Įkraunama...
Įkraunama...

Kai ateina laikas kažką keisti,kopiant į 3 dešimtį

Labas vakaras, gal kai kas sakysit , kad esu lopas kad klausinėju nesąmonių, ir pan bet man įdomi jūsų nuomonė... Kodėl įdomi, todėl, kad jūs fainos, man visada buvot pirmoji pagalba susirgus, ar kai reikėjo daryt kažką kulinarijos sritį ar net pašalinius garsus variklio skyriuje išgirdus:)) Visose gyvenimo srityse google jus indexuoja puikiai.
Bet ne apie tai, tiesiog po kelių dieno ateina mano trisdešimtas gimtadienis, nu atrodo ateis ir praeis, bet kažkaip jau dabar man jis pradeda veikt visai kitaip, nei visi buvę prieš tai. Jaučiuosi nieko gero nepadaręs, nors dariau labai daug, o mano visi rezultatai dabar apibrėžiami tik banko sąskaitom ir kitais bling blingais, kurie kažkodėl jau seniai nedžiugina. Nesukūriau net ir nieko padoraus nei su viena mergina, ta prasme, dvasinio ryšio nepajutau nei vienai, galbūt dėl to kad visada turėjau " svarbesnių" reikalų ir toliau bėgte paskui litukus... Aišku kartais lysdavo mintys, kad gyvenu netinkamai, bet tokias mintis šalin, ir toliau... Tai va ir pribėgau šiandien dieną, biškį rimtesnę krizę nei iki šiol buvo ( jau ieškau ale patarimų...) Ir pirmą kartą gyvenime pagalvojau, apie žmoną, šeimą, vaiką, nieko apie tai neišmanau, ir dabartinis mano gyvenimas yra visiškai priešingas šeimos terminui,o ką aš įsivaizduoju šeima tai visiškai priešinga ką aš dabar gyvenu, ir net nežinau, ar man išeitų prioritetu laikyti šeimą. Na bet gal ne mano psichologiją daugaiu komentuokit, o parašykit savo nuomonę ... Kaip keisti požiūrį, kaip atrasti tą žmogų su kuriuo, norėčiau kurti kažką. Nes manau būtų laikas. Šiaip panelių dėmesiu nesiskundžiu, bet kažkaip traukiu vienodo tipažo, tik tokias kurioms svarbu, tik 5 šiaudiniai kriterijai, kurie gal pas mene yra: aukštas, juodaplaukis, mėlynakis verslininkas, su biškį naujesniu bemwu, ir sąskaitom banke. Labai ilgą laiką žinojau, kur tokių ieškot ir laiko atžvilgiu jos labai jo neeikvoja, nes ir nesinori su jom jo eikvoti... Nu žodžiu , gal rišlumo čia mažai, bet, gal supratot situaciją, o jei sukonkretinus, kaip manot: Ar laužti save kažką keisti ( nes šidyje tikrai noriu sutikti paprastą ir sau širdžiai artimą sielą, nes kartais arodo, kad pats nesu toks kokį gyvenimą vedu. plius amžius... Ar tiesiog gyvent kaip gyvenau, ir laukti kol viskas savaime susidėlios, atsiras ta moteris ( arba neatsiras), nes nenorėčiau būti tas senas skrudžas, kaip yra ta pasakėlė kalėdinė, kur keliauja laiku, ir galų gale pamatai kokį šūdiną gyvenimą nugyvenai.

