2018 02 19, Pirmadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Laisvalaikis
Laisvalaikis
„Džimba“ išleido naują albumą „Gražiausios dainos vaikams 3“
2011 gruodžio 05
Neseniai prekybos taškuose pasirodė naujas Džimbos albumas „Gražiausios dainos vaikams 3“. Vaikų muzikos studijos auklėtiniai smagias ir be galo nuotaikingas daineles įrašė kartu su būriu žinomiausių televizijos bei estrados atlikėjų: grupe 69 Danguje, Stano, Asta Pilvelyte, Neda, Diana, Jurgita Jurkute ir Vytautu Šapranausku. Albume yra net septyniolika kūrinių ir trys karaoke versijos. Didžiąją dalį dainų sukūrė kompozitorius ir muzikos prodiuseris Andrius Borisevičius, kuris yra ir plačiai nuskambėjusio 2011m. krepšinio himno „Nebetyli sirgaliai“ muzikos bendraautorius.

„Šis albumas yra bene linksmaiusias iš visų Džimbos albumų. „Gražiausios dainos vaikams“ pirma ir antra dalis jau rado kelią į vaikų širdis. Labai tikiuosi, kad ir trečioji dalis taps populiari mūsų mažųjų klausytojų tarpe“ – albumo išleidimu džiaugėsi vaikų ir jaunimo muzikos studijos vadovė Agnė Kmieliauskaitė -Borisevičienė.

Muzikinio albumo „Džimba. Gražiausios dainos vaikams 3“  ištraukų galite pasiklausyti internete www.dzimba.lt
 
„Marmadukas“ (Marmaduke)
2010 rugpjūčio 19

Trukmė: 95min.

Oficiali svetainė: www.themarmadukemovie.com

Premjera Lietuvoje: 2010.08.27

Cenzas: N-7

 

Žaviausias, geraširdiškiausias ir neabejotinai didžiausias pasaulio dogas

 

Žavus ir geraširdis vokiečių dogas, vardu Marmadukas gimė 1954-aisiais metais Amerikoje, šeštadieninio laikraščio puslapiuose. Jo „tėtis“ – 86-erių metų dailininkas Bradas Andersonas – savo mylimiausiu herojumi rūpinasi iki šiol. Marmaduko nuotykių kiekvieną šeštadienį laukia daugiau nei 600 laikraščių skaitytojai 20-yje pasaulio šalių.

Per savo ilgą gyvenimą tapęs animacinio serialo herojumi ir jau artėdamas prie pensinio amžiaus Marmadukas „kraustosi“ ir į didžiuosius ekranus.

Filme Marmadukas gyvena paprastą ir ramų gyvenimą gausioje Vinslou šeimoje: kartu su nuvargusiu ir amžinai susirūpinusiu tėčiu Filu, jo žmona Debe, trim jų vaikais ir katinu Karlosu. Tačiau vieną dieną Marmaduko gyvenimas pasikeičia: ryžtingai nusiteikęs tėtis visą šeimyną iš Kanzaso perkrausto į Kaliforniją. Naujoje vietoje lėtapėdžio ir geraširdžio dogo laukia sunki adaptacija, kurią papildomai apsunkina nuolatinės mišrūnų ir grynaveislių šunų varžytuvės hipodromo takuose ir netikėtai po akimis pasipainiojusi nuostabi kalaitė.

Marmadukas privalo susitaikyti su nauja realybe ir iš naujo atrasti savo vietą šeimoje ir naujame gyvenime.

 

 
„Džimba“ pristato „Gražiausios dainos vaikams 2”
2009 liepos 20
Jau šeštus metus sėkmingai gyvuojanti vaikų muzikos studija „Džimba“ pristato ilgai lauktą muzikinį albumą „Gražiausios dainos vaikams 2”.

Kompaktinėje plokštelėje „Gražiausios dainos vaikams 2” skamba net 20 dainelių, atliekamų su Lietuvos pop scenos žvaigždėmis. Albume rasite jau legendine tapusią dainą „Aš širdyje labai myliu savo mamą“ atliekamą kartu su Marijonu Mikutavičium, bei dar niekur neskambėjusią naują jos versiją. Prieš metus Lietuvos radijo klausytojai ją išrinko viena gražiausių metų dainų. Albume taip pat yra nuostabus duetas su Inga Jankauskaite „Pas tave“. Kompaktinėje plokštelėje kartu su vaikais linksmas daineles dainuoja ir Asta Pilipaistė („Pelės“), Alicija („Besmegeniai) ir Merūnas („Saldumynai“).
Pasak „Džimbos“ studijos vadovės Agnės Borisevičienės, tai mažytė dovana ne tik vaikučiams, bet ir visiems ieškantiems gražios, šiltos ir širdžiai mielos muzikos. Albumas buvo įrašinėjamas net tris metus, prie jo plušėjo keletas labai gerai žinomų Lietuvos instrumentalistų ir muzikos prodiuserių.
 
