Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralus gimdymas po CP



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PepaPig: 26 kovo 2015 - 20:01
mano pirmas CP (planinis, sedejo)
antras po 8m. naturalus. nieks net nesvarste apie CP, vaikas gime 4250gr smile.gif
Po CP atsigavau greiciau nei po naturalaus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2015 04 07, 08:29)
mano pirmas CP (planinis, sedejo)
antras po 8m. naturalus. nieks net nesvarste apie CP, vaikas gime 4250gr smile.gif
Po CP atsigavau greiciau nei po naturalaus  unsure.gif

fiziskai? blush2.gif
o kodel? kirpo/plysot? ar/ir kazkas kito?
Atsakyti
QUOTE(PepaPig @ 2015 04 07, 19:19)
fiziskai?  blush2.gif 
o kodel? kirpo/plysot? ar/ir kazkas kito?

taip fiziskai
kirpo bet nedaug, ilgai turejau problemu su slapimo pusle unsure.gif pastoviai skaudejo, tempe tai pilva tai tarpviete unsure.gif

siaip gal metai daro savo, pirma gimdziau 26, antra 34 smile.gif
o saremiu net prisiminti nenoriu schmoll.gif net nupurto pagalvojus unsure.gif per pirma neteko to patirti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2015 04 08, 08:58)
taip fiziskai
kirpo bet nedaug, ilgai turejau problemu su slapimo pusle unsure.gif pastoviai skaudejo, tempe tai pilva tai tarpviete  unsure.gif

siaip gal metai daro savo, pirma gimdziau 26, antra  34  smile.gif
o saremiu net prisiminti nenoriu  schmoll.gif net nupurto pagalvojus  unsure.gif per pirma neteko to patirti  unsure.gif


Pas mane panašūs metai, pirmas cp, antras natūraliai. Po cp atsigavau pakankamai normaliai, bet to niekaip negalėčiau palyginti su antru gimdymu, nes jis buvo pakankamai lengvas, sarėmiai truko neilgai, nekirpo, neplyšo, žodžiu labai ir atsigavinėt nereikėjo smile.gif Todėl mano nuomone, jei yra galimybė bandyt natūraliai, kodėl gi ne, natūraliai gimdat bent jau turit šansą pagimdyt lengvai ir greitai, o cp jau vistiek atsigavimo proceso neišvengsit..
Atsakyti
QUOTE(Troffy @ 2015 04 08, 10:09)
Pas mane panašūs metai, pirmas cp, antras natūraliai. Po cp atsigavau pakankamai normaliai, bet to niekaip negalėčiau palyginti su antru gimdymu, nes jis buvo pakankamai lengvas, sarėmiai truko neilgai, nekirpo, neplyšo, žodžiu labai ir atsigavinėt nereikėjo smile.gif Todėl mano nuomone, jei yra galimybė bandyt natūraliai, kodėl gi ne, natūraliai gimdat bent jau turit šansą pagimdyt lengvai ir greitai, o cp jau vistiek atsigavimo proceso neišvengsit..

mano atveju nesigavo lengvai ir greitai biggrin.gif
siaip as patenkinta kad pavyko paciai, bent zinosiu kas yra gimdymo skausmas turesu ka dukrai papasakoti biggrin.gif
Atsakyti
Pirmas - extra cp. Antras - po 3 metų natūralus gimdymas. Atsigavimas vienodai lengvas. Labai bijojau natūralaus gimdymo, bet viskas praėjo sklandžiai ir savimi didžiavaus be galo be krašto doh.gif blush2.gif Jokių neigiamų atsiliepimų nei apie vieną, nei apie kitą. Pirmas gimdymas truko 11 valandų (visą laiką sąrėmiai kas 2-3 min), , antras-8 val (vėlgi sąrėmiai.kas 2-3 min). Šiaip savotiškai įdomu, kad turiu patirties ir čia, ir čia smile.gif
Atsakyti
Kur galima gauti medicininės informacijos dėl to kodėl negalima gimdyti antrojo, jei pirmasis nėštumas baigėsi CP? Nelabai suprantu kokia rizika vaikeliui ir mamai.
Pirmas vaikutis gimė cezario būdu dėl sėdynės pirmeigos. Antrasis vaikutis galvyte žemyn ir man neaišku kodėl sako, kad gali būti vėl cezaris, praėjo jau 4 metai nuo ankstesniojo.
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2015 05 11, 12:49)
Kur galima gauti medicininės informacijos dėl to kodėl negalima gimdyti antrojo, jei pirmasis nėštumas baigėsi CP? Nelabai suprantu kokia rizika vaikeliui ir mamai.
Pirmas vaikutis gimė cezario būdu dėl sėdynės pirmeigos. Antrasis vaikutis galvyte žemyn ir man neaišku kodėl sako, kad gali būti vėl cezaris, praėjo jau 4 metai nuo ankstesniojo.


