Įkraunama...
Įkraunama...

Kitų nepatenkinti veidai

nezinau, ar tokia tema buvo, gal prastai ieskojau...


Taigi, aisku visom planuojanciom teko susidurti su tokiu reiskiniu, kaip pvz klausimas, kodel jie yra pirsliai o ne mes, kodel ji pirma pamerge, juk as tau buvau tokia artima drauge ir taip toliau ir panasiai. Papasakokite kaip su tuo kovojote ir ar buvo kile kokie rimtesni nesklandumai del stai tokiu priekaistu?
Atsakyti
galiu pasidziaugt tuo, kad pas mane beveik tokiu priekaistu ir nebuvo, tik kelios tetulytes labai jau musu pinigus skaiciavo ir sake kam tiek islaidavom..kam i toki restorana ejom ir pan...

beje, viena teta labai jau nusiminus buvo kad jos dukros, t.y. mano puseseres neemiau i pamerges...o emiau ta kuri jau vedus..

ne bet kadangi svente daremes taip kaip norejomes ir del saves, nelabai ir rupejo ka kiti kalba, visiems normaliems sveciams nei tokiu klausimu kilo nei ka...

Atsakyti
na, mes i pamerges pabrolius irgi kvieciam savo draugus daugiausiai, o ne gimines, bet, manau, kad yra svarbiau pasikviest tokiam vaidmeniui toki zmogu, kuri matai daznai, bent karta per savaite ar net kasdien, o ne gimines, kuriuos matai koki karta du per metus... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dianute @ 2006 07 12, 17:38)
na, mes i pamerges pabrolius irgi kvieciam savo draugus daugiausiai, o ne gimines, bet, manau, kad yra svarbiau pasikviest tokiam vaidmeniui toki zmogu, kuri matai daznai, bent karta per savaite ar net kasdien, o ne gimines, kuriuos matai koki karta du per metus... smile.gif



sutinku, bet kai artimesniu giminiu buna daugiau nei vestuves reikalauja pamergiu, tada ir kyla tokios bedos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2006 07 12, 17:43)
sutinku, bet kai artimesniu giminiu buna daugiau nei vestuves reikalauja pamergiu, tada ir kyla tokios bedos  doh.gif

na, pas mus bus apie 10 poru... rolleyes.gif nemanau, kad yra nustatyta, kiek vestuvese turi buti poru... jei vis tiek tuos zmones kvieti, tai gali is ju ir pora padaryt, kartu selt tai smagiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dianute @ 2006 07 12, 17:49)
na, pas mus bus apie 10 poru... rolleyes.gif nemanau, kad yra nustatyta, kiek vestuvese turi buti poru... jei vis tiek tuos zmones kvieti, tai gali is ju ir pora padaryt, kartu selt tai smagiau mirksiukas.gif



na man iskilo problema su svociais, ju kai zinia 10 negali buti lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš esu tikra kad mūsų vestuvėse bus tokių priekaištų, dėl to kad daugumos giminių nekviesime (čia tėvai prieštaraus), dėl to kad mano broliukas 17 metų nebus vyriausias pabrolys, o ypač priekaištaus vienas pažystamas, kad jo į vestuves nekviesime, nes mano, kad jei jau jis mus supažindino tai dabar būsime jam visą gyvenimą skolingi doh.gif
Atsakyti
as tai manau jei geri draugai ar artimieji tai tikrai nesupyks del nieko, juk svarbiausia buti ne 1 pamertge ar svocia o aplamai dalyvauti savo m ylimu ir artimu zmogeliuku svarbiausiomis dienomis... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2006 07 12, 18:43)
sutinku, bet kai artimesniu giminiu buna daugiau nei vestuves reikalauja pamergiu, tada ir kyla tokios bedos  doh.gif

na, pas mus visi draugai, kurie dalyvaus vestuvese, bus suporuoti ir bus palydoje, taigi is viso bus turbut kokios 8 poros... ax.gif

QUOTE(dianute @ 2006 07 12, 18:49)
na, pas mus bus apie 10 poru... rolleyes.gif nemanau, kad yra nustatyta, kiek vestuvese turi buti poru... jei vis tiek tuos zmones kvieti, tai gali is ju ir pora padaryt, kartu selt tai smagiau mirksiukas.gif

va va, teisingai mirksiukas.gif jauniesiems nera jokio skirtumo - ar draugas bus pabrolys, ar tik svecias, ir ar drauge bus pamerge, ar tik svecias... na, gal tik su transportu tada sunkiau... bet mes planuojam savom masinom vaziuot, nes kur sudet 20 zmoniu doh.gif aisku, yra visokie hameriai arba autobusai, bet tai ne mums schmoll.gif
Atsakyti
priekaistu del roliu nebuvo, o va mes patys planavimo eigai (iki vestuviu) ipusejus, jau suabejojom savo pasirinkimu... mat daugiau tikejomes is pirmosios poros... ax.gif
tevu priekaistu nebuvo, kadangi mes patys ir organizavome ir finansavome savo vestuves. visi kazkaip liko patenkinti, nes pries tai mes kalbejome kas ir kaip, pati sudariau planeli (scenariju), pagal kuri turejo orientuotis liudininkai ir lydincios poros... smile.gif tongue.gif
Atsakyti
mane jau nervina anyta,mes vestuves patys keliames ir planuojam patys kaip jos vyks.Nors ji ir neturi perdaug kuom padeti,bet svarbu,kad paskui tures ka kalbeti kiek ji padejo,kiek nupirko ir aplamai,kad ji cia viena viska padare.Dar vyro brolis su seima keistuoliai,jei vaiku i poras nekvieciame,tai i vestuves neis.Siaip nenorejau daug poru,bet pasiskaiciau cia,kad 8-10 poru daro,tai mano 5 poros gal ir nieko.
Atsakyti
na gal as cia ir ne i tema 4u.gif ,bet labai norejau pasiguosti,kad pries pora minuciu atsisake pora (tikrai geri musu draugai),kuriuos mes praseme buti musu pirsliais schmoll.gif verysad.gif blink.gif , na dar esam numate vienai porai ta pasiulyt,bet jei ir jie atsisakys tai nebezinau ka daryt liksim be pirsliu doh.gif verysad.gif , tai va kita karta gerai kai yra norinciu entuziastu,kazka daryti jusus vestuvese, na o sitie bijo atsakomybes uzgriusiancios unsure.gif
Atsakyti