Įkraunama...
Įkraunama...

2013 rugpjūtinukai ir jų Mamitės:) (40/116 tema)

Sveikos atvykusios į 2013 m. rugpjūtinukų temą

user posted image

Juk kūdikio verksmas gražiausia daina,
Juk kūdikio džiaugsmas – mamos dovana.
Ir nemigo naktys netenka reikšmės,
Kai lūpos vaikučio tau “mama” šnibždės...


user posted image
user posted image

user posted image
Atsakyti
Nu nelabai jau mūsų rugpjūtinukai kūdikiai hihihi.gif (apie eiles kalbu)
Atsakyti
Kudikiai kudikiai biggrin.gif Ūla siandien prase supti kaip leliuka biggrin.gif laimes vaikui iki dangaus buvo smile.gif

Ar yra vaikuciu kurie jau eina i darzeli? as galvoju leisti bent po pusdieni iki pietu miego pasibuti su vaikais smile.gif valgo beveik pati, su apsilaistymais bet alkana jau nelieka, kalbet daug kalba, pakankamai aiskiai, tik kad va pampersai dar pilnai ant uzpakalio uzkabinti yra..
Atsakyti
QUOTE(spunke @ 2015 03 03, 01:15)
Kudikiai kudikiai biggrin.gif Ūla siandien prase supti kaip leliuka biggrin.gif laimes vaikui iki dangaus buvo smile.gif

Ar yra vaikuciu kurie jau eina i darzeli? as galvoju leisti bent po pusdieni iki pietu miego pasibuti su vaikais smile.gif valgo beveik pati, su apsilaistymais bet alkana jau nelieka, kalbet daug kalba, pakankamai aiskiai, tik kad va pampersai dar pilnai ant uzpakalio uzkabinti yra..

oho kokia saunuole, cia ir del valgyvo ir kalbejimo biggrin.gif musiske daug ciauska, bet pavieniai zodziai gaunasi, daugiau gestais parodo biggrin.gif pati su sakute puikiai susitvarko, su sriuba dar sunkiau, bet irgi bando rolleyes.gif
i darzeli planuojam nuo rudens, jei aisku gausim doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Tila @ 2015 03 02, 13:54)
Nu nelabai jau mūsų rugpjūtinukai kūdikiai hihihi.gif (apie eiles kalbu)

o antros dalies eilių neskaitei? biggrin.gif


QUOTE(spunke @ 2015 03 03, 00:15)
Ar yra vaikuciu kurie jau eina i darzeli?

mano eina į privatų kai reikia, kol kas dar vyras prižiūri, kol statybų sezonas neprasidėjo, o nuo kokio balandžio jau kasdien leisiu...
Atsakyti
Sveikos,kažkaip tylu rugpjūtinukuose ax.gif
Maniškė tai palyginus su vyresnėle tokio amžiaus mažokai kalba, žodeliai elementarūs, ir jinai pvz., visus žmones vadina "mama", "koja" vadina ne tik savo koją, bet ir šaukštą,šakutę lotuliukas.gif , na žinoma, pasako "atia, niam niam, atiatia, opapa, upa, lialia, apapa, alio, baba,ko ko ko", ir pan., bet šiaip jei noriu, ką išmokint, tai turiu prašyt,kad padainuotų, tada mielai pakartoja....
Ronny, žiūriu, į parašiuką, ir sveikinu 4u.gif lengvo nestuke.gif ir kaip fainiai, trys mažiukai wub.gif
Atsakyti
Mane saukia lialia biggrin.gif Visus taip kviecia, mama ne isimtis mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniškė po truputį prasilaužia dėl kalbos, jau veblena vis, "bati", "stiuka" (striukė) , "kšiuka"( kačiukas) , "į lauką" labai aiškiai pasako, iki trijų suskaičiuoja kartais kai nuotaika būna, "ledų" moka paprašyt smile.gif) Mokėjo pasakyti vardą ir kiek metų, bet matyt per daug įkyriai prašinėjom, tai nusibodo jai ir dabar piktybiškai į tuos klausimus atsako Ne! biggrin.gif o visai neseniai atrodo vien tik pirštai baksnojo, dabar šneka daug, bet labai sunku suprast ką lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas smile.gif kaip supratau Rony reikia sveikinti, kaip smagu smile.gif ir as jau noreciau antro vaikucio, bet mano vyras labai nori kad as i darba grysciau, nes kitaip iskrisiu is darbo rinkos ir paskui bus laaabai sunku rasti darba sad.gif

Mano Ūla, sneka praktiskai viska ir pakankamai aiskiai, kad net jau aplinkiniai supranta smile.gif siu dienu topas: tatalys avaviavo (traukinys isvaziavo), masija (masina), uva (ula), magaite (mergaite), akute(sakute), antasis (antakis) ir t.t. apie mama baba kate nebesakau wink.gif o katina musu saukia pukuti biggrin.gif ismokusi kviesti visus saukiant garsiai, tai triuksmo lygis namuose ojoj..


Beeet kazkqop prasidejo pas mus isterijos sad.gif( zviegia, krenta ant keliu ir verkt su cypimu pradeda.. ar turetumet kokiu patarimu? Bandau kalbetis tuo metu su ja, bet kad net saves per jos zviegima negirdziu tai kur jau ji girdes.. nedaznai taip bent karta per diena pasitaiko...
Atsakyti
niu ką, grįžtu ir aš į SM smile.gif Ronny, dideliausi sveikinimai bigsmile.gif 4u.gif nestuke.gif wub.gif wub.gif ko laukiatės, ar jau žinot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alita.: 22 kovo 2015 - 11:53
Ronny, sveikinu ir aš 4u.gif Aš jau irgi pradedu užsinorėt antro leliuko wub.gif

Atsakyti
Sveikos smile.gif ir as sakiau vyrui kad jau noriu antro, bet jis skeptiskai nusiteikes dar siuo klausimu smile.gif na ir gerai vistiek iseinu i darba .. nuo rytojaus pradesim pratintis i darzeli sad.gif
Atsakyti