Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai

Sveikos būsimos ar esamos mamytės,

mes kol kas tik galvojame apie vaikučių planavimą, bet kuo intensyviau galvojame, tuo dažniau sapnuoju pasikartojantį sapną - kad turiu kūdikį, bet vis pamirštu jam nulaikyti galvytę... ir dėl to jam kas nors atsitinka. Kokie sapnai aplanko Jus?
Atsakyti
QUOTE(Proteja @ 2015 03 03, 19:35)
Sveikos būsimos ar esamos mamytės,

mes kol kas tik galvojame apie vaikučių planavimą, bet kuo intensyviau galvojame, tuo dažniau sapnuoju pasikartojantį sapną - kad turiu kūdikį, bet vis pamirštu jam nulaikyti galvytę... ir dėl to jam kas nors atsitinka. Kokie sapnai aplanko Jus?


Manau raj tiesiog jusu baime, nes nezinot (tidel ir bijotes) kas bus. Bent as tai kai planavom vaikuti labai nesapnavau kazko ypatingo, tik kai pastojau saonavau pranasinga sapna (beja, ne vaikus sapnavau). Vat nestumo metu teko: viename sapnavau berniuka ir ji savi varda pasake (buvo dar vos kokiu pora men), veliau sapnavau mergaite ir sapne laaabai verkiau - nors tada dar irgi nezinojau lyties bet supratau kad tai nebus mergaite (nes vusgi labiau mergytes tikejausi nei berniuko). O ir dabar buna kad sapnuoju caikus: tai pamirstu, tai pametu... tiesiog islenda pasamoningos baimes ir tiek ;-)
Atsakyti
Sveiki, nelabai seniai pasakiau draugui, kad įtariu, jog galėčiau lauktis, po keleto dienų jis man pasakė, kad sapnavo kūdikėlį. Sapno reikšmė sapnininke: gyvenimo pagerėjimas arba artėjančio leliuko laukimas smile.gif bėje, kiek sakė iš anksčiau draugo sapnai pildosi, tačiau nuėjimas pas būrėją prieš įtarimus nieko apie būsimą leliuką, šeimos pagausėjimą nepasakė. Lieka tik laukti įtarimų rezultatų
Atsakyti
Sveikos. smile.gif
Sapnais as nelabai tikiu, bet esu sapnavus kelis kartus, kad laukiuosi, kad ziuriu i NT. Taip ir nesulaukiau mm, o ir testas parode II, o veliau ir gydytoja patvirtino nestuke.gif . smile.gif
Atsakyti
du nestumai,pries nt visad susapnuodavau leliuka.db sapnavau kad laukiuosi,jei ne sapnas,net nesukciau galvos ir nt negdinciau
Atsakyti
Sveikos,

Šiaip nėštumo neplanuojam, bet draugui papasakojus sapnus, sako, panašu, kad tave perspėja biggrin.gif
prieš kelias naktis sapnuoju, kad stipriai suspaudusi laikau draugą už pečių, jo akys tokios linksmos, bet stiklinės, žiūri į mane, nereaguoja, savyje jaučiu tarsi dvi sielas, tarsi prieš mane būtų tik jo kūnas, o jo siela būtų manyje su manąja siela. Jis mane stumia nuo savęs, bet ta jo siela esanti manyje, yra stipresnė už jį ir mane stumia link jo. Po kurio laiko jo sielal, tiksliau permatomas kūnas išeina iš manęs, grįžta į jį, o jis laimingas žiūri į mane.
Vakar sapnavau mamos mirtį, mes kažkokiuose laukuose, ji mus apsaugot nuo kažkokio blogo žmogaus, visą sapną kartoja, kad aš jį nužudysiu, kad jums nekenktų, nesvarbu, jei teks mirti ir pačiai. Aš jos prašau, kad to nedarytų, bet ji sako, kad taip bus geriau, greitai širdyje pajausi. Besišypsodama ji nueina link laukuose buvussio TANKO, su juo po laukus gainioja tą jos pasakymu blogą žmogų ir kaskart pro mane pravažiuodama šypsosi ir sako, kad greitai pajausi, kas bus, tik nebijok. Ji nušauna tą žmogų, o kažkas nušauna mamą, likusią sapno dalį sėdžiu su sese tame pačiame lauke ir labai labai verkiam. Pabudus dar porą minučių verkiau, sapnas veikė biggrin.gif
Šiandien vėl sapnuoju močiutę (beje, ji mane užaugino), sapnuoju, kad po žvejybos (šiaip aš žuvų bijau, net liesti negaliu) labai noriu pas ją, bet kitai dienai iš darbo neišleidžia. Įsiminė valanda, kada norėjau pirkti autobuso bilietus 21:30 vakaro, mano viršininkė man sako, jei važiuosi, tai susirgsi,karščiuosi, negerai bus, nevažiuok. Močiutė paskambina man tuo metu, sako, vaikeli, dabar nevažiuok, žvejojai šiandien, sušalai, naktį dar labiau sušalsi, o tada jau bus blogai, aš irgi tavęs labai pasiilgau, bet tu palauk šiek tiek, pajausi, viskas bus dar gražiau ir geriau. Ir aš sėdžiu prie tų sužvejotų žuvų ir verkiu, kaip noriu pas močiutę. Vėl atsikėliau verkdama biggrin.gif

Visi sapnuoti žmonės yra gyvi.
Atsakyti