Nu ką, gero vakaro kolkas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egidijus Kaunas: 25 vasario 2015 - 23:15
[quote=Egidijus Kaunas,2015 02 25, 23:10]
Labas vakaras, gal kai kas sakysit , kad esu lopas kad klausinėju nesąmonių, ir pan bet man įdomi jūsų nuomonė... Kodėl įdomi, todėl, kad jūs fainos, man visada buvot pirmoji pagalba susirgus, ar kai reikėjo daryt kažką kulinarijos sritį ar net pašalinius garsus variklio skyriuje išgirdus:)) Visose gyvenimo srityse google jus indexuoja puikiai.
Bet ne apie tai, tiesiog po kelių dieno ateina mano trisdešimtas gimtadienis, nu atrodo ateis ir praeis, bet kažkaip jau dabar man jis pradeda veikt visai kitaip, nei visi buvę prieš tai. Jaučiuosi nieko gero nepadaręs, nors dariau labai daug, o mano visi rezultatai dabar apibrėžiami tik banko sąskaitom ir kitais bling blingais, kurie kažkodėl jau seniai nedžiugina. Nesukūriau net ir nieko padoraus nei su viena mergina, ta prasme, dvasinio ryšio nepajutau nei vienai, galbūt dėl to kad visada turėjau " svarbesnių" reikalų ir toliau bėgte paskui litukus... Aišku kartais lysdavo mintys, kad gyvenu netinkamai, bet tokias mintis šalin, ir toliau... Tai va ir pribėgau šiandien dieną, biškį rimtesnę krizę nei iki šiol buvo ( jau ieškau ale patarimų...) Ir pirmą kartą gyvenime pagalvojau, apie žmoną, šeimą, vaiką, nieko apie tai neišmanau, ir dabartinis mano gyvenimas yra visiškai priešingas šeimos terminui,o ką aš įsivaizduoju šeima tai visiškai priešinga ką aš dabar gyvenu, ir net nežinau, ar man išeitų prioritetu laikyti šeimą. Na bet gal ne mano psichologiją daugaiu komentuokit, o parašykit savo nuomonę ... Kaip keisti požiūrį, kaip atrasti tą žmogų su kuriuo, norėčiau kurti kažką. Nes manau būtų laikas. Šiaip panelių dėmesiu nesiskundžiu, bet kažkaip traukiu vienodo tipažo, tik tokias kurioms svarbu, tik 5 šiaudiniai kriterijai, kurie gal pas mene yra: aukštas, juodaplaukis, mėlynakis verslininkas, su biškį naujesniu bemwu, ir sąskaitom banke. Labai ilgą laiką žinojau, kur tokių ieškot ir laiko atžvilgiu jos labai jo neeikvoja, nes ir nesinori su jom jo eikvoti... Nu žodžiu , gal rišlumo čia mažai, bet, gal supratot situaciją, o jei sukonkretinus, kaip manot: Ar laužti save kažką keisti ( nes šidyje tikrai noriu sutikti paprastą ir sau širdžiai artimą sielą, nes kartais arodo, kad pats nesu toks kokį gyvenimą vedu. plius amžius... Ar tiesiog gyvent kaip gyvenau, ir laukti kol viskas savaime susidėlios, atsiras ta moteris ( arba neatsiras), nes nenorėčiau būti tas senas skrudžas, kaip yra ta pasakėlė kalėdinė, kur keliauja laiku, ir galų gale pamatai kokį šūdiną gyvenimą nugyvenai.

Kazkaip pagalvojau, kad Jums vidurio amziaus krize prasidejo, bet gi per jaunas dar g.gif ...
Ir siaip seima reikia kurti ne todel, kad reikia, o todel kad jei sutinki zmogu, su kuriuo nori buti likusi gyvenima. Jei tokios nesutikot - gal dar ne laikas ''noreti zmonos, vaiko, seimos''?
Atsiprasau, jus netrolinat?
Atsakyti
Na dar nesidažau plaukų, ir dar nebuvau porshe salone, tai gal dar ne vidurio amžiaus, gal tiesiog krizė, ir manau, kad ji kartosis kas met... Bet ar čia problema? Matot visa tai galima priimt dviem skirtingais būdais, kaip tarkim ligą ir natūralų dalyką su kuriuo susitaikai ir tiek, o antras kaip ženklą kad reikia kažką daryt. Tai va tame esmė, nes yra du keliai, arba būni koks būni, arba darai viską kitaip... Ai dar yra trečias, nusispjauni į viską ir eini miegot, su mintim, kad rytoj atsikėlus tokių minčių nebekils... Labanakt
Atsakyti
Kai sutiksit moteri tinkama jums, manau klausimu ir nekils biggrin.gif o metai cia ne prie ko, uzsidirbot pinigu, apsipirkot ivairiu zaisliuku ir nuobodu pasidare biggrin.gif bet seima nera naujas zaisliukas kuri atsibodus galetumet iskeisti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 26 vasario 2015 - 01:28
QUOTE(cambala @ 2015 02 26, 00:36)
Kazkaip pagalvojau, kad Jums vidurio amziaus krize prasidejo, bet gi per jaunas dar g.gif ...
Ne vidurio amžiaus krizė, o atėjęs suvokimas, kad ne piniguose, prabangiuose žaisliukuose ir gražiose tuštutėse laimė smile.gif

