smile.gif
Atsakyti
Paliksiu savo atsiliepimus:

Rival de loop young eyeshadow base
Labai patiko, lengvai tepasi, beveik nesimato ant vokų, šešėliai tikrai ilgiau išlieka. Minusai man yra pakuotė ir nelabai skalsiai naudojasi.
user posted image

Rival de loop young eyeliner pen
Taip pat labai patiko, yra visiška Maybelline master precise kopija.
user posted image

Rival de loop young liquid concealer
Visiškai nepatiko, smirdėjo, lipnus kaip klijai.
user posted image

Rival de loop young lip liner 04 classic red
Patiko, graži ir pigmentuota spalva, nors Essence labiau patiko, tačiau šis irgi naudotinas, išlieka vidutiniškai.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sinceraaa: 12 vasario 2015 - 16:42
Buvau apžiūrėti ir deja, labai nuvylė asortimentas sad.gif Labai paprasti, banalūs šešėlių, pieštukų atspalviai, blizgiai visi su atskirais blizgučiais.. nieks nesudomino unsure.gif
Atsakyti
Kas is Vilniaus, gal galetumet parasyti, kuriuose Droguose matete sia kosmetika? Nes pastebejau, kad tikrai ne visuose yra. Maciau Oze, bet jis tolokai man, o tarkim Traku g. nebuvo, Totoriu g. irgi nemaciau...
Atsakyti
Tikrai mačiau Panoramos ir Antakalnio Droguose
Atsakyti
Flo., aciu smile.gif O as va siandien uzbegau i Europos Droga, ten taip pat yra sios kosmetikos. Gal kazkam ten bus pakeliui.

Nusipirkau pora nagu laku, tusa, seseliu ir lupu blizgesi, isbandysiu. Ai beje, kas patiko - daugelio prekiu yra testeriai, o pacios prekes visos supakuotos lipniom juostom, viskas tvarkingai sudeta, niekas neisdraskyta, kaip kartais buna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Himawari: 13 vasario 2015 - 20:54
Aš išbandžiau akių pieštuką-šešėlius ir lūpų dažus
http://venividi.lt/s...-ar-pigu-puiku/
Patiko, nors tai trumpalaikės priemonės. Sinceros minėtas maskuoklis nepatinka, labai smirda.
Patinka maskuoklių paletė, panaši į catrice.

Pylimo g. Droge prie kiaušinio yra šios kosmetikos, čia kas ieškojo senamiestyje.
Atsakyti
Gal Klaipedoj kur matet? Bigo Droge tik keletas tusu prie kasu padeta...
Atsakyti
QUOTE(laisvebe @ 2015 02 15, 12:47)
Gal Klaipedoj kur matet? Bigo Droge tik keletas tusu prie kasu padeta...

akropolio droge yra ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Mano pirkiniai:

* keletas akių šešėlių - pieštukų (patiko)
* lapeliai veidui, skirti nuimti blizgesį (pigesni nei Essence, tik pati pakuotė ne tokia patogi ir 10vnt. mažiau)
* nagų lako korektorius - pieštukas (patiko)

Norėjau nusipirkti išbandyti ir akių šešėlių bazę, bet nė viename iš dviejų aplankytų Drogų jos nebuvo.
Beje, viename Droge pakuotės buvo apklijuotos, kad jų nebūtų galima atidaryti, o kitame - ne.

Taip pat sudomino tik keletas įdomesnių spalvų nagų lakų, taip pat kepti šešėliai (tokiose mažose, apvaliose pakuotėse) bei lūpų pieštukai.
Hmm... o daugiau nieko gero nepastebėjau g.gif

Smagu, kad mano sukurta tema sulaukė ir Jūsų atsiliepimų thumbup.gif
Atsakyti