Įkraunama...
Įkraunama...

PAGUNDOS 51 TEMA

user posted image
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2015 02 12, 19:55)

gerai, nebeklausinesiu 4u.gif

QUOTE(OneTouch @ 2015 02 12, 19:56)
Vyrui išaiskinau kas manęs netenkina ir tiek.nepatinka jam mano  noras keist gyvenimą.
ex nežinau.. gražiai kalba,atrodo viskas gerai su juo,bet..per silpnas jis man..

o kaip tu ta gyvenima nori keist?
kaip suprast silpnas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eden@: 12 vasario 2015 - 20:25
Kartais vyrai moka nustebinti. Tik prašau neteisti, o pasijuokti, kam juokinga, o kam ne, nekomentuoti. Vienam vyrukau daviau tel nr. ir įspėjaum, kad atsižvelgdamas į mano santykių statusą rašytų atsakingai. Jis pasakė, kad parašys kaip IKI. Šiandien dieną gavau iš IKI reklaminę sms, tik pamačiau IKI ir išjungiau. Dabar gavau iš to pačio nr liūdną veidelį ir atidžiau į pirmą žinutę pažiūrėjau, o ji tokia: "02-12-18 d. IKI KLAIPĖDOJE naminiams avokadams - 95 %, gyvoms gėlėms - 97 %. Taikoma tik Aistei" biggrin.gif miestas ir vardas pakeistas smile.gif

mūsų pokalbio tema buvo apie gėles ir avokadus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltavarna99: 12 vasario 2015 - 20:44
QUOTE(Eden@ @ 2015 02 12, 20:24)
gerai, nebeklausinesiu  4u.gif
o kaip tu ta gyvenima nori keist?
kaip suprast silpnas? g.gif

Pradėsiu daugiau dirbti ir kaupti pinigus juodai dienai.nebeleisiu niekam joti man ant kupros.
Tiesiog mane reikia suvaldyti,esu linkusi "triznioti",noriu kad tiesiog mokėtų nuramint,o ne triznioti kartu.nežinau kaip išsireikšti kitaip.tiesiog jaučiuosi llabiau subrendusi už jį.myliu beproto,žinau kad niekada niekam to nebejsusiu,bet dabar dar ir mąstau..
Atsakyti
QUOTE(baltavarna99 @ 2015 02 12, 20:43)
Kartais vyrai moka nustebinti. Tik prašau neteisti, o pasijuokti, kam juokinga, o kam ne, nekomentuoti. Vienam vyrukau daviau tel nr. ir įspėjaum, kad atsižvelgdamas į mano santykių statusą rašytų atsakingai. Jis pasakė, kad parašys kaip IKI. Šiandien dieną gavau iš IKI reklaminę sms, tik pamačiau IKI ir išjungiau. Dabar gavau iš to pačio nr liūdną veidelį ir atidžiau į pirmą žinutę pažiūrėjau, o ji tokia: "02-12-18 d. IKI KLAIPĖDOJE naminiams avokadams - 95 %, gyvoms gėlėms - 97 %. Taikoma tik Aistei"  biggrin.gif  miestas ir vardas pakeistas smile.gif

mūsų pokalbio tema buvo apie gėles ir avokadus biggrin.gif

pasijuoksiu biggrin.gif ir gerai, neteisiu..kad jau prasai smile.gif
kiek jam metu?
Atsakyti
QUOTE(Eden@ @ 2015 02 12, 21:11)
pasijuoksiu  biggrin.gif  ir gerai, neteisiu..kad jau prasai  smile.gif
kiek jam metu?


Nepamenu, gal 27 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(OneTouch @ 2015 02 12, 22:05)
Pradėsiu daugiau dirbti ir kaupti pinigus juodai dienai.nebeleisiu niekam joti man ant kupros.
Tiesiog mane reikia suvaldyti,esu linkusi "triznioti",noriu kad tiesiog mokėtų nuramint,o ne triznioti kartu.nežinau kaip išsireikšti kitaip.tiesiog jaučiuosi llabiau subrendusi už jį.myliu beproto,žinau kad niekada niekam to nebejsusiu,bet dabar dar ir mąstau..

Paryskinta dalis prajuokino lotuliukas.gif .
Patikek, pajausi tikrai. Ypac jei su vyru issiskirsi. Idomu, kiek tau metu. Lyg tai rasei apie 30, bet net keista, koks is tikro vaikiskas tavo naivumas. Turbut mazai dar gyvenime esi apsvilus ir sunkumu patyrus. Gal ir tikrai butu tau sveika pabandyt ant savo subines pagyvent, issiskirt, pabandyt but su tuo vyruku, nusivilt juo, galop, nekest gal net. Subrestum tada tikrai, o ir seima pradetum vertint kaip nejudinama vertybe.
Atsakyti
QUOTE(OneTouch @ 2015 02 12, 21:05)
Pradėsiu daugiau dirbti ir kaupti pinigus juodai dienai.nebeleisiu niekam joti man ant kupros.
Tiesiog mane reikia suvaldyti,esu linkusi "triznioti",noriu kad tiesiog mokėtų nuramint,o ne triznioti kartu.nežinau kaip išsireikšti kitaip.tiesiog jaučiuosi llabiau subrendusi už jį.myliu beproto,žinau kad niekada niekam to nebejsusiu,bet dabar dar ir mąstau..


akys atsivere bigsmile.gif
zinok baltavarna irgi yra taip sakius...dabar tu paklausk jos ar taip ir yra biggrin.gif
QUOTE(baltavarna99 @ 2015 02 12, 21:16)
Nepamenu, gal 27  smile.gif

jaunas smile.gif bandai praskaidrint kasdienybe?
Atsakyti
QUOTE(Eden@ @ 2015 02 12, 21:26)
akys atsivere  bigsmile.gif 
zinok baltavarna irgi yra taip sakius...dabar tu paklausk jos ar taip ir yra  biggrin.gif

jaunas  smile.gif  bandai praskaidrint kasdienybe?


tiesiog kol MB skaidrino kasdienybę su žmona, reikėjo pabendrauti su kuo nors, o šiaip nieko skaidrint nenoriu smile.gif blyn kaip nepasisekė, gripas puola, visi valentines ir savaitgalio planai gali nueit šuniui ant uodegos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(baltavarna99 @ 2015 02 12, 21:30)
tiesiog kol MB skaidrino kasdienybę su žmona, reikėjo pabendrauti su kuo nors, o šiaip nieko skaidrint nenoriu smile.gif blyn kaip nepasisekė, gripas puola, visi valentines ir savaitgalio planai gali nueit šuniui ant uodegos  doh.gif

kalk baltos cierka! poto arbatu!
Atsakyti
Neitikinsit.žinau ką jaučiu,ką tiek metų jaučiau.jis visada bus įpatingas..jis mano sielos veidrodis.
Atsakyti
QUOTE(OneTouch @ 2015 02 12, 21:34)
Neitikinsit.žinau ką jaučiu,ką tiek metų jaučiau.jis visada bus įpatingas..jis mano sielos veidrodis.

to tu jam? ypatinga?
Atsakyti