Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions LV

Visoms, visoms linkiu ko greičiau sulaukti savo mažylių 4u.gif

user posted image

Embrions klinikos puslapis internete: http://www.embrions.lv/

- kokius tyrimus atsivežti/ką padaro ten pasiimti su savimi visus tyrimus, kurie buvo prieš tai daryti. Jei reikia, visus tyrimus gydytojas paskiria padaryti vietoj. Prieš IVF'ą tyrimai:
vyrui kainuoja 11,50 LV
moteriai kainuoja 24,90 LV

- kelintą c.d. patartina užsirašyti pirmam vizitui pirmam vizitui galima užsirašyti bet kuriai ciklo dienai, svarbu, kad tai nebūtų per pačias mmm, nes gydytojas negalės padaryti echoskopijos. Geriau būtų važiuoti ciklo pirmoje pusėje.

- kokia kalba ten galima susikalbėti angliškai arba rusiškai. Prieš važiuojant pasitikrinkit visagalėje googl'ėje ar visus terminus (susijusius su jūsų ligos istorija) žinote. Tam tinka ir paprastas google vertėjas.

- kokia valiuta atsiskaitoma LV. Laboratorijoje už tyrimus galima atsiskaityti grynais arba kortele (kortele galima atsiskaityti tik darbo dienomis). Embrions klinikoje už vaistus bei apžiūras ir konsultacijas mokama grynais pinigais arba kortele. Klinikų apačioje yra bankomatas, ten galima nusiimti. Bet mokestis už nuėmimą ne kapeikos

- kaip privažiuoti prie klinikos Į Rygą galima važiuoti autobusu. Iš vilniaus galima važiuoti 6.30 val. autobusu, kuris išvyksta iš vln autobusų stoties. Apie 10.30 val. būnam Rygos autobusų stotyje. Išejus iš autobuso dairomes i visas puses akymis ieškome pastato su Forum Cinema užrašu ir einame link jo.
Kiek paėjus į pagrindinę gatvę, ten kur yra prekybos centras Stocman, laukiame 271 mikriuko. Nuveža tiesiai į kliniką. Važiuoja maždaug kas 20 min. Mikriuku važiavimas kainuoja 0.50 lato, o autobuso bilietas iš vln apie 55-65lt, priklausomai kokia klase važiuosi.
Išvykimo laiką pasitikslinkite, nes autobusų grafikai gali keistis.

Tiems kas važiuoja automobiliu.
GPS navigatoriai kol kas dažniausiai kreipia važiuoti per Rygos centrą. Yra šiek tiek trumpesnis kelias (gal ne tiek trumpesnis, kiek kamščiuose stovėt nereikia). Kol kas tilto prieigos dar nepabaigtos, todėl navigatoriai su tuo keliu nedraugauja. Netoli Rygos yra nuoroda važiuoti į 'Dienvidu tilts'. Reiktų važiuoti tieisiai ant to tilto. Pravažiavus tiltą yra pirmas išvažiavimas su nuoroda į Daugpilį, kitas išvažiavimas į centrą, o trečias išvažiavimas į Darzciema iela. Tikslas yra papulti būtent į Darzciema iela. Nuvažiavus nuo tilto papuolame į žiedą. Žiede gan nemažomis raidėmis pažymėtas išvažiavimas į Darzciema iela, ten ir išsukite iš žiedo. Paskui jau navigatorius parodys kelią. Arba važiuokite kur kreipia navigacija. Vistiek pasieksite tikslą

- kiek maždaug kartų tenka suvažinėti
per IVF'ą važiavimų gali būti 4-8. Priklauso nuo schemos, nuo to kaip stimuliuojasi, nuo aplinkybių.

-per punkciją
reikia turėti savo naktinius baltinukus arba maikutę bei chalatą. Chalatas reikalingas nueiti iki operacines. Nepamirškite šlepečių.

-vaistų kainos
gonal 900 pieštukas - 200 lv
gonal 450 pieštukas - 100 lv
gonal 300 piestukas - 66,50 lv
gonal 75 pieštukas - 17,50 lv

Diferelinas (blokuojantys) - 110 LV.

