2018 02 19, Pirmadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Dieta ir sportas
Dieta ir sportas
OKF ALOE VERA gėrimas – skaniausias būdas išlikti sveikam!
2008 gegužės 13
Tūkstančius metų žmonės visame pasaulyje naudojo alavijų kosmetikoje bei kaip vaistą nuo įvairių ligų. Senovės egiptiečiai naudojo alavijų gydant nudeginimus ir infekcijas, Kleopatra ir Nefertitė naudojo jį grožio procedūroms, o Aleksandras Didysis šiuo augalu gydė sužeistus kareivius. Alavijas išgarsėjo dėl savo stebuklingo poveikio žmogaus sveikatai, todėl pastaraisiais šimtmečiais mokslininkai skyrė daug dėmesio šio augalo tyrimams, po kurių pasitvirtino, kad ši liaudies medicinos priemonė yra iš tikrųjų veiksminga.
Skaityti toliau...
 
Jūs kriaušė ar obuolys? Lieknėjam pagal figūros tipą.
2007 birželio 19

Moterų figūros skiriasi pagal sudėjimo tipą. Jei visi riebaliukai kaupiasi apie taliją, jūsų figūra vadinama „obuoliu“. O jei nereikalingi riebalai kaupiasi tiesiog ant šlaunų ir sėdmenų – jūs „kriaušė“. Na, o visos sulysusios moterys, nuolat svajojančios apie gundančius figūros išlinkimus ir apvalumus, turi „banano“ figūrą.


Skaityti toliau...
 
4 kritiniai moters svoriui gyvenimo etapai
2007 gegužės 07
Kiekvienos moters gyvenime būna keletas periodų, kai ji rizikuoja priaugti svorio. Tokiu metu joms reikia būti itin budrioms. Jei moters talijos apimtis didesnė nei 88 cm, kalbame jau ne apie papildomus kilogramus, o susirgimus. Maksimali talijos apimtis, kurią sau gali leisti sveika moteris – 80 cm. Nes didelis antsvoris – tokių ligų, kaip diabetas, hipertonija, varikozė, sąnarių deformacija, insultas pranšas.  Taigi, pakalbėkime apie 4 probleminius moters svoriui gyvenimo periodus.
Skaityti toliau...
 
Kaip nugalėti norą prisivalgyti naktį?
2007 balandžio 10
Kas verčią, moterį, kiaurą dieną uoliai besilaikiusią dietos, prieš naktį prarasti valią ir šturmuoti šaldytuvą? Ar ne keista – dieną mes galim demonstruoti tikrus ištvermės stebuklus, valgyti tik sveiką ir nekaloringą maistą, bet vos tik ateina vakaras – visa valia staiga išgaruoja ir pradedam naikinti šaldytuvo turinį... Jei nenumaldomas noras prisivalgyti vakare ar naktį yra jūsų silpnoji vieta - jums prireiks šių patarimų.
Skaityti toliau...
 
Kodėl nuolat jaučiu alkį?
2007 kovo 28
Egzistuoja 6 kliūtys, galinčios sutrukdyti net pačiai geriausiai dietai. Išmokite jas atpažinti ir jums pavyks kontroliuoti padėtį bei suprasti, kodėl vis varstote šaldytuvą, net jei nesate alkana.
1. Jūs neišsimiegate. Miego trūkumas apsunkina svorio kontrolę. Jei žmogus pavargęs, jo organizme sumažėja leptino – specialus baltymas, reguliuojantis apetitą. Jei pastoviai neišsimiegate, alkio jausmas didėja, o kalorijos deginamos lėčiau.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4

Rezultatai 1 - 9 iš 29


REKLAMA