Įkraunama...
Įkraunama...

Roaccutane (IV dalis)

Pirma tema

Antra tema

Trečia tema

Toliau dalinamės patirtimi apie gydymą ROA.

Ar yra šiuo metu vartojančių šiuos vaistus? Kokie rezultatai?
Aš pries tris dienas išgėriau pirmą tabletę, man skirta doze labai maža 10mg per dieną ir tik 4 mėnesius. Žiūrėsiu kas bus ir lauksiu rezultatų bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutikutė: 11 vasario 2015 - 16:49
Negi near siuo metu besigydanciu ROA? pasidalinkit patirtim kaip sekasi bigsmile.gif kada islindo pirmieji pasaliniai pozymiai, kokiom dozem geriat...
As tai va spelioju ar gali buti viduriu problemos susijusios su siuo vaistu g.gif nes kai isgeriau pirma tablete, po kokio 3-4val nelabai gerai jau buvo ir iki siol near tvarkoje tie viduriai...maista atmeciau, nes visa seima ta pati valgom, I infekcija nepanasu, nes tikrai ne taip stipriai. Gal cia pasalinis poveikis toks gali buti g.gif
Atsakyti
Niekas neprisijungia, tai as viena dienorasti rasysiu tada biggrin.gif

Siandien isgeriau 9 tablete, jau pries 2 dienas pastebejau smarku pablogejima t.y. padaugejo spogu, tiek dideliu tiek maziuku. Visa oda sudirgusi, paraudusi, pradejo smarkiai serpetoti, labia raudonos akys, kaip uzdegimines atrodo ir lupos isdziuvusio, tempia, net vazelinas nepadeda unsure.gif
Virskinimo problemos baigesi, bet nesu tikra as jos buvo susijusios su ROA.
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2015 02 17, 16:24)
Niekas neprisijungia, tai as viena dienorasti rasysiu tada biggrin.gif

Siandien isgeriau 9 tablete, jau pries 2 dienas pastebejau smarku pablogejima t.y. padaugejo spogu, tiek dideliu tiek maziuku. Visa oda sudirgusi, paraudusi, pradejo smarkiai serpetoti, labia raudonos akys, kaip uzdegimines atrodo ir lupos isdziuvusio, tempia, net vazelinas nepadeda unsure.gif 
Virskinimo problemos baigesi, bet nesu tikra as jos buvo susijusios su ROA.

Kokiomis dozėmis geri?
Atsakyti
QUOTE(Siaip111 @ 2015 02 24, 18:38)
Kokiomis dozėmis geri?