Difereliną galimą nusipirkti pigiau Lietuvoje,
(iš paskutinių temų)
Camelijos vaistinėje su nuolaidų kortele kaina apie 382Lt.
100 metų vaistinėje internetu prisiregistravus galutinė kaina 375,34 Lt

Ne visos vaistinės dipherelino turi, todėl pageidautina vaistus užsisakyti iš anksto. Vaistus iš sandėlių į vaistinę atveža per 1-2 dienas.
Jei rasite kur nors dipherelino pigiau - prašome garsiai šaukti temoje, bandysime koreguoti informaciją

Crinone gelis (progesteronas) 15 vnt. - 40.50 LVL

-kaip rasti kliniką
Rasti nesunku. Kai atvažiuojate iki vietos, einat pro 'šlagbaumą' ir tipenat takeliu į priekį.. Jau einant pro 'šlagbaumą' prieš akis matome pastatą stovintį beveik šonu, bet einame asfaltuotu keliuku ir praeinam jį šonu.. O jau praėjus tą pastatą prieš akis atsiveria kitas didelis sujungtas pastatas. Reikia dairytis užrašo "linezers klinika". Turėtumėt rasti, ten kitur nelabai yra kur nuklysti. Didžiausia žmonių masė ir eina būtent į tą 'linezers'. Jei ką pas žmones paklausit, ranka parodys.
Pirmame aukšte rūbinė, ten galima nusirengti. Paskui reikia eiti prie lifto ir važiuoti į 5 aukštą (ten šalia mygtuko užrašyta B-4 ginekologs ar kažkas susiję su ginekologija). Išlipus papuolat į foje, kur dažniausia sėdi daug žmonių. Tai tik išlipus iš lifto, reikia sukti iškart į dešinę ir eik per stiklines duris. Kai tik tas duris peržengsit papulsit į ilgą koridorių, o iškart prieš akis bus atspausdinta nuoroda į embrions kliniką, t.y. koridoriuje reikia sukti kairėn. Ten keli žingsniai ir pamatysit embrions iškabas ant kabinetų. Užeikit į priimamąjį ir prisistatykit. Vietoj užpildysit kortelę ir jūsų paprašys palaukti foje prie lifto. Nusiteikit, kad pirmojo vizito metu gali tekti luktelti..
Apie pačią vietą kur įeiti: nemoku parodyti kur eiti žemėlapyje, bet atsidarykit google maps'a ir paieškos laukelyje irašykit: 56.975054,24.197837. jei rodo žalią strėlytę, tai įėjimas į kliniką būtent ten kur ta žalia rodyklė. Padarykit, kad palydovas rodytų nuotrauką, bus aiškiau smile.gif
Atsakyti
ijo sveikinam drinks_cheers.gif thumbup.gif wub.gif Manau kad visas gal po IVF siuncia genetikam g.gif
Atsakyti
QUOTE(ijo- @ 2015 04 02, 18:16)
Sveikutes,

Naujoke jusu grupeja... Esu 9 sav. nestuke.gif  po dirbtinio apvaisinimo (Pas Trejsa), dabar priziurima LT gydytojos.

Turiu klausima: Ar reikalingi genetiniai tyrimai (neturejus jokiu persileidimu praeiti)? Nes mane jau siuncia pas genetika i konsultacija.....  g.gif

Aciu uz atsakyma  smile.gif

Sveika, prisijungusi:) Kiekvieno apsisprendimas yra eiti pas genetikus ar ne. Aš tik už 4u.gif


Kadangi šiandien buvau pasimatyme, prisiduodu ax.gif Rado dvi puslytes, abejose matosi gemaliniai maišeliai. Tik, dydžiai skirtingi jų, vienas 0,8 cm., kitas 1,25 cm. Dar visko gali nutikti, gali pvz. mažesnis nustoti vystytis. Ir dar, kadangi karts nuo karto iškrenta rudos spalvos crinonas (kaip ir praeitą nėštumą), patarė naudoti papildomai Ultrogest žvakutes (atrodo taip vadinasi).
Pagal viską šiandien nėštumui yra 5 sav. ir 4 d., didesnis pasak gydytojos atitinka laiką, mažesnis atitinka 5 sav.
Primenu, kad buvo įsodinti atšildyti 3 embrionai, visi po 6 ląsteles (prieš užšaldymą buvo 8,8,7 ląst.)
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2015 04 02, 18:41)
Sveika, prisijungusi:)  Kiekvieno apsisprendimas yra eiti pas genetikus ar ne. Aš tik už 4u.gif
Kadangi šiandien buvau pasimatyme, prisiduodu ax.gif  Rado dvi puslytes, abejose matosi gemaliniai maišeliai. Tik, dydžiai skirtingi jų, vienas 0,8 cm., kitas 1,25 cm.  Dar visko gali nutikti, gali pvz. mažesnis nustoti vystytis. Ir dar, kadangi karts nuo karto iškrenta rudos spalvos crinonas (kaip ir praeitą nėštumą), patarė naudoti papildomai Ultrogest žvakutes (atrodo taip vadinasi).
Pagal viską šiandien nėštumui yra 5 sav. ir 4 d., didesnis pasak gydytojos atitinka laiką, mažesnis atitinka 5 sav.
Primenu, kad buvo įsodinti atšildyti 3 embrionai, visi po 6 ląsteles (prieš užšaldymą buvo 8,8,7 ląst.)