Dėl temos autoriaus klausimo. Persvarstyk prioritetus gyvenime, atrask vietos reikalams ir veiklai, susijusiai ne tik su pinigais. Kritiškai pažvelk į tave supančius žmones, draugus, ar jų vertybės sutampa su taviškėmis besikeičiančiomis. Persvarstyk merginų pasirinkimo kriterijus. Visa kita ateis savaime.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little feet: 26 vasario 2015 - 10:20
QUOTE(Egidijus Kaunas @ 2015 02 26, 00:10)
Labas vakaras, gal kai kas sakysit , kad esu lopas kad klausinėju nesąmonių, ir pan bet man įdomi jūsų nuomonė... Kodėl įdomi, todėl, kad jūs fainos, man visada buvot pirmoji pagalba susirgus, ar kai reikėjo daryt kažką kulinarijos sritį ar net pašalinius garsus variklio skyriuje išgirdus:)) Visose gyvenimo srityse google jus indexuoja puikiai.
  Bet ne apie tai, tiesiog po kelių dieno ateina mano trisdešimtas gimtadienis, nu atrodo ateis ir praeis, bet kažkaip jau dabar man jis pradeda veikt visai kitaip, nei visi buvę prieš tai. Jaučiuosi nieko gero nepadaręs, nors dariau labai daug, o mano visi rezultatai dabar apibrėžiami tik banko sąskaitom ir kitais bling blingais, kurie kažkodėl jau seniai nedžiugina. Nesukūriau net ir nieko padoraus nei su viena mergina, ta prasme, dvasinio ryšio nepajutau nei vienai, galbūt dėl to kad visada turėjau " svarbesnių" reikalų ir toliau bėgte paskui litukus... Aišku kartais lysdavo mintys, kad gyvenu netinkamai, bet tokias mintis šalin, ir toliau... Tai va ir pribėgau šiandien dieną, biškį rimtesnę krizę nei iki šiol buvo ( jau ieškau ale patarimų...) Ir pirmą kartą gyvenime pagalvojau, apie žmoną, šeimą, vaiką, nieko apie tai neišmanau, ir dabartinis mano gyvenimas yra visiškai priešingas šeimos terminui,o ką aš įsivaizduoju šeima tai visiškai priešinga ką aš dabar gyvenu, ir net nežinau, ar man išeitų prioritetu laikyti šeimą. Na  bet gal ne mano psichologiją daugaiu komentuokit, o parašykit savo nuomonę ... Kaip keisti požiūrį, kaip atrasti tą žmogų su kuriuo, norėčiau kurti kažką. Nes manau būtų laikas. Šiaip panelių dėmesiu nesiskundžiu, bet kažkaip traukiu vienodo tipažo, tik tokias kurioms svarbu, tik 5 šiaudiniai kriterijai, kurie gal pas mene yra: aukštas, juodaplaukis, mėlynakis verslininkas, su biškį naujesniu bemwu, ir sąskaitom banke. Labai ilgą  laiką žinojau, kur tokių ieškot ir laiko atžvilgiu jos labai jo neeikvoja, nes ir nesinori su jom jo eikvoti... Nu žodžiu , gal rišlumo čia mažai, bet, gal supratot situaciją, o jei sukonkretinus, kaip manot: Ar laužti save kažką keisti ( nes šidyje tikrai noriu sutikti paprastą ir sau širdžiai artimą sielą, nes kartais arodo, kad pats nesu toks kokį gyvenimą vedu. plius amžius... Ar tiesiog gyvent kaip gyvenau, ir laukti kol viskas savaime susidėlios, atsiras ta moteris ( arba neatsiras), nes nenorėčiau būti tas senas skrudžas, kaip yra ta pasakėlė kalėdinė, kur keliauja laiku, ir galų gale pamatai kokį šūdiną gyvenimą nugyvenai.

