Įkraunama...
Įkraunama...

Sukčiai ir apgavikai. 6 tema.

ot pabusiu bjauri, gaila KAD taip pigiai isdure. Nu argi sunku pasigooglint ir paziureti kokie kilmes dokumentai butu ir ttt.
Taip ir reikia, jei siais technikos laikais tingima padaryti elementariausia dalyka SUSIRINKTI informacija.
Papildyta:
hihi.... uzteke but cia pasiskaityt biggrin.gif
http://glotransnetwo...om/contact.html
pagal mane cia lotynu biggrin.gif
Atsakyti
Juk reikia ir puspalio j7 paie6koti,k1 jie veisia kokie pasiekimai..Per Western Union siunčiant kliento duomenys yra suvedami,taip,kad jie žino pavardes kas siunčia ir kam..Tik gali būti,kaip ir pas mus -kokio pijoko pasas ar duomenys
Atsakyti
Juoko doze gera gavau biggrin.gif Bet va vistiek,pas lietuvius galima tik ant peties paverkt ir uz dyka paprasyt,neverti musu sunys jokiu pinigu.Ane ? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wolfin @ 2015 03 17, 18:55)
ot pabusiu bjauri, gaila KAD taip pigiai isdure. Nu argi sunku pasigooglint ir paziureti kokie kilmes dokumentai butu ir ttt.
Taip ir reikia, jei siais technikos laikais tingima padaryti elementariausia dalyka SUSIRINKTI informacija.
Papildyta:
hihi.... uzteke but cia pasiskaityt biggrin.gif
http://glotransnetwo...om/contact.html
pagal mane cia lotynu biggrin.gif

Na man kas, man minusas, o jie toliau apgaudinėja su šituo puslapiu nesąmoningu smile.gif
Atsakyti
Na gražių patarlių Lietuvoj yra: "Šykštuolis moka du kartus", "Durnių ir bažnyčioj muša" ir pan. Bet man vis tiek nedašyla - tiek kalbėta, visur rašyta perspėta. Ir vis tiek atsiranda užkimbančių.
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2015 03 17, 20:36)
Na gražių patarlių Lietuvoj yra: "Šykštuolis moka du kartus",  "Durnių ir bažnyčioj muša" ir pan. Bet man vis tiek nedašyla - tiek kalbėta, visur rašyta perspėta. Ir vis tiek atsiranda užkimbančių.

Matai, nesidomėjau aš dalyku tokiu. Nepagalvojau iš anksto apie tai - pasėkmės matosi..
Atsakyti
Siaip as cia pamislijau ir nusprendziau kad vis gi gerai kad tie aferistai tokias pamokas organizuoja.Viskas isejo labai gerai,zmogus prades dometis realiais lietuviskais graziais is PATIKIMU veislynu suniukais,suzinos begale nauju dalyku,pvz tokiu kad kai kuriom uzsienio salim iki musu sunu lygio kaip iki amerikes rakom.Ir kas geriausia,visame sitame zmogaus smegenu perversme tikri gyvi suniukai nedalyvavo. tongue.gif ax.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Rockis @ 2015 03 17, 20:42)
Matai, nesidomėjau aš dalyku tokiu. Nepagalvojau iš anksto apie tai - pasėkmės  matosi..


Bet ten ne vienas tokio tipo skelbimas, ar nereiktu kazkur pranesti?
Atsakyti
QUOTE(Sancta @ 2015 03 17, 20:48)
Siaip as cia pamislijau ir nusprendziau kad vis gi gerai kad tie aferistai tokias pamokas organizuoja.Viskas isejo labai gerai,zmogus prades dometis realiais lietuviskais graziais is PATIKIMU  veislynu suniukais,suzinos begale nauju dalyku,pvz tokiu kad kai kuriom uzsienio salim iki musu sunu lygio kaip iki amerikes rakom.Ir kas geriausia,visame sitame zmogaus smegenu perversme tikri gyvi suniukai nedalyvavo. tongue.gif  ax.gif  tongue.gif

