Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodinukai 2012

user posted image
user posted image


user posted image

Aš trapus ir baltas popieriaus lapas,
Pats nusispalvinti negaliu.
Tad jei piešite mane tamsiomis spalvomis - būsiu niūrus,
Jei piešite mane skaisčiomis spalvomis - būsiu šviesus ir linksmas.

Aš paruoštas lipdymui molio gabalas,
Pats nusilipdyti negaliu.
Tad jei lipdysite mane piktą - būsiu gąsdinantis,
Jei lipdysite mane mąstantį - būsiu paguodžiantis.

Aš maža, gležna gyvybės sėkla,
Pati išdygti negaliu.
Tad jei sėsite mane abejingai - užaugsiu menka,
Jei sėsite mane su meile - užaugsiu derlinga.

Aš Jūsų sumanyta, bet neužbaigta daina,
Pati sau žodžių pasirašyti negaliu.
Tad jei sudėsite į mane bet kokius žodžius - skambėsiu padrikai,
Jei sudėsite į mane išminties pilnus žodžius - skambėsiu gyvai.

Globokite, mylėkite mane. Aš - Jūsų vaikas!

user posted image

MŪSŲ MAMYTĖS

user posted image

Spalio 30 d.
Ciquita (27), sūnelis, pirmas vaikelis, Kaunas


Lapkričio 13 d.
Niki_ (24), dukrytė, pirmas vaikelis, Klaipėda


Lapkričio 18 d.
Gintariukass, dukrytė, antras vaikelis, Vilnius


Lapkričio 19 d.
URGITUKE (29), dukrytė, antras vaikelis, Norvegija


Lapkričio 22 d.
Lija586, dukrytė, antras vaikelis, Vilnius


Lapkričio 24 d.
Mylacka, sūnelis, pirmas vaikelis, Vilnius

Lapkričio 29 d.
mamute6, sūnelis, antras vaikelis

Lapkričio 30 d.
Editoshka (30), sūnelis Modestas, trečias vaikelis, Vilnius

Vilko brolis, dukrytė, pirmas vaikelis

Gruodžio 1 d.
žvilgsnė (29) , sūnelis, antras vaikelis

Gruodžio 2 d.
sirenute (34), sūnelis, trečias vaikelis, Kaunas

Gruodžio 4 d.
#tagra#, sūnelis, antras vaikelis

Gruodžio 5 d.
anike (30), sūnelis, antras vaikelis, Klaipėda


Gruodžio 7 d.
Deimantukė, dukrytė, pirmas vaikelis


Gruodžio 9 d.
Mahada (28), sūnelis, Londonas

Gruodžio 10 d.
Moliugyte (31), sūnelis, ketvirtas vaikelis, Vilnius

Mafina24, dukrytė, antras vaikelis, Mažeikiai

Gruodžio 11 d.
Diija (30), dukrytė, antras vaikelis, Kaunas
Simbalia (31), dukrytė, antras vaikelis, Vilnius

Sirdelle, sūnelis
Goddy, dukrytė, pirmas vaikelis, Klaipėda

Gruodžio 12 d.
Simka77 (27), dukrytė, antras vaikelis, Londonas
Iš Stiklo (39), dukrytė, penktas vaikelis, Vilnius

Slaiga, sūnelis, antras vaikelis, Vilnius
Kleckius24 (27), sūnelis, pirmas vaikelis, Kaunas
Rino, sūnelis, Vilnius

Gruodžio 14 d.
a_g_n_u_t_e, sūnelis, pirmas vaikelis, Kaunas

Fortun@, dukrytė, antras vaikelis

Gruodžio 15 d.
Joliuke, sūnelis, antras vaikelis

Gruodžio 16 d.
Ledi, sūnelis, pirmas vaikelis, Kaunas
Liniuxxx, sūnelis, antras vaikelis, Kaunas
Zuikelee (28), antras vaikelis
Deimenna (25), pirmas vaikelis