Juk rase pirmoje zinuteje, kad po 10mg i diena smile.gif
Atsakyti
Nepastebėjau. Įdomi schema 10 mg keturiems mėnesiams. Kodėl čia taip? Mano asmenine nuomone 10 mg tik išjudina viską, bet sunku pasiekti norimų rezultatų, aišku tavo gydytoja gal geriau žino. Mano nuomone geriau gerti trumpiau ir šiek tiek didesne doze.
Atsakyti
Kadangi pas mane problema nera didele ir net ne ant veido, o pagrinde ant nugaros, tai daktare pritaike kitoki gerimo modeli. Sake tas drastiskas didelem dozem netinkamas man. Kazkaip aiskino, kad naujausi tyrimai parode, jog nelabai svarbu ar geri po 10mg ar po 40mg bet kai susidaro tam tikra koncentracija kraujyje, pradeda gereti ir geriant mazom dozem pasaliniai poveikiai mazesni.
Kol kas esu labia patenkinta rezultatu, geriu 17d jau ir pradejo tvarkytis veido oda, nebesiriebaluoja plaukai taip smarkiai. Anksciau galva plaudavau kasdien. Netgi jeigu vakare issiplaudavau tai kita diena per pietus jau baisiai atrodydavo, palei smilkinius jau riebus budavo. Dabar jau 2 paras atrodo kaip ka tik is vonios thumbup.gif Labai pagerejo veido bukle, kalbu ne apie spuogus, o bendra vaizda. Kaip ir plaukai tai ir veidas man riebedavo per pora valandu nuo nusiprausimo, visada nesiodavausi serveteles, kad galeciau pavalyti blizganti veida. Bet prie tokio didelio riebalu issiskyrimo turejau ir kita odos beta, ji begalo serpetojo, nepadejo jokios gilaus drekinimo proceduros ir jau aisku jokie kremai....Negaledavau uzsitepti pudros ant veido, nes iskart pasisiausdavo oda, kaip nutarkuota butu. Dabar isgerus 14 tableciu viena diena labai paumejo serpetojimas, bet nusiprausus po dusu ta oda atrodo atmirko ir tiesiog atsoko nuo veido, as smarkiau pabraukiau ranksluosciu ir ji visa nusivoliojo tiesiog bigsmile.gif . Po apacia liko lygi, svelni ir neserpetota oda thumbup.gif Po daugelio metu dabar galeciau uzsitepti krempudra ir ji graziai pasidengtu bigsmile.gif Jokio kuno sausejimo nejauciu, nesitepu jokiais kuno kremais, gal siek tiek lupos labiau dziusta, bet tikrai ne baisiai ir uztenka patepti lupu balzamu. Nugaros situacija gereja irgi t.y. nebelenda nauju giluminiu ir skausmingu spuogu. Anksciau pas mane ju visada budavo nuo 5 iki 10 vienu metu. Tokie baisus, dideli, raudoni, kurie savaite kyla ir dazniausiai neiskyla, o "sulenda" atgal ir salia dar du kilt pradeda. Taip pat karts nuo karto turedavau toki "grozi" ir po zandikaulio linija, jau galima sakyti ant kaklo, tose zonose kur limfmazgiai. Irgi tokie giluminiai kildavo, o nuo ju likdavo violetines demes. Nei ant kaktos, nei ant skruostu ar smakro spuogu neturejau. Didziausia diskomforta kele nugara, ypac vasara kai geda budavo maudymuka uzsideti, be to visada tekdavo rinktis rubus uzdara nugara...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutikutė: 26 vasario 2015 - 09:34
QUOTE(Tutikutė @ 2015 02 26, 09:29)
Kadangi pas mane problema nera didele ir net ne ant veido, o pagrinde ant nugaros, tai daktare pritaike kitoki gerimo modeli. Sake tas drastiskas didelem dozem netinkamas man.  Kazkaip aiskino, kad naujausi tyrimai parode, jog nelabai svarbu ar geri po 10mg ar po 40mg bet kai susidaro tam tikra koncentracija kraujyje, pradeda gereti ir geriant mazom dozem pasaliniai poveikiai mazesni.
Kol kas esu labia patenkinta rezultatu, geriu 17d jau ir pradejo tvarkytis veido oda, nebesiriebaluoja plaukai taip smarkiai. Anksciau galva plaudavau kasdien. Netgi jeigu vakare issiplaudavau tai kita diena per pietus jau baisiai atrodydavo, palei smilkinius jau riebus budavo. Dabar jau 2 paras atrodo kaip ka tik is vonios thumbup.gif  Labai pagerejo veido bukle, kalbu ne apie spuogus, o bendra vaizda. Kaip ir plaukai tai ir veidas man riebedavo per pora valandu nuo nusiprausimo, visada nesiodavausi serveteles, kad galeciau pavalyti blizganti veida. Bet prie tokio didelio riebalu issiskyrimo turejau ir kita odos beta, ji begalo serpetojo, nepadejo jokios gilaus drekinimo proceduros ir jau aisku jokie kremai....Negaledavau uzsitepti pudros ant veido, nes iskart pasisiausdavo oda, kaip nutarkuota butu. Dabar isgerus 14 tableciu viena diena labai paumejo serpetojimas, bet nusiprausus po dusu ta oda atrodo atmirko ir tiesiog atsoko nuo veido, as smarkiau pabraukiau ranksluosciu ir ji visa  nusivoliojo tiesiog  bigsmile.gif . Po apacia liko lygi, svelni ir neserpetota oda thumbup.gif  Po daugelio metu dabar galeciau uzsitepti krempudra ir ji graziai pasidengtu bigsmile.gif  Jokio kuno sausejimo nejauciu, nesitepu jokiais kuno kremais, gal siek tiek lupos labiau dziusta, bet tikrai ne baisiai ir uztenka patepti lupu balzamu. Nugaros situacija gereja irgi t.y. nebelenda nauju giluminiu ir skausmingu spuogu. Anksciau pas mane ju visada budavo nuo 5 iki 10 vienu metu. Tokie baisus, dideli, raudoni, kurie savaite kyla ir dazniausiai neiskyla, o "sulenda" atgal ir salia dar du kilt pradeda. Taip pat karts nuo karto turedavau toki "grozi" ir po zandikaulio linija, jau galima sakyti ant kaklo, tose zonose kur limfmazgiai. Irgi tokie giluminiai kildavo, o nuo ju likdavo violetines demes. Nei ant kaktos, nei ant skruostu ar smakro spuogu neturejau. Didziausia diskomforta kele nugara, ypac vasara kai geda budavo maudymuka uzsideti, be to visada tekdavo rinktis rubus uzdara nugara...