Nu ką, gero vakaro kolkas...

Kiek tu uždirbi?
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2015 02 26, 10:00)
Ne vidurio amžiaus krizė, o atėjęs suvokimas, kad ne piniguose, prabangiuose žaisliukuose ir gražiose tuštutėse laimė smile.gif

Dėl temos autoriaus klausimo. Persvarstyk prioritetus gyvenime, atrask vietos reikalams ir veiklai, susijusiai ne tik su pinigais. Kritiškai pažvelk į tave supančius žmones, draugus, ar jų vertybės sutampa su taviškėmis besikeičiančiomis. Persvarstyk merginų pasirinkimo kriterijus. Visa kita ateis savaime.

Tai kad ta ir 20-iai zino, todel ir nepuola vesti pirmos sutikusios. O kas liecia pinigus - tai yra normalu pirma tureti tvirta pagrinda po kojomis, po to seima kurti.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2015 02 26, 11:15)
Tai kad ta ir 20-iai  zino, todel ir nepuola vesti pirmos sutikusios.
Oi nebūtinai smile.gif
Atsakyti
Siaip man isvis atrodo keistai ir tema nelabai tikroviska, visu pirma todel, kad suauges zmogus verslininkas, turi ten nauja BMW ir variklio pasaliniu uzesiu problema issprendzia SM keturiuose ratuose g.gif . Ne, as nieko negali blogo pasakyti apie ta tema, bet yra BMW klubas, auto forumai... Ar ciua toks visuotinis komplimentas moterims? Kazkaip ir uzklausiau ar netrolinama.
O jei jau viskas tikra - siulyciau nuvaziuoti savanoriu i koki karsta neramu krasta.
O kas liecia merginu - jei jau jums nusibodo, kad visos prie jusu tik ir limpa del verslumo - tai siulau pakabinti patinkancia panele, neparodzius, kad jus verslininkas ir turintis saskaitu banke. Apsirenkit paprastai, nueikit(nenuvaziuokit) pas mergina ir pakvieskit i pasimatyma kaip su paprastu studentu pasivaiksciot ar kavos puodelio isgert. Gal viena atsisakys, kita patinkanti atsisakys, o jei kuri sutiks - gal joje pamatysit jums skirta zmogu?
Atsakyti
Item, sakė, kad turi apynaujį BMW. Tai tikriausiai uždirba ne maišus bulvinius didelėmis kupiūromis, bet tikriausiai pakankamai, kad traukia tuštutes ir gali lankytis tose kompanijose, kur jų netrūksta.

O jei rimtai, šeima bus tik eilinis laikinas pasimėgavimas, o kai atsibos spjausi į visą tą reikalą?
Atsakyti
QUOTE(AgnePagne @ 2015 02 26, 12:41)
Item, sakė, kad turi apynaujį BMW. Tai tikriausiai uždirba ne maišus bulvinius didelėmis kupiūromis, bet tikriausiai pakankamai, kad traukia tuštutes ir gali lankytis tose kompanijose, kur jų netrūksta.

Ai, tai neįdomu tada irnesakyk.gif
Atsakyti
Nu žodžiu, patarimai tai owesame, bet pamąstymui ir toki labai gerai, bet esmės matau nesupratot. O pradėjot ne nuo esmės, apie variklio garsus iš bemwo čia aišku juokais parašiau, nes demotyvacijOj yra labai gera foto su šitu bajeriu, kad super mamos išmano viską. Bet čia ne rašymo stiliui esmė, ir prie ko tas bemwas koks skirtumas ar jis naujas ar nenaujas, čia negerovės matas, kai turtingumo sumos skaičiuojamos jau ne dešimtim tūkstančių o šimtais tūkst. Ir ne bemwais , na gal kai būsiu 40 ir turėsiu mazolį ant pilvo tada jau reikės kelt savivertę ir tokiais dalykais...
Dar kartą perskaitytkit ką parašiau, ir manau suprasit kur klausimo esmė...
Atsakyti