Įkraunama...
Įkraunama...

Neprieinama moteris

Sveikos, kiek pastebėjau yra susidariusi tokia nuomonė, kad jei moteris greitai prisileidžia vyrą į intymią erdvę tai ji yra nerimta ir visų nudėvėta. Aš niekada nebuvau nei ta, kuri laužosi pusę metų nei ta, kuri krenta į lovą per pirmą pasimatymą. Kiek teko kalbėti su vyrais draugais tai jie neigiamai žiūri į tas, kurios greitai atsiduoda, jiems patinka siekti moters ir pan. Mano visi santykiai ilgai netrukdavo 3 mėn, pusę metų. Dabar sutikau tokį vaikiną, su kuriuo noriu rimtų santykių, bendraujam daug laiko, neseniai pradėjom susitikinėti, savaitgalius, leisti kartu. Norėjau pabūti ta neprieinama ir labai padori mergina, bet nesusivaldžiau. Per 5 pasimatymą kartu atsigėrėm ir aš likau be rūbų, vos susilaikiau nuo sekso, nes jis mane be galo traukia. Daugiau negaliu vaidinti neprieinamos ir laužytis, nes pati labai seniai besantykiavau su vyru. Kada jūs su savaisiais ilgalaikiais draugais sugulėte? kada tai daryti jums atrodo normalu ir nesmerktina? kaip išlaikyti rimtos ir vertos pastangų merginos įvaizdį? gi sakoma, kad vyrai medžiotojai, jie turi stengtis, kad užkariautų moterį, o ne gauti viską iš karto
Atsakyti
Perdaug galvoji gyvenime moteryt biggrin.gif Gulkis kada tik nori, jei bus Tau skirtas, Tau ir liks.
Ne vieną ir ne dvi žinau greičiau sugulusias nei 5 pasimatymas ir laimingai ištekėjusias biggrin.gif
Atsakyti
Aš taip paranojiškai viską bijau sugadint, kad nebežinau ką daryt. Skaitau visokius kvailus straipsnius ir nežinau kaip elgtis. Taip niekada nėra buvę, man nerūpėdavo kas išeis iš tų santykių. Bet čia viskas kitaip, jaučiu, kad jis man tobulas, drugiai pilve skraido ir nieku gyvu nenoriu jo prarast, jaučiu, kad man skirtas ji. Ir nesu koks prisisvajojęs vaikas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simonyta @ 2015 03 03, 18:17)
Aš taip paranojiškai viską bijau sugadint, kad nebežinau ką daryt. Skaitau visokius kvailus straipsnius ir nežinau kaip elgtis. Taip niekada nėra buvę, man nerūpėdavo kas išeis iš tų santykių. Bet čia viskas kitaip, jaučiu, kad jis man tobulas, drugiai pilve skraido ir nieku gyvu nenoriu jo prarast, jaučiu, kad man skirtas ji. Ir nesu koks prisisvajojęs vaikas biggrin.gif

Tai tam ir jis turi jausti tą patį, kad tai būtų amžina. Ir tuomet privalu būti nuoširdiems, kam tas apsimetinėjimas? Nori ir guli, myli, tai pasakai ir t.t. smile.gif
Atsakyti
ziurint kiek tau metu. jei 16, tai padraugaukit nors pora men. o jei jau virs 20, tai nematau tikslo ilgai lauzytis. gi nebe vaikai. o jei vyrukas pabegs is karto po to, tai jis tiesiog durnelis, nera ko verkt del tokio.

as tai su saviskiu vyru per antra pasimatyma nebeistveriau biggrin.gif
Atsakyti
tikrai ne 16, man 20 jam 21 biggrin.gif jau ,,kaulus laužo" kaip noriu aš to, bet prisiskaitau kaip kitos po metus ar pusę draugauja iki to, bijau kažkaip. Skaičiau kažkokioj knygoj ten buvo lyginama ant kelio pertrenktas gyvūnas ir medžioklėj ilgai gaudytas tai tą ilgai gaudytą kaip trofėjų pasikabina vyras, o pertrenkto, lengvai pasidavusio, net neima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simonyta @ 2015 03 03, 23:20)
tikrai ne 16, man 20 jam 21 biggrin.gif jau ,,kaulus laužo" kaip noriu aš to, bet prisiskaitau kaip kitos po metus ar pusę draugauja iki to, bijau kažkaip. Skaičiau kažkokioj knygoj ten buvo lyginama ant kelio pertrenktas gyvūnas ir medžioklėj ilgai gaudytas tai tą ilgai gaudytą kaip trofėjų pasikabina vyras, o pertrenkto, lengvai pasidavusio, net neima biggrin.gif

Neskaityk geriau, nes tokio briedo prirašo biggrin.gif Pamenu kaip aš jaunutė skaičiau knygą kokie vyrai gyvuliško, kokie kitokie nei mes, visai emocijų, jausmų nesupranta biggrin.gif Jetus, nu mano vyras tikrai ne toks biggrin.gif
Atsakyti
Bet bijau aš, kad nesu ta paslaptinga moteris, kuri moka apsukt galvą vyrui. norėčiau mokėti padaryt taip jog jis viską dėl manęs daytų biggrin.gif o aš viską pati duodu be jokių pastangų.
Atsakyti
QUOTE(Simonyta @ 2015 03 04, 01:11)
Bet bijau aš, kad nesu ta paslaptinga moteris, kuri moka apsukt galvą vyrui. norėčiau mokėti padaryt taip jog jis viską dėl manęs daytų biggrin.gif o aš viską pati duodu be jokių pastangų.