Pas manęs irgi nedidelė problema (sąlyginai, nes matyt, kur tikrai nedidelės iš viso tokių vaistų negeria) bet teko gerti, smarkiai nebėrė, bet užtai tokiais cistiniais spuogais, kur po dvi savaites negyja, ypač kaklo srityje, kaip ir tau. Taigi arba tepliotis antibiotikais ir kelių skirtingų rūšių tepalais arba gerti vaistus. Mano gydytojos nuomone po mėnesio gėrimo turi apskritai nebeberti, neturi būti nei vieno spuogelio. Man nuo 10 mg. būklė pagerėja, bet vis vien koks spuogas išlenda, inkštirų padaugėja smarkiai, todėl antrą mėnesį geriu po 20 mg., va tada galiu pamiršti visus spuogus ir inkštirus. Iš viso gersiu tik tris mėnesius. Mano veido oda tokia pati, kaip tavo, linkusi riebalautis, bet kartu ir sausėja. Geriant vaistus aišku nebesiriebalauja nei veidas, nei plaukai. Kaip ir tau sausėja lūpos. Bendrai paėmus, jei Roaccutanas būtų vitaminai, aš juos gerčiau matyt nuolatos, nes man vien psichologiškai yra atgaiva nuo varginančios odos priežiūros, šiuo metu tereikia tik pasitepti drėkinančiu kremu. Visgi nustojus gerti riebalavimasis sugrįžta, svarbu nebebertų ir aišku nebūtų jokių blogų šalutinių poveikių.
Atsakyti
Kazkoks vel pablogejimas unsure.gif atsirado raudonos demes ant veido, bet ne spuogai, o tarsi alerginis berimas, tokie nelygumai raudoni ant skruostu pagrinde. Ir du giluminiai islindo...vienas ant nugaros ir vienas po skruostikauliu verysad.gif Salutiniu pozymiu dabar nejauciu jokiu, bet pradedu galvot , kad reikes pasiprasyti padidinti doze, nes visgi jau po 3 savaiciu gerimo nebeturetu nauju giluminiu lysti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2015 03 01, 20:04)
Kazkoks vel pablogejimas unsure.gif  atsirado raudonos demes ant veido, bet ne spuogai, o tarsi alerginis berimas, tokie nelygumai raudoni ant skruostu pagrinde. Ir du giluminiai islindo...vienas ant nugaros ir vienas po skruostikauliu verysad.gif  Salutiniu pozymiu dabar nejauciu jokiu, bet pradedu galvot , kad reikes pasiprasyti padidinti doze, nes visgi jau po 3 savaiciu gerimo nebeturetu nauju giluminiu lysti unsure.gif

Tai va būtent... tą ir norėjau pasakyti... man irgi, kol gėriau 10 mg išlįsdavo, aišku jie žymiai greičiau užgydavo, bet vis tiek, jei jau geri šituos vaistus, turi ir rezultatas būti, mano gydytojos nuomone berti nebeturi jau po mėnesio. Man pradėjus gerti po 20 mg nebeiškilo nei vienas.
Atsakyti
QUOTE(Siaip111 @ 2015 03 02, 15:28)
Tai va būtent... tą ir norėjau pasakyti... man irgi, kol gėriau 10 mg išlįsdavo, aišku jie žymiai greičiau užgydavo, bet vis tiek, jei jau geri šituos vaistus, turi ir rezultatas būti, mano gydytojos nuomone berti nebeturi jau po mėnesio. Man pradėjus gerti po 20 mg nebeiškilo nei vienas.

Kokios cia gydytojos tokia nuomone? Pati geriau du kartus, ne po 10mg ir ne po 20mg ir po menesio dar vienas kitas spuogelis tikrai islisdavo smile.gif labai daug skaiciau ir uzsienieciu forumu, kurie is viso geria ir po 80mg ir vis tiek beria ir po menesio ir po dvieju.. roaccutanas tikrai nera greito veikimo vaistas wink.gif
Atsakyti
Na man irgi greit uzgijo, net neitiketinai greit, realiai viena diena nuo ryto iki vakaro didejo ir skausmingas buvo, kita diena tik plemas raudonas likes.
Man del pasaliniu neramu, kazkaip del to ir galvojau, kad geriau gerti mazesnem dozem, tipo ilgiau gerti reikia, bet efektas tas pats, o pasaliniu maziau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutikutė: 03 kovo 2015 - 11:15