Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimas po vyro mirties

Pabandziau atidaryti nauja temuke 4u.gif Labuka visoms smile.gif
Papildyta:
Zaveselis tikrai siaubinga istorija is tavo praeities. Po ruputi turetu susitvarkyti reikalai. Dukra ziurek unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mamakubu @ 2015 02 23, 18:31)
Pabandziau atidaryti nauja temuke 4u.gif Labuka visoms smile.gif
Papildyta:
Zaveselis tikrai siaubinga istorija is tavo praeities. Po ruputi turetu susitvarkyti reikalai. Dukra ziurek unsure.gif

Ačiū už temutę 4u.gif
Praeitą teną sugadinau beviltiškai ir iki galo. Tai dabar dairiaus, kuri čia mums naują atidarys. ax.gif
Dukra man parašė: "Negalvok blogu dalykų, galvok kaip dabar gerai gyvenu, su puikiu žmogum ir katinu ir turiu puikiausia mamą"
Aš esu pati laimingiausia mama. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žavesėlis @ 2015 02 23, 21:44)

Aš esu pati laimingiausia mama. 4u.gif

Taip ir toliau zaveseli, taip ir toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamakubu @ 2015 02 24, 13:36)
Taip ir toliau zaveseli, taip ir toliau 4u.gif

Ačiū 4u.gif
Kai jau nieko nebegali padaryti, vistiek dar kažką gali.
Išmečiau dar likusius jo ir jo mums pirktus daiktus. Pirmiausia tuos, kuriuos pirko dukrai, kad ir ji jam būtų "gera".
Perrašiau kapo tvarkytojo titulą jo paveldėtojui.
Pasakiau jo sesei ir draugei, kuri prižiūri gretimą kapą, kad to kapo daugiau nelankysiu ir neprižiūrėsiu.

Akyse stovi išsigandusios dukros akys. Jūs net neįsivaizduojat, kaip aš jo nekenčiu. Dievas mato, jis buvo vertas viso to skausmo, kurį iškentė. Sakyčiau, keliskart daugiau.

Vaikai už puseurį Humanoj rado Mocartą. Visą savaitę jo klausau. Nors keista ir šiurpu Reqiem klausyti automobilyje. Jaučiau, bus sielos apsivalymas. Tik nemaniau, kad toks.

4u.gif Merginos. Man klausimas. Miršta žmogus, koks jis bebuvęs, tuoj pagarba jam ir gailavimas. O tiesa kažkur šalia vaikšto. Juk po ne kurių mirties pradedi kvėpuoti, išsilaisvini. Tarkim, despotiška burbanti močiutė, kuri nuolat priekaištauja, kad nesusirandi darbo, "galanda" vos ne kasdien, vadina nevykėliu, ir graužia graužia graužia dėl kiekvieno poelgio. Bac, infarktas. Nebėr. Bet kaip nemandagu lengviau atsikvėpti ir pasakyti, kad be jos bus geriau. Arba girtaujantis tėtis. Bet turi raudoti, lyg didžiausią lobį praradęs. Nors žinai, kad pagaliau nebesmurtaus.
Kaip dera jaustis ir elgtis, kad nebūtum chamas, bet būtum nuoširdus aplinkai ir sau?. g.gif
Atsakyti
QUOTE(žavesėlis @ 2015 02 24, 16:58)
Kaip dera jaustis ir elgtis, kad nebūtum chamas, bet būtum nuoširdus aplinkai ir sau?. g.gif


Tiesiog būti savimi ir mažiau sukti sau galvą ką pagalvos kiti. Nes, kad ir kaip besielgsi visada atsiras tokių, kuriems kažkas netiks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beana: 24 vasario 2015 - 20:10
QUOTE(žavesėlis @ 2015 02 24, 17:58)


Kaip dera jaustis ir elgtis, kad nebūtum chamas, bet būtum nuoširdus aplinkai ir sau?. g.gif

Sutinku su Beana ir dar gal pasistengti pamirsti ji, istrinti is atminties. Manau nelengva blush2.gif bet visad galvodama, kad tai tavo praeitis ir zvelgti atgal nera ko ir net gi nereikia, nebutina, draudziama unsure.gif Maziau tada ir skaudes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamakubu @ 2015 02 25, 22:33)
Sutinku su Beana ir dar gal pasistengti pamirsti ji, istrinti is atminties. Manau nelengva blush2.gif bet visad galvodama, kad tai tavo praeitis ir zvelgti atgal nera ko ir net gi nereikia, nebutina, draudziama unsure.gif Maziau tada ir skaudes 4u.gif

4u.gif ačiū abiems. Šitą klausimą iškėliau apskritai apie blogus žmones, kurie numirę apsupami neregėta pagarba.

Kapinėse užėjus įkvėpimui sutvarkyt apleistą kapą, (kartais apraunu po kelis) pažiūriu, kad tai būtų moters. Pagalvoju, galbūt tas vyras mušė savo žmoną, ir jis nevertas jokios pagarbos.

