Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosios


user posted image

Sena tema
Atsakyti
Aciu mergaites, atrodo, kad iseina tik dar klausimelis. "V" prideta ta aki kitoje puseje isvirkciai ismegzti ar geraja akim? blush2.gif
Atsakyti
Perkeliu žinutę čia 4u.gif
QUOTE(peckelina @ 2014 01 09, 16:21)
Tai aš truputį suklaidinau, atsiprašau. Reiškia, schema jau su kraštinėm akim yra. Ir iš tikrųjų reikia iš viso 9 akis uždėti

Dėmesio! ženkliukas "v" reiškia štai ką:
http://www.part.lt/p...90c5cbf7848.jpg
tik tikriausiai reikia išmegzti išvirkščią akį tarp dviejų akių

Atsakyti
clap.gif clap_1.gif lithuania.gif notworthy.gif assa.gif ploja.gif sokiai.gif MAN VISKAS ISEJO ACIU ACIU ACIU smile.gif
Atsakyti
Nerandu pas save LT aprašymo unsure.gif peckelina matau jau paaiškino ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2014 01 09, 15:49)
clap.gif  clap_1.gif  lithuania.gif  notworthy.gif  assa.gif  ploja.gif  sokiai.gif MAN VISKAS ISEJO ACIU ACIU ACIU smile.gif


Smagu, kad bendrom pastangom išsiaiškinom smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena merginos,
turiu klausimeli smile.gif
Mezgu sunuj liemene,nugara paprastai,trikotaziniu rastu,prieki noriu su pynem,tai priekuj reikia uzdeti daugiau akiu negu nugarai?Pynes gi "sueda" kazkiek,ane? smile.gif smile.gif
Atsakyti

jungiuosi su prasymu blush2.gif esu pradedancioji mezgeja, dievinu megztus dalykelius, bet paciai kazkaip tai laiko nebudavo uzsiimti tuo,tai noro, o dabar ir laiko ,ir noro turiu, bet va visiskai 'nedraugauju' su schemom doh.gif tiesiog ziuriu,skaitau ir nicnieko nesuprantu verysad.gif pas mane labiau regimoji atmintis,tai va jei kazka pamatau,tai labai nesunkiai atkartoju, o va schemu 'skaityti' visai nemoku. pradejau dukrytei megzti sarafaniuka, paprastuti, nieko ipatingo, ir va uzmaciusi uzsinorejau padaryt tas reglano rankoveles, bet ne neisivaizduoju kaip jas daryt. gal kazkas galetu aiskiai aprasyti,kaip jas daryti?

kol kas sarafaniukas atrodo taip,nes sustojau ties apykakle, nenumanau ka toliau daryt doh.gif
user posted image

noriu arba tu reglano rankoviu,arba dar internete uzmaciau va tokia apykakle
user posted image

kaip ji yra daroma?

Atsakyti
Sveikos. Noreciau nusimegzti megztini, gal koki oversized g.gif Gal koki modeliuka rekomenduotumet nesudetinga? Sunkiausiai man isiminet kakla, nuleidinet rankoves unsure.gif Gal kazkoks yra idomus fainas ir tt, ir lb lengvas megztinukas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2014 01 13, 18:46)
Sveikos. Noreciau nusimegzti megztini, gal koki oversized g.gif  Gal koki modeliuka rekomenduotumet nesudetinga? Sunkiausiai man isiminet kakla, nuleidinet rankoves unsure.gif  Gal kazkoks yra idomus fainas ir tt, ir lb lengvas megztinukas?  blush2.gif


Jei skaitot angliškai, čia nesudėtingas modelis, tik svarbu tinkamai susiūti:

http://www.ravelry.c...e-paris-sweater

http://www.ravelry.c...o...&pc=sweater
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo peckelina: 14 sausio 2014 - 22:08
Sakykit, kaip mezgasi toks daiktas?

user posted image

Raštas nesvarbu, bet kaip padaryti apskritimą. Kiek ieškojau, nerandu aprašymo jokio...

Atsakyti
QUOTE(DaiL @ 2014 01 16, 17:04)
Sakykit, kaip mezgasi toks daiktas?

Raštas nesvarbu, bet kaip padaryti apskritimą. Kiek ieškojau, nerandu aprašymo jokio...

Sutrumpintomis eilėmis - panašiai kaip ši kepurė 4u.gif Neprisimenu kurioje temoje mastau.gif , bet SM ji berods kažkada buvo smulkiai aptarinėta.
Atsakyti