Gruodžio 17 d.
Jurgiuksx (26), dukrytė, pirmas vaikelis, Šilutė


Gruodžio 18 d.
Kristina# (28), sūnelis, pirmas vaikelis, Vilnius


Gruodžio 19 d.
Justesea (28), dukrytė Sofija, antras vaikelis, Vilnius

vaistine, sūnelis, antras vaikelis, Vilnius
Mifi (24), sūnelis, pirmas vaikelis


Gruodžio 20 d.
Avietia, dukrytė, pirmas vaikelis, Kaunas

Eve330(30), sūnelis, pirmas vaikelis, Šiauliai
Tinike(27), sūnelis pirmas vaikelis, Kaunas


Gruodžio 21 d.
Aushrita (25), dukrytė, pirmas vaikelis, Klaipėda

Likma (28), sūnelis, antras vaikelis, Vilnius

Sausio 1 d.
kri$tina, dukrytė Amelija, antras vaikelis, Klaipėda


Sausio 8 d.
fancy, sūnelis, pirmas vaikelis, Vilnius


Sausio 10 d.
ciukse2003, dukrytė, antras vaikelis, Kaunas

user posted image

Jei norite būti įtrauktos į mūsų sąrašą, prisistatykite temoje ir pabendraukite su mumis bent dvi temas, o savo duomenis (vaikelio gimimo datą, lytį, svorį ir ūgį, savo amžių, iš kokio miesto esate ir kelinto vaikelis jums yra gruodinukas (arba tik tai, ką norite viešinti) siųskite į el. paštą gruodinukai2012@gmail.com. Jei norite pakoreguoti savo duomenis, informaciją taip pat siųskite į šį el. paštą. Norinčios prisijungti prie albumėlio, bendraukite su mumis bent tris temas, o tuomet į el. paštą nusiųskite savo nuotrauką ir prašymą gauti prisijungimą

user posted image
Atsakyti
Ačiū Mifi....
O jau vaiko žodžiai kokio gražumo, nebuvau skaičius wub.gif

Atsakyti
sveikos 4u.gif
Mifi didziausi sveikinimai sulaukus dukrytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif

mes gyvenam gerai smile.gif daro miniske ant puodo sysiu,bet buna dienu kai nenori daryti ir praso pampersa uzdeti g.gif sakiau kai atsils bandysim visai be ju apsieiti smile.gif kalbeti tai kalba dar daug savo kalba,bet kai ka jau eina suprasti ir galima susisneketi smile.gif lankom muzikos mokyklele,tai labai patinka ten jai smile.gif del darzelio....antradieni vaziuosim i viena pasiziureti,bet nuo rudens turi tik 6 laisvas vietas,o pirmenybe bus jau ten lankanciu broliams ir sesutems,tai net nezinau ar bus sansu pakliuti...bet man patiko,kad jie jau nuo birzelio pradeda pratinti po viena vaika,tai mums butu pats tas ir rugseji galetu jau eit. Dar yra pora variantu,jei sis atkris bandysim i kitus smile.gif
pilvelis mano auga wub.gif jau viskas gerai,buvo pradzioj biski streso,norejo pabegti maziukas verysad.gif tai ir ligoninej teko paguleti ir menesi gulimo rezimo turejau,visai kitoks nestumas nei su Gabija buvo,nu bet dabar jau atsigavau smile.gif buvom echo,visi ziurejom ir matem broli biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laila222 @ 2015 03 27, 11:28)
sveikos 4u.gif
Mifi didziausi sveikinimai sulaukus dukrytes  4u.gif  4u.gif  4u.gif

mes gyvenam gerai  smile.gif daro miniske ant puodo sysiu,bet buna dienu kai nenori daryti ir praso pampersa uzdeti g.gif sakiau kai atsils bandysim visai be ju apsieiti smile.gif kalbeti tai kalba dar daug savo kalba,bet kai ka jau eina suprasti ir galima susisneketi smile.gif  lankom muzikos mokyklele,tai labai patinka ten jai smile.gif del darzelio....antradieni vaziuosim i viena pasiziureti,bet nuo rudens turi tik 6 laisvas vietas,o pirmenybe bus jau ten lankanciu broliams ir sesutems,tai net nezinau ar bus sansu pakliuti...bet man patiko,kad jie jau nuo birzelio pradeda pratinti po viena vaika,tai mums butu pats tas ir rugseji galetu jau eit. Dar yra pora variantu,jei sis atkris bandysim i kitus  smile.gif
pilvelis mano auga wub.gif jau viskas gerai,buvo pradzioj biski streso,norejo pabegti maziukas verysad.gif tai ir ligoninej teko paguleti ir menesi gulimo rezimo turejau,visai kitoks nestumas nei su Gabija buvo,nu bet dabar jau atsigavau  smile.gif buvom echo,visi ziurejom ir matem broli  biggrin.gif  wub.gif

Smagu jei gausit darzeli, mes siemet tik uzregistravom, tikimes kitais metais gaut smile.gif.

