Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rusma @ 2015 03 10, 19:32)
aha, kablys. Bet, deja, rezultatas kol kas nepakartojamas. Ploviau su feiriu, pyliau - nieko, tada galvojau, kad gal esmė tame, kad reikia būtent Lutensus imt - apelsinžiedžius panaudojau gadinimui - nepasiduoda... Nebeturiu fantazijos. Nebent reikia laiko, kad rezultatas pasimatytų, nes grietuoju būdu tai nieko įdomaus nevyksta smile.gif Ai, dar acto galima būtų pabandyt, jeigu kartais toks daiktas buvo panaudotas kvapo naikinimui, bet neturiu dabar...

Susimildama umn.gif
Atsakyti
rausma, ne SL esme.
Dar buvo du atomikai Jo Malone. Nefotografavau, nes kvepalai bespalviai, ir tas atsiskyres sluoksnis nuotraukoje nesimato. Bet is tu dvieju tik vienas toks,su kitu viskas gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(anira12 @ 2015 03 09, 14:48)
Merginos,atkeliu ir cia savo gautą "gėrį"   <...>


Čia ar jus pacituosiu " Kai paklausiau pas novajavalna,kas čia darosi,atsake,kad taip buna... nuo salcio
Daug atomikų turiu, nei viename nieko panašaus nėra... Taigi parašiau,kad man jie nepatinka, noriu grąžint atgal. Tada jau gavau atsakyma, kad man nepatiko kvapas ir dėl to aš juos pakaitinau ar dar kažkaip sugadinau doh.gif Neva tai būdas atsiimti pinigus ..."

Kažkokios viena kitai prieštaraujančios fantazijos - tai nuo šalčio, tai nuo karščio. Ir sugalvok tu man.
Mano galva čia jokių eksperimentų nereikia - per daug garbės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 10 kovo 2015 - 19:52
QUOTE(anira12 @ 2015 03 10, 19:49)
rausma, ne SL esme.
Dar buvo du atomikai Jo Malone. Nefotografavau, nes kvepalai bespalviai, ir tas atsiskyres sluoksnis nuotraukoje nesimato. Bet is tu dvieju tik vienas toks,su kitu viskas gerai  g.gif


su jumis pardavėja nebebendrauja?
Atsakyti
Gal ir per daug garbės, bet tokį sluoksniavimąsi matau pirmą kart. Kiek atomikų turėjau su vintažais ir naujienomis, pati skalbusi atomikus, mėginukus (kuriuos naudojau tik savo reikmėms) actu, feiriu, soda ir kitom chemijom, bet tokio dalyko nebuvo. Tiesiog labai įdomu nuo ko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benicio: 10 kovo 2015 - 19:58
QUOTE(dzojyte @ 2015 03 10, 20:52)
su jumis pardavėja nebebendrauja?


Man pardaveja vakar grazino puse sumos, na keliais centais daugiau nei puse. (as nesutikau, ji pati taip nusprende ir padare) Turint omeni,kad vienas atomikas geras, gaunasi,kad 60 % grazinta. Kvepalus liepe pasilikt, bet nereikia ju man tokiu... Siandien issiunciau jai sesis atgal. To,kur nesisluoksniuoja kaip ir neturiu priezasties grazint smile.gif Kol kas viskas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Benicio @ 2015 03 10, 19:57)
Gal ir per daug garbės, bet tokį sluoksniavimąsi matau pirmą kart. Kiek atomikų turėjau su vintažais ir naujienomis, pati skalbusi atomikus, mėginukus (kuriuos naudojau tik savo reikmėms) actu, feiriu, soda ir kitom chemijom, bet tokio dalyko nebuvo. Tiesiog labai įdomu nuo ko.


