Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(jonas_k @ 2015 02 18, 12:14)
Ar kas zadat uzsakinet is vente-privee Garvalin batuku uz geresne kaina iki rytdienos galioja. Mes cia su drauge galvojam uzsakyt pora poru, gal dar yra tokiu kaip mes "uzsimiegojusiu". Galeciau ir as parinkti, tik kad pirma karta is cia pikrciau, tikiuosi nepadaryciau klaidu. siusciau per tuki.
Ok, bandysiu uzsakinet, tik nezinau su kokia kortele cia man uzsakinet, gal kas patartu, kad neatsauktu uzsakymo. Ar ir paypal galimas ar geriau koki mastercarda?

Laukiu krepseliu el pastu - vbarbara72@gmail.com iki siandien 15 val, tada uzsakinesiu. Tik jau prasysiu, kad pries galutinai uzsakant pervestumet pinigelius (nes nezinau kiek zadat uzsakyt, tai gali pritrukti lesu sasakitoje smile.gif ). Mano seb ir swed, atsiusiu kaip atsakymus i el laiskus.


Esam 6, tai dar lauksiu kelias minutes ir bandysiu uzsakyt, tikiuosi pavyks, nes vakare butu man sunkoka prisest su visu uzsakymu
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 02 18, 14:27)
Del rasymo net nzn, bet as visur angliskai rasau ir viskas ok buna. Nano ir vienu batu parasyta pristatymas 17d, bet nepristatyti jie dar kaip suprantu.

ačiū, bandžiau chatintis, bet angliškai nepriėmė - parašė rašyti emailą, išsiunčiau, žiūrėsiu ką atrašys g.gif
Papildyta:
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 02 18, 10:56)
paštuke tuščia sad.gif jau ne pirmą kartą pastebiu, kad jus pardavėjai labai lepina. išduokit paslaptį ką darot? wub.gif

Viktorija, tu tokia gerietė - visada patarsi, visada sutiksi ir dar tokiais kiekiais nupirksi wub.gif
Aš gavau amazon.de kodą 10€, jei nori atsiųsiu tau - kaži leis kitam jį panaudoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2015 02 18, 16:10)
Aš gavau amazon.de kodą 10€, jei nori atsiųsiu tau - kaži leis kitam jį panaudoti  g.gif

leis, kodas juk nesusietas su banko kortele, o tiesiog vienkartinis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2015 02 18, 16:10)

Viktorija, tu tokia gerietė - visada patarsi, visada sutiksi ir dar tokiais kiekiais nupirksi  wub.gif
Aš gavau amazon.de kodą 10€, jei nori atsiųsiu tau - kaži leis kitam jį panaudoti  g.gif

ačiū wub.gif kol kas nieko neplanuoju pirkti, bet jei sugalvočiau ką pirkti ir koduko negausiu, žinosiu, kur kreiptis
Atsakyti
kai kas ir mūsų naudai biggrin.gif

http://evaistine.cam...utrogena-200-ml

http://www.cocooncen...00ml/11763.html
Atsakyti
Sveikos, is kur perkat gliukozamina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kvarta @ 2015 02 18, 16:32)

o stebuklai drinks_cheers.gif Neutrogena skandinavų, tai gal dėl to pas mus pigiau g.gif nei Prancūzijoje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 18 vasario 2015 - 15:40
QUOTE(jonas_k @ 2015 02 18, 15:54)
Esam 6, tai dar lauksiu kelias minutes ir bandysiu uzsakyt, tikiuosi pavyks, nes vakare butu man sunkoka prisest su visu uzsakymu

Garvalin uzsakyma padariau, visoms issiunciau laiskelius, tikiuosi neatsauks uzsakymo. Kol kas pinigelius nuo saskaitos rezervavo.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 02 18, 16:39)
o stebuklai drinks_cheers.gif  Neutrogena skandinavų, tai gal dėl to pas mus pigiau  g.gif nei Prancūzijoje

gal bandėt? ar gera ta Neutrogena.. čia naujiena lyg tokia ax.gif (už 12litų biggrin.gif) rašo tai gražiai smile.gif
http://evaistine.cam...neutrogena250ml

rimtai, panos, gal kas naudojo ar naudoja 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvarta: 18 vasario 2015 - 15:59
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 02 18, 16:29)
ačiū wub.gif  kol kas nieko neplanuoju pirkti, bet jei sugalvočiau ką pirkti ir koduko negausiu, žinosiu, kur kreiptis

Gal kas pasidalins nereikalingu koduku amazon.de?Labai reikia.:-)
Atsakyti
Kas per amazon.de kodukai? bigsmile.gif Einu ir aš ieškot - vakar kaip tik batus ten nužiūrėjau biggrin.gif

QUOTE(linute_klp @ 2015 02 18, 15:38)
Sveikos, is kur perkat gliukozamina?  4u.gif

Pamenu, kad iHerb temoje tikrai buvo kas perka gliukozaminą - tik nepamenu, kurį... bet galit ten ir užklaust, manau, tikrai atsiras, kas patars konkrečiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2015 02 18, 17:04)
Kas per amazon.de kodukai? bigsmile.gif Einu ir aš ieškot - vakar kaip tik batus ten nužiūrėjau biggrin.gif
Pamenu, kad iHerb temoje tikrai buvo kas perka gliukozaminą - tik nepamenu, kurį... bet galit ten ir užklaust, manau, tikrai atsiras, kas patars konkrečiau 4u.gif

Dekoju 4u.gif
Atsakyti