4u.gif uz ligonines ir stresa, bet ir 4u.gif uz TA. Sveikinam su broliuku wub.gif . Kada jusu terminas?
Mano nestumas irgi visiskai kitos nei su suneliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuczak @ 2015 03 27, 12:09)
Smagu jei gausit darzeli, mes siemet tik uzregistravom, tikimes kitais metais gaut smile.gif.

4u.gif  uz ligonines ir stresa, bet ir  4u.gif  uz TA. Sveikinam su broliuku  wub.gif . Kada jusu terminas?
Mano nestumas irgi visiskai kitos nei su suneliu  ax.gif



Ačiū wink.gif termino dar kaip ir nenustatė tikslaus, bet turėtų rugsėjo mėn tikrai būti biggrin.gif jums man atrodo anksčiau stebuklelis ateis? smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Vis retėja retėja pasisakymai, visos darbuose paskendusios, nėr kada pliurpt biggrin.gif

Aš va irgi darbe sėdžiu, pavasario laukiu biggrin.gif

Mažoji auga puikiai, o kartu ir jos nuostabusis charakteris. Bais savarankiška panelė- nešti jos negalima, tik "Vaiva eiti pati". Maitint negalima , tik "kur mano šakutė?". Visad išsireikalaus ko nori doh.gif Parėkauti vis dar mėgsta, ypač kai kas nors neįtinka. Į darželį eina visai smagiai, pampersų nedėvim jau labai labai seniai, kalba visai normalia žmonių šneka ir labai daug biggrin.gif Dainuoti mėgsta, šokti, su broliu siautėt... biggrin.gif Smagu žiūrėt, kaip tas mažas žmogutis pamažu tampa vis sąmoningesnis, gudresnis ir protingesnis smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Laila222 @ 2015 03 27, 13:26)
Ačiū wink.gif termino dar kaip ir nenustatė tikslaus, bet turėtų rugsėjo mėn tikrai būti  biggrin.gif  jums man atrodo anksčiau stebuklelis ateis?  smile.gif

Oi, mum jau ne uz kalnu, geguzes 8d terminas, tuoj prasideda devintas menuo wub.gif
Taip smagu skaityt apie vis gausejancias gruodinuku seimynas ir apie ju paciu pazangas.. Greit praleke tie metai.. rolleyes.gif
Atsakyti
Čia man vienai tik FB gruodinukų grupės neatidaro? Norėjau filmuką su savo dainininke įkelt smile.gif

Ne į temą, bet kaip jau užkniso tos SM reklamos. Kiekvieną kartą jų vis daugiau ir daugiau. Kol prisikasi prie to, ko tau reikia, ir noras rašyt praeina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbalia @ 2015 04 02, 16:43)
Čia man vienai tik FB gruodinukų grupės neatidaro? Norėjau filmuką su savo dainininke įkelt smile.gif

Ne į temą, bet kaip jau užkniso tos SM reklamos. Kiekvieną kartą jų vis daugiau ir daugiau. Kol prisikasi prie to, ko tau reikia, ir noras rašyt praeina biggrin.gif

Ir man stringa, tik per komentarus kuriuose dalyvauju pavyksta ieit i grupe. Su kitom grupem tokiu problemu ner.. Idomu kas atsitiko..

Mano sunaitelis irgi padainuoja, vakarais mamyte migdo aa pupa, tetis supa, mama supa ir tyte muzina wub.gif
Atsakyti
https://www.dropbox....q8c4EmmK5SqwQxa

Įmetu čionais linka wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbalia @ 2015 04 02, 21:35)

Sveikos
lotuliukas.gif oi Vaivutė kokia muzikali thumbup.gif O kokia pasikeitus
Atsakyti
QUOTE(Simbalia @ 2015 04 02, 20:35)

Kaip graziai wub.gif Ir kaip aiskiai ir daug kalba thumbup.gif
Atsakyti