Įkraunama...
Įkraunama...

Sukčiai ir apgavikai. 6 tema.

Šiaip jau priglausti suaugusį šunį nėra blogai ar sunku. Esu auginusi ne vieną šunį, kai kuriuos pirkau, kai kuriuos priglaudžiau jau gan nejaunus. Labiausiai prisimenu suvargusį šunį, iš kaimo, kurį priglaudžiau iš gailesčio: jis gyveno pusbadžiu, o žiemą praleido net neturėdamas būdos. Šis didžiulis rotveilerio mišrūnas jau po kelių dienų pripažino, kad tai - jo namai, jo voljeras, o aš - lyg būčiau buvusi jo šeimininkė visą gyvenimą. Kitą priglaustą šunį, kilmingą anglų buldogą, teko "perauklėti", bet visos mano pastangos atsipirko šimteriopai. Buldogas tapo puikiu bičiuliu, buvo sveikas ir ilgai gyveno. Tikrai patarčiau pasidairyti prancūzų buldogo prieglaudose arba paieškoti dovanojamų. Galima surasti ir jaunų buldogėlių. Beje, perkant net veislyne, yra tikimybė, kad šunelis sirgs, išaugs ne tokio charakterio kaip tikimąsi.
Atsakyti
Aš Olandijoj norėjau anglų buldogą pirkt. Irgi užkibus buvau už neva iš ispanijos galimų atgabenti pigesnių grynaveislių šuniukų. Labai daug matau nl puslapy tokių skelbimų neaiškių. Ir lietuviškam mačiau nemažai. Visi su translator rašyti skelbimai... išvis man nesuprantamai atrodo... jau jei nori iš užsienio imti, tai užsienio saituose ieškok ir ten kur draugų turi, kad nupirktų gyvai... šunį iš foto pirkt kvailoka...
Atsakyti
QUOTE(rami_123 @ 2015 04 06, 23:31)
Aš Olandijoj norėjau anglų buldogą pirkt. Irgi užkibus buvau už neva iš ispanijos galimų atgabenti pigesnių grynaveislių šuniukų. Labai daug matau nl puslapy tokių skelbimų neaiškių. Ir lietuviškam mačiau nemažai. Visi su translator rašyti skelbimai... išvis man nesuprantamai atrodo... jau jei nori iš užsienio imti, tai užsienio saituose ieškok ir ten kur draugų turi, kad nupirktų gyvai... šunį iš foto pirkt kvailoka...

Nu kaip.. Aš katiną pirkau iš foto, bet pirkau iš Lietuvos, patikimo veislyno, todėl nebuvo jokių abejonių biggrin.gif atsigabenau jį 4 mėnesių per vežėjus. Dėl tų neaiškių skelbimų, nesuprantu, kaip puslapių adminai juos praleidžia? Ir aplamai, jei pirkt iš užsienio veislyno gyvūnėlį, gi tam ir yra dėdė google, galima lengvai išsiaiškint viską, bet kai kurie nemąstantys žmogeliai vistiek sugeba apsišaut, užkibt ant aferistų abliuko, vis per tą norą pigiau biggrin.gif
Atsakyti