Nesuprantu, kam čia dabar mane reikia "kalti prie kryžiaus". Na man ir būtų lengva "pastūmti" ant žmogaus ir lyg pasityčioti. "CHA CHA CHA, NEVYKĖLIS, TAVE IŠDŪRĖ!". Darosi panašu labai jau į tai, tik kad taip dar nepasakot, bet eina taip suprasti. Nežinau, kokią nuodėmę čia padariau. Bet niekada nesakiau , ir nseakysiu taip žmogui. Visi klystam, ir gaunam pamokas, bet koks tikslas iš tokių kalbų? Neprašau čia guost manęs, nes kas atsitiko - TAS, ir nieko čia niekas nepakeis. Ne milijoną praradau juk smile.gif Tiesiog , dar VIENA RYŠKI tema tegul būna, kad KITI neapsigautų taip, kaip apsigavau aš. O dėl šuniuko kurį "tikėjausi" gauti iš kažkieno, tai matau pamiršti galima, nors ir nelabai tikėjau, kad yra TOKIŲ dosnių žmonių. Na yra, bet tikriausiai tokios veislės ŠEIMININKŲ - nebe. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(murmur @ 2015 03 17, 20:52)
Bet ten ne vienas tokio tipo skelbimas, ar nereiktu kazkur pranesti?

Pagal daugumą čia išreškusiu savo mintis, tai NE. Nes gi čia aš durnelis likau, ir aš kaltas kad apsigavau. Iš dalies taip. Bet juk sako tai senai žinomas visiems būdas apgaudinėti, ir čia visi jį žino.. Tai aš apšalęs visiškai. Bet galvoju, grįš pažįstamas iš atostogų VRM, reiks pakalbėti ir pasitarti, ar įmanoma čia kažką sumąstyti dar.
Atsakyti
Juokingiausia man, kad Lietuvoj sunys blogi, maisyti smile.gif, bet uz dyka tai tik duok biggrin.gif. Nustebinot, jau tokius blogus veisiam cia, kad tik ir laukiam, kol galesim kam padovanot:). Serganciam vaikui vardan kilnaus tikslo gal ir padovanociau, o ne zmogui, kuris remia daugintojus. Vien del ti, kad norejot but gudresnis uz visus, dovanos nemanau, kad nusipelnet.
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2015 03 17, 21:40)
Juokingiausia man, kad Lietuvoj sunys blogi, maisyti smile.gif, bet uz dyka tai tik duok biggrin.gif. Nustebinot, jau tokius blogus veisiam cia, kad tik ir laukiam, kol galesim kam padovanot:). Serganciam vaikui vardan kilnaus tikslo gal ir padovanociau, o ne zmogui, kuris remia daugintojus. Vien del ti, kad norejot but gudresnis uz visus, dovanos nemanau, kad nusipelnet.

Lietuvis Lietuvį manau turi palaikyti, o ne smugdinti kažkur tai. Tiesa, pasielgiau kvailai, ir suprantu dabar, bet jau po laiko. Nesakau kad tie šuniukai Lietuvių blogi smile.gif Bet pripažinkit, visokių yra. Ir tikrai ne visi yra TIE TIKRIEJI VEISĖJAI. smile.gif
Atsakyti
Na tikrai negražūs ir labai „lietuviški” komentarai. Žmogus nesusidūręs, liko apgautas tai dabar pasijuokim visi iš jo.

Ar tikrai pas visas jus šuniukai tik iš Lietuvos ir lietuvių veislynų? Paklausė žmogus kažkieno patarimo, girdėjo kad šuniukai būna siunčiami. Juk pirkt norėjo su dokumentais, juk pilnas internetas straipsnių apie tai kokie veisėjai atsakingi geri ir kokie daugintojai apgavikai. Na va ir „nusipirko”...su dokumentais. Dabar apmėtykim jį akmenimis ir sužlugdykim pasitikėjimą veisėjais galutinai.
Atsakyti