Kad nustotum žvalgytis į praeitį, reikia "suvesti su ja sąskaitas". Pasikalbėjau su kuo reikėjo, apsivaliau namus ir atsisakiau kapo. Šįryt degalinėj pamačiau, kad "saldainukas" vis dar mano piniginėj, tą foto žliumbdama bučiavau ne sykį. Nors jau kuris laikas pagalvodavau, kad geriau derėtų užsikišti dukters. Iškrapščiau ją lauk. Vis dar galvoju apie tai, bet pamaž pradėsiu galvoti ką nors kita.

Dukra Norge gyrėsi užkalbinta šaunaus vyruko, kuris judvi su drauge pavaišino pica ir paliko dosnių arbatpinigių. Vyrukas bandė merginas "kabint", tai dukra paprašė parodyti dokumentą ir pasakė, kad "gali draugauti su mano mama" biggrin.gif Man nė iš tolo nejuokinga, fiziškai pykina nuo bet kokios minties apie vyrus. Žinau, kad vakuume negyvensiu, bendrausiu, bet nieko neprisileisiu arčiau.
Atsakyti
QUOTE(žavesėlis @ 2015 02 26, 21:54)
Žinau, kad vakuume negyvensiu, bendrausiu, bet nieko neprisileisiu arčiau.

Zaveseli niekada nesakyk- niekada ax.gif 4u.gif Nezinia kaip gyvenimas pasisuks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mamakubu @ 2015 02 26, 21:46)
Zaveseli niekada nesakyk- niekada ax.gif  4u.gif Nezinia kaip gyvenimas pasisuks rolleyes.gif

4u.gif
Žinoma. Žiūrėk, netyčia ir laimė gali ištikti. bigsmile.gif
Dabar man vyrai yra dviejų rūšių:
1) chamai visokie;
2) tvarkingi, malonūs, mandagūs (tokie, kaip mano dažnai minimas)
Daugiau rūšių nežinau. Nuo abiejų mane purto.

Gyvenau su girtuokliu. Galėjau svajot, kad, jei gyvenčiau su negeriančiu, būtų geriau. Gyvenau su negeriančiu... Ko dar iš gyvenimo tikėtis? Kai nusivili,- nusivili.
Pliusą dedu pirmojo naudai, tas bent pasikart sugebėjo. unsure.gif
Vis dar klausau Mocartą. Kol diskas nudils. biggrin.gif Arba smegenys išsiplaus, širdis išsivalys. Kažkodėl tikiuosi. ax.gif
Prasta iš manęs guodėja, nes šiuo metu nekenčiu visų vyrų. Nekreipkit į mane dėmesio.

Tikrai yra ir liūdinčių ir gedinčių. Užeikit. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žavesėlis @ 2015 02 28, 20:30)
4u.gif
Žinoma. Žiūrėk, netyčia ir laimė gali ištikti. bigsmile.gif
Dabar man vyrai yra dviejų rūšių:
1) chamai visokie;
2) tvarkingi, malonūs, mandagūs (tokie, kaip mano dažnai minimas)
Daugiau rūšių nežinau. Nuo abiejų mane purto.

Gyvenau su girtuokliu. Galėjau svajot, kad, jei gyvenčiau su negeriančiu, būtų geriau. Gyvenau su negeriančiu... Ko dar iš gyvenimo tikėtis? Kai nusivili,- nusivili.
Pliusą dedu pirmojo naudai, tas bent pasikart sugebėjo. unsure.gif
Vis dar klausau Mocartą. Kol diskas nudils. biggrin.gif  Arba smegenys išsiplaus, širdis išsivalys. Kažkodėl tikiuosi. ax.gif
Prasta iš manęs guodėja, nes šiuo metu nekenčiu visų vyrų. Nekreipkit į mane dėmesio.

Tikrai yra ir liūdinčių ir gedinčių. Užeikit. 4u.gif

Jauciu, kad sio metu pas tave etapas toks. Vyru atstumymas, bet kokiu vyru, nes nerusiuoji ju. Tai darai is skausmo matyt. Nes dabar toks laikas. Praeis sis laikas ateis naujas ir bus laikas, kad visiskai kitaip pazvelgsi i vyrus. Linkiu tau 4u.gif
Atsakyti
Žavesėli, ir po to, kai šitaip leidai elgtis su savo dukra, tu dar drįsti klausti (tada dar ankstesniu nicku) už ką tave Dievas baudžia? blink.gif
Atsakyti
Nu tikrai kas darosi toms moterims,kažkoks debilas svarbiau nei dukra.Ech gaila dukros zaveselio verysad.gif
Mano dukros ne piršteliu nepriliestu joks senis! Dievazi perkasciau gerkle!!! Oij kaip pikta ir is kur tokiu šlykščių žmonių buna?
Atsakyti