daugiau pasitikek savim. gi jis tavim domisi, kviecia susitikti. tikiuosi dar ir siaip sms dienos begyje paraso, paskambina, demesi kazkoki rodo.
o apsukinet galvos nereikia, buk savimi. jei apsimetinesi, kuo nesi, tai tik pati pavargsi. vyrai megsta naturalias paprastas zemiskas moteris, o ne kazkokias paslaptingas princeses. nes su normaliom moterim lengva, gera, nereikia vaidinti didvyrio.
Atsakyti
QUOTE(Simonyta @ 2015 03 03, 18:47)
Kada jūs su savaisiais ilgalaikiais draugais sugulėte? kada tai daryti jums atrodo normalu ir nesmerktina? kaip išlaikyti rimtos ir vertos pastangų merginos įvaizdį? gi sakoma, kad vyrai medžiotojai, jie turi stengtis, kad užkariautų moterį, o ne gauti viską iš karto


Normalu tada, kada abu jaučiasi gerai, tai darydami biggrin.gif Rimta ir verta pastangų nebūtinai yra vienas ir tas pats. Ne visiems rimtos patinka. O per rimtos dažnai dar ir atstumia, jei tas rimtumas yra dirbtinis ir sukurtas tik įvaizdžiui palaikyti rolleyes.gif

O vat verta pastangų esi tada, kada pati tiki, kad esi verta pastangų. Tai nėra įvaizdžio išlaikymo klausimas. Tai vidinės savijautos klausimas. Kai žmogus jaučia, kad tu gali ir be jo, tada jis nori tapti vieninteliu ir nepakeičiamu. O jei nuo pirmos minutės darai viską, kad tik jį sudomint ir išlaikyt, tada neįdomu. Bent jau mano patirtis tai rodo.

Gyvenime yra krūva išimčių, kitokių situacijų, todėl niekada nerasi vieno, 100 proc. patikimo, recepto. Todėl bent jau mano asmenine nuomone visų pirma reikia galvoti apie save - jei norit, jaučiatės pasiruošusi, nepradėsit dėl to savęs naktim graužt - mylėkitės į sveikata biggrin.gif Tokiu būdu esmė bus ne tame, kad "jis" gaus viską iš karto, čia Jūs gausite tai, ko norit cool.gif

Gyvenimas - gražus reikalas ir jis nesisuka apie tai, ką eilinis simpatija pagalvos, ko jam ten reikia, kuriuo kampu pasisukus reiktų stovėt, kad jis stengtis norėtų. Jei jam nesinorės, tai gali ir 5 metus nuo sekso bėgt, jis vis tiek medžiot nenorės irnesakyk.gif Todėl neverta akcentuotis į nežinomus kito poreikius, verta rūpintis savaisiais, kol atsiras tas, su kuriuo tie poreikiai sutaps ir kuris norės Jus sumedžiot nepriklausomai nuo to, kiek rimtą įvaizdį bandysit sukurt biggrin.gif

Jūs - jaunas žmogus. Gyvenkit. Neskubėkit. Išmokit jaustis gerai tokiame kailyje, kokį turit ir keiskit save tik tada, kai to reikia Jums, o ne pagal tai, ko galbūt reikia kitam žmogui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 04 kovo 2015 - 09:21
Būtent, pritariu Hmmmm... Reikia nepamiršti to fakto, kad kiekvienas mes unikalus. Mes prie savęs pripratę ir atrodome sau galbūt paprasti, neišsiskiriantys, be charizmos ar dar kokie. Bet juk kitam žmogui atrodome kitaip ir galime paieškoję pagauti ant savęs nemažai smalsių žvilgsnių smile.gif
Jei jau priešinga lytis rimtai domisi, vadinasi patinkame, traukiame ir pan. Tuomet nereikia išsigalvoti barjerų, kliūčių, nes kaip tik tai gali išskirti. Ir taip juk sueina skirtingi žmonės, dažnaio net labai norint yra sunkoka susišlifuoti, nes pasirodo tarkime, kad susitiko dvi sielos iš visai skirtingos aplinkos, kardinaliai priešingų pažiūrų šeimų ir pan. O jei dar ten kažką vaidinti, nebūti savimi ir nesistengti aiškiai save pateikti, tai kaip tik gali nebūti šansų išlikti kartu. Dažnai juk tik pirmi įspūdžiai būna, kad susitiko sielos broliai, o vėliau, kasdienybėje kiek skirtybių iškils, kurias reikės gludinti, šlifuoti, derintis smile.gif
Atsakyti
Tada, kai pasitiki žmogumi ir tarp jūsų yra atsiradęs ne tik fizinis, bet ir emocinis ryšys.

Šaunu, kad moteriškės tave drąsina sugulti belekada, bet nemanau, kad malonu būtų išgirsti iš vyruko, kad mus sieja tik seksas, o kaip asmenybė tu man nesi įdomi. Ir patikėk, aš tokių atvejų žinau iš savo draugių patirties. Nemanau, kad reikia dirbtinai nusistatyti terminus, bet aš asmeniškai galvoju, kad nėra kur skubėti, tai gražiausia santykių dalis, pažinkit vienas kitą, kalbėkit, bučiuokitės, kam visa tai griauti? Spėsit iki tos lovos nubėgti. Kai jau pažįsti žmogų, kai pasitiki juo, kai atsiranda jausmai, tada ir tas seksas bus šimtą kartų geresnis. Man taip priimtiniau, nei pažintį pradėti nuo lovos.
Atsakyti