Susiraskite patikimą gydytoją ir viskas bus ok 4u.gif Tokiu atveju tikrai visi šansai pagimdyti pačiai 4u.gif
Atsakyti
Man pirmasis buvo ekstra CP. Paskui dar praėjau kryžiaus kelius su dubens trauma nuo simfizito ir liko artrozės diagnozė visam gyvenimui. Vaikščioti normalų atstumą (ne tik nuo mašinos iki sofos) galėjau tik po 2 metų, o pilnai dar neatsisračiau ir turbūt neatsistatysiu niekad. Bent jau kaulai tai pažeisti begrįžtamai.

Plius kažkas negerai su dubens dugnu. Jis tarsi atrofavosi. II dabar nėštumo trimestre o vaikutis visdar guli mažajame dubenyje, yra problemų tuštintis ir kitų neaiškių pojūčių. Keliausiu pas savo kinezeterapeutą pagalbos!

Taigi, nors ir norėčiau vėl bandyti natūraliai, tikriausiai man nusimato siuntimas planiniam... Bijau ir natūralaus dėl galimų pasekmių ir taip traumuotam dubeniui ir apatiniams organams, ir dėl CP nes antras pjūvis daug pavojingesnis.

Įdomu ar bandė kas pati antrą gimdyti su tokiom indikacijom?

PS sąrėmių aš nebijau. Kažkaip mokėjau juos tikslingai išjausti ir iki pat galo viskas buvo gerai. Kol nepradėjo dinginėti sąmonė ties pilnu atsidarymu smile.gif Bet ne iš skausmo. Kažkas ten kito buvo smile.gif Su angeliukais biškį pabendravau - pažadino nuosprendis - pjauti! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2015 05 11, 12:49)
Kur galima gauti medicininės informacijos dėl to kodėl negalima gimdyti antrojo, jei pirmasis nėštumas baigėsi CP? Nelabai suprantu kokia rizika vaikeliui ir mamai.
Pirmas vaikutis gimė cezario būdu dėl sėdynės pirmeigos. Antrasis vaikutis galvyte žemyn ir man neaišku kodėl sako, kad gali būti vėl cezaris, praėjo jau 4 metai nuo ankstesniojo.


Jeigu neturite kažkokių kitų sveikatos problemų, natūralus gimdymas visiškai įmanomas kokia dar kalba gali būti apie CP, nebet didelį svorį vaiko prognuoja ar dar kažkokios priežastys.
Mano pirmagimis extra CP, antras gimdymas po 1 m. 8 mėn. natūralus, trečias prieš pora mėn. taip pat natūralus neįtikėtinai lengvas ir sklandus trukęs nepilnai dvi val.
Atsakyti
Mano gimdymas buvo ilgas ir labai varginantis, nu tikrai nemaniau, kad jis kada nors baigsis ir kad isgyvensiu. Gal ir nuovargis prisidejo nes labai mazai buvau ismiegojusi, bet tikrai nesitikejau, kad naturalus gimdymas gali buti toks. Kazko nebekyla minciu apie trecia mazyli nors visada maniau, kad turesiu. Aisku ne visom taip baisiai praeina, bet as jau nebe pries epidura, cia aisku apie CP neturejusias kalbu, baisiai gaila, kad man nebuvo galima.
Atsakyti