Įkraunama...
Įkraunama...

Kas gali padėt?

Sveiki.
Man yra 16 metų ir lankau 10 klasę. Man iškilo tokia problema. Man labai pradėjo patikti viena mano bendraklasė. Į vieną klasę pradėjome eiti tik šiemet, tačiau ją esu matęs ir anksčiau, tačiau tada inai man tiesiog atrodė patraukli mergina. Bet dabar pradėjau jai jausti kažkoki ypatingą jausmą. Dažnai apie ją galvoju. Mokykloje nebūna nei laiko, nei progos mum pabendrauti, o tiksliau negaunu progos ją pakalbinti, o ir nelabai sugalvoju apie ką šnekėtis. Taigi, vienintelis mūsų bendravimas būna „chatinimas“ per „facebook'ą“ arba (jei pasiseka) būna bendras grupinis darbas. Gyvenam mažam miestelyje, tad čia nelabai kaip ir yra ką veikti. Tad aš nežinau ką daryti. Gal galit ką patarti, nes santykių srityje neturiu visiškai jokios patirties. Kaip jau sakiau, dėl jos einu iš proto ir būčiau labai dėkingas, jei kas ką patartumėte. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruslanas: 23 kovo 2015 - 20:29
QUOTE(Ruslanas @ 2015 03 23, 21:28)
Sveiki.
Man yra 16 metų ir lankau 10 klasę. Man iškilo tokia problema. Man labai pradėjo patikti viena mano bendraklasė. Į vieną klasę pradėjome eiti tik šiemet, tačiau ją esu matęs ir anksčiau, tačiau tada inai man tiesiog atrodė patraukli mergina. Bet dabar pradėjau jai jausti kažkoki ypatingą jausmą. Dažnai apie ją galvoju. Mokykloje nebūna nei laiko, nei progos mum pabendrauti, o tiksliau negaunu progos ją pakalbinti, o ir nelabai sugalvoju apie ką šnekėtis. Taigi, vienintelis mūsų bendravimas būna „chatinimas“ per „facebook'ą“ arba (jei pasiseka) būna bendras grupinis darbas. Gyvenam mažam miestelyje, tad čia nelabai kaip ir yra ką veikti. Tad aš nežinau ką daryti. Gal galit ką patarti, nes santykių srityje neturiu visiškai jokios patirties. Kaip jau sakiau, dėl jos einu iš proto ir būčiau labai dėkingas, jei kas ką patartumėte. smile.gif

pakviesk pasivaiksciot po parka, pasiimk arbatos termosa ir sumustiniu.
pakviesk i koncerta ar spektakli vietos kulturnamyje
pakviesk pasivazinet dviraciais, rieduciais.
Atsakyti
Dekui už patarimą, bet ar ne per anksti tokiem dalykam? Kaip minėjau mes nebendraujam labai daug. Tad pradžioj man praverstų patarimas, kaip susibendrauti pradžioj. Be to, iškilo dar toks klausimas: kaip suprast, kada jau laikas kviest į pasivaikščiojimus ir panašiai. Bijau ką nors padaryti neapgalvotai ir ją tik atbaidyti.
Atsakyti
QUOTE(Ruslanas @ 2015 03 24, 17:20)
Dekui už patarimą, bet ar ne per anksti tokiem dalykam? Kaip minėjau mes nebendraujam labai daug. Tad pradžioj man praverstų patarimas, kaip susibendrauti pradžioj. Be to, iškilo dar toks klausimas: kaip suprast, kada jau laikas kviest į pasivaikščiojimus ir panašiai. Bijau ką nors padaryti neapgalvotai ir ją tik atbaidyti.

Suprantu, kad Tau sunku, bet būk kuo natūralesnis. Nevaidink ten kažkaip, neprisigalvok to, ko šiaip nedarytum, nekopijuok kokių filmų herojų ir panašiai smile.gif Daryk iš širdies, kaip pačiam atrodo gerai, tinkama ir natūralu.
Jei manai, kad iš karto nedera kviesti pasivaikščioti, tai ir nekviesk. Gyvai, ne per facebook, kai pamatysi mokykloje, pasakyk jai tipo spontaniškai, greitai taip ir negarsiai, kad labai gražiai šiandien atrodo ar skanūs kvepalai, jei kvepia arba panašiai. Ir nueik. Bus jau pirmas žingsnis ir intriga mirksiukas.gif Mergina irgi negali gauti iš karto visko ant lėkštutės, turi irgi apie Tave užsisvajoti, prisiminti dažniau, išskirti iš kitų. Nes turbūt nežinai ar ji jaučia tą patį? Nebent įtari ar matai kaip į Tave irgi žiūri, kad labai meiliai Tau atrašinėja.
Jei taip, tai visiškai nieko tokio pakviesti kur nors pirmai progai pasitaikius. Šiaip idealu ne tik parke vaikščioti, nes gali būti sunkiau su pokalbių temom, bet filmas pvz. Arba šiaip bent minimum kažką dar daryti: šunį kartu pasiimti, kebabų nusipirkti ar pan., kad būtų kažkoks papildomas veiksmas, pokalbis mirksiukas.gif

