Įkraunama...
Įkraunama...

Papildai norint pastoti

Laba diena, mielosios 4u.gif Esu čia visiška naujokė, tyli įvairių temų skaitytoja smile.gif Šiame forume tikrai galima rasti daugybę naudingos informacijos, aiškių pasisakymų ir patarimų. Deja, niekaip negaliu rasti informacijos apie maisto papildus planuojant nėštumą (nekalbu apie netradicinius gydymo metodus, o konkrečiai apie farmacininkų pardavinėjamus aukso vertės papildus) smile.gif Su vyru jau kurį laiką planuojame vaikutį, esame išbandę cinką+seleną+L-argininą+folio rūgštį (čia vienu metu tokį derinuką vyrui sumixavau), esam gėrę ir Pregnacare conception his&her. Folio rūgštį jau geriu gal du metai. Deja, viskas neveiksmingai verysad.gif . Dabar vyras planuoja pirkti Profertil (gydytojas patarė, nes spermiukai ne čempionai). Na, o aš geriu Ginekol. Sako, jog nuo jo gali atsirasti vaisingų išskyrų. Būtent šis papildas mane labiausiai ir domina, nes apie jį praktiškai nėra info. Gal kas naudojote, kiek laiko, koks poveikis? Bet domina ir visi kiti papildai ir atsiliepimai. Tiesiog įdomi kitų patirtis, žinios, nuomonė smile.gif Jei ne ten papuoliau (minėjau, kad esu visiška naujokė), iškart prašau nukreipti ten, kur reikia drinks_cheers.gif O jei esu tinkamoje vietoje, iš anksto dėkoju už atsakymus smile.gif
Atsakyti
tai jei jums pora metu jau nesekmingi, jus ieskokit mediku, kurie jums padetu, o ne papildu, nes gal pas jus kokia rimta beda yra.
As asmeniska geriu foli ir pregnacare conception. Su pirmuoju nestumu geriau ta pati, vyras gere welmana, cinka ir cordycepsa.
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2015 04 05, 11:53)
tai jei jums pora metu jau nesekmingi, jus ieskokit mediku, kurie jums padetu, o ne papildu, nes gal pas jus kokia rimta beda yra.
As asmeniska geriu foli ir pregnacare conception. Su pirmuoju nestumu geriau ta pati, vyras gere welmana, cinka ir cordycepsa.

Tai o ką jūs galvojat, kad sėdim ir laukiam biggrin.gif? Pas medikus jau po pusmečio lankytis pradėjom. Deja, pagal juos tai viskas ok, tik vyro sperma šiek tiek suprastėjo. Na, bet čia sakė dėl darbo sąlygų, atseit su papildais greitai atstatysim. Man tyrimai irgi praktiškai visi padaryti, viskas gerai, nusiskundimų irgi neturiu. Tik va, tų vaisingų išskyrų nebūna, nors pagal visus turimus viskas labai gerai, sako, kad nepastebiu. Bet aš tiesiog net pirštuką įkišus "ieškau", bet sausa... O tai kokie jūsų atsiliepimai apie papildus, kuriuos vartojate? Jaučiate kokį poveikį?
Atsakyti
QUOTE(Saulytė89 @ 2015 04 06, 18:22)
Tai o ką jūs galvojat, kad sėdim ir laukiam biggrin.gif? Pas medikus jau po pusmečio lankytis pradėjom. Deja, pagal juos tai viskas ok, tik vyro sperma šiek tiek suprastėjo. Na, bet čia sakė dėl darbo sąlygų, atseit su papildais greitai atstatysim. Man tyrimai irgi praktiškai visi padaryti, viskas gerai, nusiskundimų irgi neturiu. Tik va, tų vaisingų išskyrų nebūna, nors pagal visus turimus viskas labai gerai, sako, kad nepastebiu. Bet aš tiesiog net pirštuką įkišus "ieškau", bet sausa...  O tai kokie jūsų atsiliepimai apie papildus, kuriuos vartojate? Jaučiate kokį poveikį?

is esmes sako, kad papildai nepadeda. Kiek tame tiesos, nezinau. Su vaisingom isskyrom as zaisti nemoku, jos neturi begti, uztenka, kad veltusi apie gimdos kakleli. Ta menesi, kai pastojau, nebuvau as ju uztikus, po ovuliacijos islindo visi pms pozymiai, tai buvau cikla nurasius.. pabandykit cordycepsa vyrui nupirkt, maniskis gere, berods, sanbao, spermogramos rodikliai irgi neblizgejo. Su visais tu papildu rijimais pastojau pirma cikla, iki tol vargom, bet turejau kitu bedu.
Atsakyti
Sveika

Situacija panaši mūsų,tik mano stažas ilgesnis rolleyes.gif
Vyro turtą labai pagerino selenas+cinkas+vit C+folio rūgštis+Tribulus.
O mes po 5 metų bandymų,ieškojimų pabandėm IUI-pavyko,tai gal ir Jums reiktų pagalvot apie tai? Nes mums taip pat visi aiškino,kad trugdžių kaip ir nėra,bet neatsakė kodėl nepastojam,tad pabandėm IUI (6mėn netekau dukrytės,bet čia kita istorija) 4u.gif

Sėkmės! Jei kas domins-klauskit mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Na musu planavimo stazas nera toks ilgas, ikopem i sesta menesi. Taciau viskuo domimes, esam pasiryze daug ka isbandyt, kad tik susilauktumem stebuklelio smile.gif Aisku, jokiu tyrimu dar nesidarem ir pas daktarus nesilankem, nes visgi atrodo dar per anksti. Tikimes, kad pavyks pastot ax.gif As pora menesiu geriau folio rugsti. Vyras vartoja papildus Profertil, jau trecias menuo. Paklausem draugu rekomendacijos rolleyes.gif Taciau rezultatu dar jokiu nera.. Kiek domejausi sis papildas labai vertinamas ir sulaukiama geru rezultatu po jo vartojimo.
Kokia jusu nuomuone apie Profertil?
Atsakyti
Sveikutes, man 48, mano du berniukai jau pabego i savo gyvenimus ir dabar labai noreciau dar vieno leliuko. Ar man (zinoma, jau ne pirma jaunyste) dar yra realu kaip nors susilaukt vaikucio? Ar verta kokiu papildu ar dar ko naudot?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Klementina67 @ 2015 04 26, 23:52)
Sveikutes, man 48, mano du berniukai jau pabego i savo gyvenimus ir dabar labai noreciau dar vieno leliuko. Ar man (zinoma, jau ne pirma jaunyste) dar yra realu kaip nors susilaukt vaikucio? Ar verta kokiu papildu ar dar ko naudot??  ax.gif

Sveiki, Klementina67 smile.gif
Pabandykit parasyti i foruma "Nevaisingumas ir psichologinės problemos". Merginos ten diskutuoja ivairiais klausimais, yra daug nusimanaciu ir daug metu planuojanciu. Gal sulauksit tinkamos pagalbos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Klementina67 @ 2015 04 27, 01:52)
Sveikutes, man 48, mano du berniukai jau pabego i savo gyvenimus ir dabar labai noreciau dar vieno leliuko. Ar man (zinoma, jau ne pirma jaunyste) dar yra realu kaip nors susilaukt vaikucio? Ar verta kokiu papildu ar dar ko naudot??  ax.gif

Geriau dziaukites anukais jau..
Atsakyti