Įkraunama...
Įkraunama...

vakarais nukrečia drebulys

Sveikos nėštukės, išieškojau visą temą ir apie tai nieko neradau. Gal dar kam nors taip būna?
Dažniausiai vakarais nekrečia kūną drebulys, tai nebūna nuolatinis šalčio krėtimas, kaip esant aukštai temperatūrai. Jokių kitų blogumų nėra, jaučiuosi puikiai, nėštumas irgi sklandus, tik mane neramina tas kartkartėm užeinantis drebulys(trumpalaikis). Skambinausi savo ginekologei - neatsiliepia, tikriausiai išvykusi, o kitas vizitas pas ją kitą savaitę numatytas. Tiesiog norėčiau pasidalinti savo pastebėjimais ir pasiteirauti ar dar kam nors taip buvo? Didelio diskomforto nejaučiu, bet gal čia nieko blogo g.gif . Internete informacijos apie tai beveik nėra, geriausi patarimai čia. 4u.gif
Atsakyti
negi aš čia tokia viena unsure.gif
Atsakyti
unsure.gif
Atsakyti
Skaiciau, kad tai reiskia, jog gims mergaite biggrin.gif

O siaip dazna nestuke krecia drebulys. Mane irgi kresdavo, ypac vakarais
Atsakyti
Labas būsimosios ir esamos mamytės smile.gif aš taip pat pirmo trimestro antroje pusėje. Būna pasitaiko ir man tų tokių nudrebukų smile.gif bet va šiandien vakare keistokai pasijaučiau tai pasimatavau temp. Rodė lygiai 37. Savijauta tokia keistoka,bet daugiau nieko blogo nejaučiu. Skaičiau internete kad gali taip būti kol vyksta įvairūs nauji procesai organizme. O kaip Jums? Ar nieko.tokio kažko panašaus nepastebėjote savo laukimuose?
Atsakyti
Mane labai neįprastas jausmas, kad labai šalta , ypač vakarop- irgi aplanko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuzi_šoka @ 2015 03 30, 15:47)
Mane labai neįprastas jausmas, kad labai šalta , ypač vakarop- irgi aplanko. 4u.gif


O ar nebandėt pasimatuoti temperatūros? Ar pakyla,o gal normali būna tada kai pasidaro šalta? smile.gif Aš ryt poryt eisiu visus tyrimus priduoti tai žiūrėsim ar čia kokios ligos kimba ar tiesiog dėl nestuke.gif hormonų sukyla smile.gif
Atsakyti
Man panasiai,daznai salta,purto drebulys. Matavausi temperatura buvo 37. Gine sake,kad viskas normalu,nes nesciuju temperatura laikosi aukstesne del hormonu pokyciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūja @ 2015 02 19, 23:03)
Sveikos nėštukės, išieškojau visą temą ir apie tai nieko neradau. Gal dar kam nors taip būna?
Dažniausiai vakarais nekrečia kūną drebulys, tai nebūna nuolatinis šalčio krėtimas, kaip esant aukštai temperatūrai. Jokių kitų blogumų nėra, jaučiuosi puikiai, nėštumas irgi sklandus, tik mane neramina tas kartkartėm užeinantis drebulys(trumpalaikis). Skambinausi savo ginekologei - neatsiliepia, tikriausiai išvykusi, o kitas vizitas pas ją kitą savaitę numatytas. Tiesiog norėčiau pasidalinti savo pastebėjimais ir pasiteirauti ar dar kam nors taip buvo? Didelio diskomforto nejaučiu, bet gal čia nieko blogo g.gif . Internete informacijos apie tai beveik nėra, geriausi patarimai čia. 4u.gif


Krecia drebulys turbut del to, kad keiciasi BKT ir man taip buvo, tai yra normalu
Atsakyti


QUOTE(Zuzi_šoka @ 2015 03 30, 14:47)
Mane labai neįprastas jausmas, kad labai šalta , ypač vakarop- irgi aplanko. 4u.gif

man nuo nėštumo pradžios vakarop labai šalta pasidaro doh.gif ir va dabar 16ta savaitė vis mažiau tas šaltis krečia, pirmom savaitėm kol sušildavau, šakės doh.gif
Atsakyti