Beje, kiek prisimenu save tokio amžiaus, savo drauges, tai mums būdavo nerealu gauti kažkokį apčiuopiamą daiktą iš naujos meilės. Jei jau įkištų simpatija netgi kokį saldainiuką, tai jau būtų toooks įvykis blink.gif biggrin.gif o jei kokį mini minkštą meškiuką, tai reiktų draugėms laikyti, kad iš laimės nenualptume biggrin.gif mirksiukas.gif
Tai va ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Tame ir beda. Aš nemanau, kad jai patinku kažkaip ten „ypatingai“. O ir nėr pas mus nei kino teatrų, nei kažko panašaus kur nusivesti, nebent kelios kavinukes. O kaip jau ir mynėjau, tai bėda ta, kad inai visad su kokia geriausia drauge ir žinot, kaip būna dabar. Jei kas ką pamato, kad kažką padovanojai ar pan. net jei ir gimtadienio proga padovanočiau jai ką nors, visa klase iškart sureaguotu. Tad man didžiausia problema kaip ir yra kaip bendrauti taip, kad aplinkiniam neatrodytų visokios nesamonės. Prisjiungčiau prie jos grupės, bet inai visad su panom, tai irgi nekaip atrodytu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruslanas @ 2015 03 24, 18:20)
Dekui už patarimą, bet ar ne per anksti tokiem dalykam? Kaip minėjau mes nebendraujam labai daug. Tad pradžioj man praverstų patarimas, kaip susibendrauti pradžioj. Be to, iškilo dar toks klausimas: kaip suprast, kada jau laikas kviest į pasivaikščiojimus ir panašiai. Bijau ką nors padaryti neapgalvotai ir ją tik atbaidyti.

Rašyk jai per FB. Jei iš mandagumo į tavo žinutes atsakys vienu ar dviem žodžiais ir pati nerodys iniciatyvos pokalbiui tęsti, atstok nuo jos, nedomini. Jei rasit bendrą kalbą, sakyk, kad su ja tau labai įdomu bendrauti ir pasiūlyk susitikti. Jeigu jai patinki, praktiškai nebus jokio skirtumo, kur susitikti, kad ir ant suoliuko prie namo kampo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruslanas @ 2015 03 24, 18:34)
Tame ir beda. Aš nemanau, kad jai patinku kažkaip ten „ypatingai“. O ir nėr pas mus nei kino teatrų, nei kažko panašaus kur nusivesti, nebent kelios kavinukes. O kaip jau ir mynėjau, tai bėda ta, kad inai visad su kokia geriausia drauge ir  žinot, kaip būna dabar. Jei kas ką pamato, kad kažką padovanojai ar pan. net jei ir gimtadienio proga padovanočiau jai ką nors, visa klase iškart sureaguotu. Tad man didžiausia problema kaip ir yra kaip bendrauti taip, kad aplinkiniam neatrodytų visokios nesamonės. Prisjiungčiau prie jos grupės, bet inai visad su panom, tai irgi nekaip atrodytu sad.gif

O fb kaip bendraujat? Kokie pokalbiai? Kaip jį rašo?
Atsakyti
Net nežinau kaip paaiškinti. Nebūna taip, kad atsakinėtų 1-2 žodžiais, tiesiog, paprastai bendraujam.
Atsakyti
Jei turi galimybę , pakviesk ją į kavinukę . Jei atsisakys , po kurio laiko pakviesk antrą kart. Jei vėl atsisakys, ieškok kitos simpatijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruslanas @ 2015 03 25, 13:27)
Net nežinau kaip paaiškinti. Nebūna taip, kad atsakinėtų 1-2 žodžiais, tiesiog, paprastai bendraujam.

Tokiu atveju, tiesiog pakviesk į lauką išeit pasivaikščiot kartu, pavasario paieškot. Ir žiūrėk jos reakciją. Tik nenusimink, jei atsisakys, nes jai tiesiog gali būti netikėta, ji gali būti, kad bendrauja tiesiog draugiškai ir nieko rimto negalvoja. Bet patikėk, ji pagalvos po to apie Tave daugiau: kodėl ją kvietei, kodėl būtent ją. Taip patapsi jos mintyse. Kai pamatysi gyvai, vistiek vėl nusišypsok, tegul būna ir su draugėmis, nesvarbu. Pats pagalvok, na kaip jūs draugautumėt? Juk nedings nei jūsų abiejų klasiokai, nei draugai, turėsite vistiek per tai pereiti, todėl nepasiduok baimėms. Jei Tau drąsiau, tai irgi su draugu praeik pro ją šypsodamasi mirksiukas.gif Jei turi artimą draugą, juk jis nepasijuoks iš Tavęs ir Tavo jausmų. Stenkis gyvenime nesivadovauti principu: ką žmonės pasakys, nes kitaip gyvenimas gali patapti kančia. Žmonės juk vistiek kalbės: turėsi merginą - kalbės, neturėsi ilgą laiką - vėl kalbės, kad neturi, o kiti tai turi, gal tu koks ne toks. Žodžiu, turbūt pagavai mintį, kad turi gyventi sau, nes kitiems vistiek neįtiksi mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip geriau būtų kviesti, per fb ar gyvai?
Atsakyti
QUOTE(Ruslanas @ 2015 03 25, 15:03)
O kaip geriau būtų kviesti, per fb ar gyvai?

Gali ir per fb,dabar gi jaunimas taip bemdrauja? Ir tau bus paprasčiau ir ji pagalvot galės.
Atsakyti