"Per daug garbės" tai čia norėjau pasakyt, kad, iš to, ką suskaičiau, regis, ten į nepraplautą atomiką įpilta, ir tiek. Palieku itin mažą galimybę,kad ten nuo karščio / šalčio.- Na, labai mažą...
Ypač kur tie šviesūs kvepalai, o ant dugno - tamsi masė (nepavadinčiau nuosėdom); ir nežinau, ar tas 'tamsumas" bent yra aliejingas - ar jis juda, anira? Nes pas mane tai seni šlakai atomikuose taip atrodo, ir viskas.
Na, bet kaip sakau, visko gali būt, nors menkai tikiu šį syk.
Papildyta:
QUOTE(anira12 @ 2015 03 10, 19:59)
Man pardaveja vakar grazino puse sumos, na keliais centais daugiau nei puse. (as nesutikau, ji pati taip nusprende ir padare) Turint omeni,kad vienas atomikas geras, gaunasi,kad 60 % grazinta. Kvepalus liepe pasilikt, bet nereikia ju man tokiu... Siandien issiunciau jai sesis atgal. To,kur nesisluoksniuoja kaip ir neturiu priezasties grazint  smile.gif  Kol kas viskas  unsure.gif


Nu nors tiek.
Atsakyti
QUOTE(anira12 @ 2015 03 10, 19:59)
Man pardaveja vakar grazino puse sumos, na keliais centais daugiau nei puse. (as nesutikau, ji pati taip nusprende ir padare) Turint omeni,kad vienas atomikas geras, gaunasi,kad 60 % grazinta. Kvepalus liepe pasilikt, bet nereikia ju man tokiu... Siandien issiunciau jai sesis atgal. To,kur nesisluoksniuoja kaip ir neturiu priezasties grazint  smile.gif  Kol kas viskas  unsure.gif

tai tada smagu, kad atgavote piginėlius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2015 03 10, 21:04)
"Per daug garbės" tai čia norėjau pasakyt, kad, iš to, ką suskaičiau, regis, ten į nepraplautą atomiką įpilta, ir tiek. Palieku itin mažą galimybę,kad ten nuo karščio / šalčio.- Na, labai mažą...
Ypač kur tie šviesūs kvepalai, o ant dugno - tamsi masė (nepavadinčiau nuosėdom); ir nežinau, ar tas 'tamsumas" bent yra aliejingas - ar jis juda, anira? Nes pas mane tai seni šlakai atomikuose taip atrodo, ir viskas.
Na, bet kaip sakau, visko gali būt, nors menkai tikiu šį syk.
Papildyta:
Nu nors tiek.


Tas tamsumas tik atrodo,kaip riebus sluoksnis. Realiai neriebalai. Issimakaluoja ir kvepalai igauna spalva. Pastovi ir vel nuseda sluoksnis. Tamsiausias,chergui, neissimaiso iki galo, lieka kazkas tamsaus plaukiot . Visuose sluoksnis nuseda i apacia, o gris clair sukyla i virsu. as ji apvertus palaikiau pries fotografuodama.
Atsakyti
rusma, jei norisi pakaitinti eksperimento dėlei - padarykit tam atomikui karštą vonelę puode 4u.gif

turėjau SL Chergui atomike ant dugno kokius 1-1,5 ml.- ai, kelmas nematė, išmaudžiau prieš 2 val. karštoje (apie 90laipsnių) vonelėje. Palaikiau kokias 20 sek. Dabar guli atvėsę, nes iškišau į terasą prie +3 pusvalandžiui.

Ale pasirodo, geras to Chergui kvapas wub.gif kaip sakoma, "ni v odnom glazu", gal ryt ryte ir bus kas nutikę.. bigsmile.gif

Pink Pepper, man irgi tų rusmos apelsinmedžių gaila biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(anira12 @ 2015 03 10, 20:12)
Tas tamsumas tik atrodo,kaip riebus sluoksnis. Realiai neriebalai. Issimakaluoja ir kvepalai igauna spalva. Pastovi ir vel nuseda sluoksnis.  Tamsiausias,chergui, neissimaiso iki galo, lieka kazkas tamsaus plaukiot . Visuose sluoksnis nuseda i apacia, o gris clair sukyla i virsu. as ji apvertus palaikiau pries fotografuodama.


Aaaa, - tada matyt nebus kaip kad maniau, kad į senus atomikus. Gal supilti seniai? Bet tai čia nežinau, ant kiek seniai turėjo būt. - Cha, arba crazy visai mintis - kaip rašė / sufleravo jums pardavėja - tie atomikai gal buvo atšaldyti, o paskui kaip nors užkaitinti lotuliukas.gif Ir toks rezultatas. Šitą gal ir vertėtų praeksperimentuot.
Na, bet čia spėjimai, svarbu nors 60% atgavot. Ačiū, kad pasidalinot.
Atsakyti