12 mėnesių
2009 sausio 07
(Animacinių filmų rinkinys)

Kalbos: lietuvių, rusų, estų, latvių

Šiame DVD rasite animacinius filmukus mažiesiems žiūrovams:
 „DVYLIKA MĖNESIŲ“
„JARANGOJE DEGA UGNIS“

Šaltą ir snieguotą žiemą, vakare, kai visi žmonės sėdi šiltai namuose, pikta pamotė išsiuntė savo podukrą į mišką rinkti snieguolių. Vargšei mergaitei nieko kito neliko, kaip vykdyti josios užgaidą...
Išsaugojusi savo teatrališkumą ir vaikišką nuoširdumą, S. J. Maršalo naujametinė pasaka „12 mėnesių“ atgyja atnaujintoje animacinėje versijoje.
Šiaurės šalių pasakų motyvais sukurtas filmukas „Jarangoje dega ugnis“ pasakoja apie nepaklusnius vaikus, kurie, ištikus bėdai leidžiasi į kelionę gelbėti mamos.


 
Raiba vištelė
2008 vasario 25
??????? ????
(Animacinių filmų rinkinys)

Kalbos - rusų, lietuvių

Nuotaikingas animacinių filmukų rinkinys lietuviškai.

Šiame DVD vaikai galės mėgautis senaisiais rusų filmukais “Apie dieduką, bobutę ir raibą vištelę”,“Gaidelis – aukso skiauterėlė“, „Gaidys ir spalvos“, „Ka-ka-rie-kū“, „Kaimiškas vodevilis“, „Pasaka apie pagranduką“, „Šiaudinis jautukas“, „Geltonėlis“, ‚Gyveno kartą vištelė“.
 
CD "Populiariausios vaikiškos dainelės"
2008 sausio 07
Lietuvoje iki šiol neturėjome vaikų mėgstamiausių dainelių rinkinio. Naujajame albume - dainos, kurias šiandien nuolat dainuoja visi vaikai. Jas būdami maži dainavo ir jų tėveliai bei seneliai. "Dangiečio" Jono Čepulio nuotaikingai aranžuotas daineles kompaktiniame diske įdainavo mažieji solistai Emilė Ribokaitė ir Domantas Gružas.
CD puikiai tinka dovanai Kalėdų proga, mat joje net dvi kalėdinės dainos
- "Tyli Naktis" ir "Din Dilin"!
Surinkdami populiariausias lietuviškas daineles vaikams į vieną CD, leidėjai siekė įamžinti visų laikų gražiausias ir mėgiamiausias vaikučių dainas ateities kartoms kokybiškai atliktas.
 
DVD “Populiariausių vaikiškų dainų karaokė”
2008 sausio 07
Šiuo metu visame pasaulyje, o taip pat ir Lietuvoje, žmonės vis labiau mėgsta leisti laisvalaikį dainuodami karaokė. Šiais metais trijų dalių kolekcijoje "Populiariausių lietuviškų šlagerių karaokė" įamžinusi visų laikų garsiausias dainas, „Muzikinė partija“ nepamiršo ir mažųjų. Lapkričio mėnesį išleistoje "Populiariausių vaikiškų dainų karaokė" DVD, skamba mėgstamiausios vaikų dainelės. Ir ne tik lietuviškai! Greta visų laikų "hitų" "Du gaideliai", "Plaukė žąselė" ar "Tindi rindi riuška"
pristatoma ir keletas angliškų, tarp kurių ir visų mėgstamų kalėdinių dainelių "Jingle Bells", "Silent Night" karaokė klipai. Rinkinyje pateikiami net trijų sudėtingumo lygių garso takeliai: be ir su pagalbine melodija, bei su pagalbiniu vokalu.
Šis DVD - puiki priemonė mokytis ne tik dainuoti, bet ir anglų kalbos.
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Rezultatai 1 - 7 iš 69


REKLAMA