Labai dziaugiuosi del jusu nestuke.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif wub.gif O dabar vaziavot pas daktara T ar jau cia LT pas gine ejot?
Atsakyti
QUOTE(Justuteee @ 2015 04 02, 19:44)
Labai dziaugiuosi del jusu  nestuke.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  wub.gif  O dabar vaziavot pas daktara T ar jau cia LT pas gine ejot?

Buvau VK, į LV nevažiavau, manau suderinsiu telefonu su T.

Sėkmės Jums 4u.gif
Atsakyti
Tokia pastaba - pirmoje žinutėje jau būtų neblogai kainas perskaičiuoti į €, nebe LVL. smile.gif
Atsakyti
sveikutes mergaites,nebrangiai parduodu aktovegin tabletes,galioja iki geguzes men.ir dovanoju turkiska folio dezute ,galioja si men.
Atsakyti
[quote=Justuteee,2015 04 02, 15:56]
ijo sveikinam drinks_cheers.gif thumbup.gif wub.gif Manau kad visas gal po IVF siuncia genetikam g.gifAciu aciu, bet vis dar su kumsciais vaikstome ir gulim... Laukiam nesulaukiam 12 sav. kad kazkiek butu ramiau. Nerimas begalinis... (nuvykus pas treijsa pirmai apziurai rado nemenka hematoma, tai guliu ir vaistus saujos geriu) bet lelius auga smile.gif
Atsakyti
Labas, merginos,
Gal kas nors planuojate važiuoti į kliniką Latvijoje ir galėtų parvežti Crinone gelį?
Atsakyti
Sveikos, kas susidure su situacija : esu stimulaicijos procese, ruosiames IVF. Siandien bus 7 doze vaistu. Jau kokia savaite esu persalus (geriau tik nuo slogos vaistus apie 1,5 sav.). Siandien buvau apziuroj (pas Treis) gydytojas siandien isgirdo kad lyg kostelejau, sako negerai, negerai... atseit reiktu IVF daryti sveikai bunant. Bet nieko daugiau kaip ir nepasake ar kad cia nutraukt pasigydyt ir pasveikt ar kaip,... pasejo abejone ir priskyre daugiau gonalio ir pan. Sakykit, ar buvo kam panasiai? Kaip sprendet situacija ? Gydytis persalima ir nutraukt viska ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Lietuvos piliete @ 2015 04 07, 19:53)
Sveikos, kas susidure su situacija : esu stimulaicijos procese, ruosiames IVF. Siandien bus 7 doze vaistu.  Jau kokia savaite esu persalus (geriau tik nuo slogos vaistus apie 1,5 sav.). Siandien buvau apziuroj (pas Treis) gydytojas siandien isgirdo kad lyg kostelejau, sako negerai, negerai... atseit reiktu IVF daryti sveikai bunant. Bet nieko daugiau kaip ir nepasake ar kad cia nutraukt pasigydyt ir pasveikt ar kaip,... pasejo abejone ir priskyre daugiau gonalio ir pan.  Sakykit, ar buvo kam panasiai? Kaip sprendet situacija ? Gydytis persalima ir nutraukt viska ar kaip?

Nemažai jau kelio nuėjot. Pasigydyk, gal iki įsodinimo pasveiksi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvos piliete @ 2015 04 07, 17:53)
Sveikos, kas susidure su situacija : esu stimulaicijos procese, ruosiames IVF. Siandien bus 7 doze vaistu.  Jau kokia savaite esu persalus (geriau tik nuo slogos vaistus apie 1,5 sav.). Siandien buvau apziuroj (pas Treis) gydytojas siandien isgirdo kad lyg kostelejau, sako negerai, negerai... atseit reiktu IVF daryti sveikai bunant. Bet nieko daugiau kaip ir nepasake ar kad cia nutraukt pasigydyt ir pasveikt ar kaip,... pasejo abejone ir priskyre daugiau gonalio ir pan.  Sakykit, ar buvo kam panasiai? Kaip sprendet situacija ? Gydytis persalima ir nutraukt viska ar kaip?

Giliai pakvėpuokit. Ramiai pasėdėkit. Pamąstykim. Gydytojas pastebėjo, kad esat peršalus - negerai.. nu aišku, kad negerai, bet taip jau kartais atsitinka.. apžiūrėjo, paskyrė didesnę dozę gonalio, vadinasi jis nieko nenutraukinėja iš savo pusės. Todėl tiesiog stengitės kuo greičiau pasveikti ir nesiblaškykit.
Ir patarsiu - jei kažko nesupratote, ar nežinote kaip elgtis - klauskite pas gydytoja visko, net ir pačių kvailiausių klausimų. Geriau atrodykite kvailai. Bet užtat būsite rami. Ramybė taip pat labai svarbu.
Sveikit! Ir sėkmės Jums dideliausios 4u.gif
Atsakyti